Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 21
  1. #11
    Totalna porazka, do przerwy dostalem tylko raz lepsze karty niz 88. Skonczylem na 35 rozbijajac sie z kolorem o fulla na riverze

    P.S. Przy okazji sie witam, bo to moj pierwszy post na tym forum.

  2. #12
    Dołączył
    Sep 2006
    Przegląda
    Szczecin / Warszawa
    Posty
    81
    Gratulacje dla zwycięzcy (któremu swoją drogą przekazałem swoje żetony na finałowym stole ) Bardzo przyjemny turniej (Nie przepadam za turniejami w których uczestniczy >500 osób). Udało mi się zająć całkiem niezłe miejsce, niestety pod koniec w wyniku zmęczenia siadła koncentracja, tak czy inaczej jestem pozytywnie zaskoczony.

  3. #13
    THx

    Mam pytanie do betsson - jak skorzystac z wygranej? Czy juz ja mam? Czy wypada czekac? W jaki sposób można zarejestrować się do turnieju za wygraną przepustkę?

    pozdr

  4. #14
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Bergamuty
    Posty
    659
    Wejdż w lobby turniejów i przy pozycjach za 50$powinna być niebieska strzałeczka i zamiast płacenia buy ina wykorzystujesz ticketa

  5. #15
    no nie ma tych strzałeczek -ktos wie kiedy rozdadza te nagrody?

  6. #16
    Dołączył
    Mar 2006
    Przegląda
    Świdnik
    Posty
    56
    Moj kolega Slawiola7 tez dostal sie do platnych miejsc bo zajol 7 mijesce i niema zadnych strzałeczek a jak wchodzi na stronke betssona to w zakldace ticket tez niema zadncyh biletów....


    Wie ktos o co chodzi ??
    Moze dopiero po jakims czasie daja ten tickety ??Jak bylo z biletami tydzien temu ??



    Pozdro

  7. Witam,
    Tickety powinny pojawić się na Waszych kontach po zakończeniu turnieju.
    Jak widać tym razem system zawiódł, za co oczywiścei przepraszam.
    Robię co mogę, żeby to załatwić jak najszybciej, ale ponieważ jest niedziela, najprawdopodobniej tickety pojwaią się na Waszych kontach dopiero jutro.

    pozdrawiam

  8. #18
    Spokojnie - poczeka się. Betsson jeszcze mnie nie zawiódł - wiec nie ma co panikować

  9. #19
    No i wszystko w jak najlepszym porządku Teraz w co tu zagrać? Może jakieś sugestie ? Turniej 50+4 w betsson?

    Może kwalifikacja do BIG DEAL?
    Ile osób średnio bierze udział w BIG DEAL?
    Ile jest miejsc płatnych?

    Inne propozycje?

    pozdrawiam

  10. #20
    Dołączył
    Oct 2005
    Przegląda
    Gdynia
    Posty
    2,100
    ile taki bilecik jest ważny??