Strona 1 z 16 12311 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 156
  1. #1
    Dołączył
    Jul 2005
    Posty
    558
    Az zrobilem zdjecie jak zobaczylem jakie koperty wylosowala babka

    www.topdach.szczecin.pl/1/grawciemno.jpg

  2. #2
    Dołączył
    Aug 2006
    Przegląda
    Kraków/Tarnobrzeg
    Posty
    341
    Była raz lepsza sytuacja. Jakaś laska miała 235 tysięcy w kopertach i żadnego minusa. sprzesała to bodajże za 4 tysiące...masakra. W tej grze opłaca się tylko i wyłącznie brac koperty zes obą i liczyć na to, że się nie ma -100%

  3. #3
    Dołączył
    Mar 2006
    Przegląda
    Warszawa / Luu
    Posty
    1,074
    no ale widac jak ja IBISZ załatwił

    ja dzis widziałem babke co miała
    -100%
    -100%
    -100%
    100zł
    i nie pamietam 1k lub 2k
    a wiec nie za ciekawie

  4. #4
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Roma
    Posty
    1,962
    w sumie widzialem lepsze koperty, jeszcze za starych zasad. ale TV masz spoko

  5. #5
    Dołączył
    Sep 2005
    Przegląda
    Skype: alchemik-poker
    Posty
    2,517
    Raz widziałem taki odcinek jak gość miał:
    (nie wiem jak jest teraz ale wtedy z wszystkich kopert, które losowali tylko 3 były -100%)

    -100%
    -100%
    -100%
    i w kolejnych dwoch jakas kasa!

    Odpowiedział na 4 pytania i akurat wszystkie 3 -100% oraz 50.000zł

    Ibisz powiedział mu, że ma minus i że go kupi za ileś tam - i gość sprzedał. Otowrzyli koperte i -100%
    Ibisz znowu mu powiedział, że ma minus i gość sprzedał i pokazali, że -100$.

    Potem zaczeli debatować i Ibisz powiedział, że w jednej ma dużą kasę a w drugiej minus + za sprzedane koperty kolo 10.000 już miał.

    No więc gość mówi: "skoro 2 razy -100% już było a tu mam dużą kwotę + 10.000 to w najgorszym wypadku będę miał -50% z dużej kwoty a dla mnie to i tak duża kwota - no bo jakie jest prawdopodobieństwo, że wylosowałem wszystkie 3 -100%"

    Jak zobaczył to mu słów zabrakło

    To się nazywa BADBEAT

  6. #6
    Dołączył
    Dec 2005
    Przegląda
    Lublin
    Posty
    32
    taki maly off topic: czy to jest Sony KDL-X2000 full hd ? :] jesli tak to moglbys napisac czy warto zainwestowac w lcd z full hd bo tez sie zastanawiam nad kupnem takiego. Pozdrawiam :]

  7. #7
    Dołączył
    Feb 2006
    Przegląda
    wrocek
    Posty
    1,348
    Cytat Zamieszczone przez alchemik Zobacz posta
    Odpowiedział na 4 pytania i akurat wszystkie 3 -100% oraz 50.000zł


    widzialem ten odcinek... ale gosc mial 100k a nie 50k w czwartej kopercie - pamietam bo mówił że same setki wylosował


    generalnie bardzo lubie "gre w ciemno", chetnie bym się zmierzył z Ibiszem (wziąłbym koperty i uciekł ) hehehe
    kiedyś jeden młody gość mi zaimponował, odpowiedział na 4 lub 5 pytań i w kopertach miał ok 180k bez minusów. Ibisz się pyta kolesia czy chce sprzedać koperty a gość błyskawicznie odpowiedzial że ich nigdy nie sprzeda po czy wziął koperty pod pachę i poszedł na widownię.... szkoda że tam nie doszedł tylko w połowie drogi dał się jednak namówić na "targi" z Ibiszem i w końcu wygral coś między kilkanaście a 30k...

  8. #8
    Dołączył
    Feb 2006
    Posty
    413
    Ibisz sam by sobie nie poradził ma w uszku słuchawke i sztab psychologów którzy lustrują gracza i doradzajamu jak go rolować.

  9. #9
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Roma
    Posty
    1,962
    chyba nie musi za bardzo sie wspomagac, wydaje mi sie ze stres robi tam grajacym wode z mozgu i on steruje nimi jak samochodzikiem na radyjko. poza tym ibisz jest bardzo schematyczny moim zdaniem i sam jestem ciekaw czy tak samo bym sie dal wpuscic w kanal jak inni, bedac na ich miejscu.

  10. #10
    Dołączył
    Dec 2005
    Przegląda
    Łódź
    Posty
    4,392
    Dokladnie ta babka co miala 235 kola to jakas porazka

    Sprzedala koperty a potem je odkupila za kosmiczna kwote