Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 27
  1. #11
    Dołączył
    Feb 2006
    Posty
    430
    nie podpalaj sie za bardzo bonusami i nie sugeruj sie za bardzo nimi przy wyborze roomu, poza tym w wiekszosci te bonusy nie sa latwe do wyrobienia i nie odbierz tego zle, ale watpie zeby udalo Ci sie je wyrobic, poszukaj bonusu typu 100 dol za 500 lb 1000 rak, kiedys byly takie w boss medii, moze jeszcze sa,patrz najpierw gdzie jest najlatwiej grac, na bonusy przyjdzie jeszcze czas, tak jak alchemik pisal boss media bylaby odpowiednia

  2. #12
    Dołączył
    Sep 2006
    Przegląda
    Limanowa
    Posty
    31
    Cytat Zamieszczone przez krakers Zobacz posta
    nie podpalaj sie za bardzo bonusami i nie sugeruj sie za bardzo nimi przy wyborze roomu
    Cytat Zamieszczone przez krakers Zobacz posta
    patrz najpierw gdzie jest najlatwiej grac
    Oczywiście masz racje. Jednak na początku w temacie pytałem właśnie o to gdzie jest najniższy poziom i padło kilka pozycji: party poker, nobel, everest, etc. i w drugiej kolejności aby w końcu, któryś z nich wybrać chciałem się pokierować tym gdzie jest najlepszy bonus.

  3. #13
    Dołączył
    Oct 2005
    Przegląda
    Gdynia
    Posty
    2,100
    Spróbuj na pacificu tam przynajmniej kiedys był bonus instant i nie za wysoki poziom

  4. #14
    jezeli chodzi o Pitbula to na uwage zasługują co najwyzej rozgrywane co godzine turnieje free. Ale kasy bym tam nie wpłacił. Duzo zachodu z wypłatą i bardzo mała liczba graczy na stolikach. Poza tym, nie wiem czy dobrze zrozumiałem, ale jezeli to Twoje początki to czy nie lepiej pograc na free i tak zbudowac sobie bankroll'a. Pochopna decyzja o wpłacie moze Cię niepotrzebnie zniechęcić. Pozdrawiam

  5. #15
    Dołączył
    Apr 2006
    Posty
    169
    a mnie się jednak wydaje że na początek powinieneś raczej szukać pokoju gdzie jest wysoki poziom bo masz się uczyć a nie zarabiać

    w przeciwnym razie przesiąkniesz złymi nawykami i potem wtopisz większy szmal

    nie bądz naiwny i niesądz że uda ci się coś zarobić na początku, o zarabianiu może pomyślisz po paru miesiącach nauki, powinieneś przeczytać jakiś podręcznik z podstaw pokera, te 100zł możesz przeznaczyć(jeśli cię stać) na naukę (na przegranie) ale może lepszym pomysłem jest zarobienie na darmowych turniejach, których jest sporo np. na expekcie i zanie nauka na stole (wyjdzie cię taniej)

    powinieneś też wiedzieć że w pokerku najważniejsze są stalowe nerwy czyli mopanowanie w każdej sytuacji(o wiele bardziej niż znajomość teorji), inaczej jak cię złapie tilt to przegrasz w kwadrant wszystko to co zarabiłeś przez cały tydzień

    ale zrobisz jak zechcesz
    cze

  6. #16
    Dołączył
    Feb 2006
    Posty
    430
    joy sam sobie zaprzeczasz, najpierw piszesz ze wazniejsza od zarabiania pieniedzy!!! jest nauka, a pozniej piszesz o freerolach, troche nielogiczne, poza tym na moj gust 90% poczatkujacych jesli wtopi pierwsze pieniadze odpusci sobie gre, wal na najmniejsze staki i za miesiac pochwal sie wynikami

  7. #17
    Dołączył
    Apr 2006
    Posty
    169
    turnieje to nie stoły a zarobione tam pieniądze może przegrać na stole a o taką grę koledze chodzi(taniej się uczyć za nieswoje niż przegrywać własne)

  8. #18
    Dołączył
    Apr 2006
    Posty
    461
    a mnie się jednak wydaje że na początek powinieneś raczej szukać pokoju gdzie jest wysoki poziom bo masz się uczyć a nie zarabiać
    Mnie sie jednak zawsze wydawalo, ze im nizszy poziom tym lepiej

    Poszukaj bonusa z Party, moze jeszcze ktos daje 50$ za zapisanie sie (ja tak zaczynalem). Posciagaj sobie pare filmikow z gry na stolikach ( pokeravi.com lub z two plus two), dolacz do tego ksiazke, ewentualnie przeczytaj pare artykulow (w artykulach Kakashiego jest fajna tabelka na starting hands) i powinno byc ok.

  9. #19
    Dołączył
    Apr 2006
    Posty
    169
    niższy poziom od kogo?
    od początkującego?

    co do reszty to zgadzam się

  10. #20
    Cytat Zamieszczone przez Barte$ Zobacz posta
    gram już od około 2 m-cy, jednakże na początku było to jedynie play money, później jeszcze jakieś freerolle
    2 m-ce ? gratuluję wytrwałości, mi już po 2 tyg znudzilo sie granie na wirtualne$ na wp i wpłaciłem swój pierwszy depozyt 50 PLN do sportingbetu (tak, tak 16$), a że na BM te mikrostawki wcale nie są takie mikro (najniższe 5/10c) to nie miałem innego wyjścia jak rzucić się na NL$10, od razu do gry dałem jakieś 70% mojego bankrolla.


    nie podpalaj sie za bardzo bonusami i nie sugeruj sie za bardzo nimi przy wyborze roomu, poza tym w wiekszosci te bonusy nie sa latwe do wyrobienia i nie odbierz tego zle, ale watpie zeby udalo Ci sie je wyrobic
    może i podpalać się nie ma sensu, ale gdyby nie bonus na SB od rozegranych rh nie udzielałbym się teraz na forum Pamiętam jak po pierwszej sesji byłem 6$ do tyłu, a tu patrze jakimś cudem dostałem 15$ bonusu! W sumie to miałem wiele szczęścia na początku. A że dopiero później dowiedziałem się co to jest bankroll managment ...


    Może spróbuj postawić wszystko na jedną kartę i wpłać jakieś 100$, jeżeli będziesz na + to super, a jeżeli się spłukasz to odpuść sobie pokera