Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5
  1. #1
    Dołączył
    May 2006
    Przegląda
    Lublin
    Posty
    120
    Witam,
    Zaczalem grac na betssonie niecaly miesiac temu poniewaz doceniem fakt objecia patronatu nad Lubelską Ligą Pokera przez Wasz portal. Gram w pokera juz prawie 3 lata i jestem dosc wymagajacym klientem (w koncu chodzi tu o moje pieniadze), jednak wczoraj po godzinie 14 gralem turnieje sit&go za 33 i 55$. W pierwszym zostalo nas 2 i milaem przewage 5500 do 2000 chipsow w drugim byl to sam poczatek, nie wspominajac juz o ring game w omahahi/lo. Nagle bah, nie ma polaczenia i przez nastepne kilkadziesiat minut nic. Wreszcie udalo sie zalogowac, oczywiscie po turniejach, zostalo mi 45$ za drugie miejsce w sit&go za 33$ i wenetrzne wkur.... . Jako, ze to nie pierwsza tego typu sytuacja, postanowilam wczoraj, ze w koncu napisze maila do supportu z moimi odczuciami w tej sprawie opisujac zaistniala sytuacje. Dzisiejsza odpowiedz wygladala tak:
    "Witamy Pana!

    Dziękujemy za kontakt z nami!

    Faktycznie wczoraj nastąpiło obciązenie serwerów tak duże że były z nimi problemy i połaczenia zrywały się.

    Przepraszamy za wszelkie niedogodności.

    Jeżeli możemy jeszcze w czymś pomóc - prosimy o kontakt z nami! W pilnych sprawach, prosimy o kontakt z naszym angielskim supportem pod numerem +356 21311218.

    Z wyrazami szacunku,

    Obsługa Klienta

    Betsson Polska"


    No coz, to chyba mowi samo za siebie. Na prawde wiele rzeczy potrafie zrozumiec, ale to chyba Wy sami powinniscie mi zaproponowac jakies zadoscuczynienie skoro ponosicie wine za zaistniala sytuacje? Taki standardowy mail w tym przypadku jest wielce nie na miejscu, dlatego tez postanowilem wyzalic sie publicznie.
    Pozdrawiam

  2. #2
    Dołączył
    Mar 2006
    Przegląda
    -
    Posty
    295
    mialem to samo pare dni temu, tylko ze ja gralem 4 turnieje na raz a piaty juz sie wlaczal, w dwoch juz prawie bylem w kasie i tez przerwalo mnie na kilkanascie minut. Napisalem wiadomosc do Betsson Polska i ciagle czekam na odpowiedz.
    Mysle, ze jezeli chca byc w porzadku to powinni nam dac jakies wejciowki do jakiegos wiekszego turnieju

  3. #3
    Dołączył
    May 2006
    Przegląda
    Lublin
    Posty
    120
    I tu masz racje, mysle ze przede wszystkim nie powinni tego tak zostawic poniewaz to my generujemy im zysk i w ich interesie lezy to zebysmy grali u nich, a nie gdzie indziej.

  4. Corleonesi:
    Prześlij mi na prv login i numery turniejów, w których grałeś.
    Zobaczę co da się zrobić.

  5. #5
    Dołączył
    Mar 2006
    Przegląda
    -
    Posty
    295
    Corleonesi daj znac jak rozwiazali twoja sprawe, bo w mojej ciagle nic. Naszczescie mimo zawalonych tych turniejow w ktorych mnie rozlaczylo to odbilem sobie to w innych turniejach, i jestem w trojce w klasyfikacji generalnej turniejow.
    Ale tych rozłaczonych turniejow szkoda, bardzoi szkoda.