Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 27
  1. #1
    Dołączył
    Sep 2006
    Przegląda
    Limanowa
    Posty
    31
    Nie jestem pewien czy do dobrego działu dałem temat. Zastanawiałem się czy umieścić go tutaj czy w "dla początkujących" czy "poker w internecie"- jeżeli zły dział to proszę przenieść.

    Chodzi mi zasadniczo o pozyskanie porad gdzie i z jaką sumką zacząć grać. Dla uściślenia mojego poziomu umiejetności napisze, że gram już od około 2 m-cy, jednakże na początku było to jedynie play money, później jeszcze jakieś freerolle, a z cash game doświadczenie mam bardzo niewielkie, jedynie z grania na kilku bonusach bez depozytu. Przede wszystkim jaki polecacie poker room na początek, taki gdzie byłoby wielu początkujacych i łatwiej byłoby wystartować. Na początek myślałem o wpłacie ok. 100pln co w połączeniu z jakimś bonusem 100% dałoby ok. 65$. Czy to wystarczy i na jakich stolikach grać z taką sumą?

    Z góry dzięki za porady. Pozdrawiam.

  2. #2
    Dołączył
    Aug 2006
    Przegląda
    Wrocek
    Posty
    175
    spróbuj sił z takim bankrollem na stawkach 0.05/0.1 polecam sieć playtech np. noblepoker . Jest tam dosyć niski poziom i małymi kroczkami bedziesz powiekszał swojego bankrolla

  3. #3
    Dołączył
    Sep 2006
    Przegląda
    Limanowa
    Posty
    31
    Dzieki Walenty za odpowiedź. Poszukałem na forum, jak i na innych stronkach wiadomości n/t Noble Poker i wszędzie pojawiały się podobne opinie, iż poziom jest tam bardzo niski, do tego większość osób oceniała Noble jako rzetelny i uczciwy pokerroom więc może tam spróbuje. Prosze o kolejne opinie ponieważ jednak chciałbym poznać bardziej reprezentatywną opinię w sprawie moich pytań.

  4. #4
    Dołączył
    Mar 2005
    Przegląda
    Shorthanded City
    Posty
    1,668
    Polecam EverestPoker.

  5. #5
    Dołączył
    Aug 2006
    Przegląda
    Kraków/Tarnobrzeg
    Posty
    341
    A ja Bodog.com

  6. #6
    Dołączył
    Feb 2006
    Posty
    430
    spróbuj najpierw cos z boss medii np: celeb lub sportingbet

  7. #7
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Roma
    Posty
    1,962
    bodajze na pitbull poker dostajesz instant bonus do 50$, co by ci ulatwilo gre, bo bonusik jest natychmiastowy.

    pozdr

  8. #8
    Dołączył
    Mar 2006
    Przegląda
    Siedlce
    Posty
    296
    Ja plecam na poczatek partypoker. I jak dobrze poszukasz to tez dostaniesz 50$ na poczatek. Tam sa stawki bodajze od 0.02/0.04.
    Akurat zeby sie nauczyc grac.

  9. #9
    Dołączył
    Sep 2005
    Przegląda
    Skype: alchemik-poker
    Posty
    2,517
    z takim bankrollem zacznij gdziekolwiek gdzie masz 0,01/0,02 albo 0,02/0,04

    albo jeśli jesteś odważny i na start nie załapiesz downswinga wejdz na bossmedie bo tam poziom niski, ale tam najniższe stawki 0,05/0,10 no i chyba nie mają bonusa żadnego poza rb

    pzdr

  10. #10
    Dołączył
    Sep 2006
    Przegląda
    Limanowa
    Posty
    31
    Ok...pojawiło się kilka propozycji, więc chyba teraz pokieruję się względami bonusowymi. Na Everest Poker jest bonus 100$, tylko z tego co zrozumiałem kase dostaje się za wyrabianie Summit Points, jeżeli ktoś by mógł zerknąc i potwierdzic to byłbym wdzięczny. Na Pitbull jest 200% ale od min. 50$, więc tutaj bym musiał troszkę więcej wpłacić niż zamierzałem. Narazie pieniążki idą na moneybookers więc dopóki nie dojdą jeszcze się będę zastanawiał. Dzięki wszystkim za opinie.