Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 29 z 29
  1. #21
    Dołączył
    Feb 2005
    Przegląda
    Trzcianka
    Posty
    102
    "While I was in the fetal position praying for my life, Ivey was under the table calm as can be and, turning to Lindgren and Greenstein said "Boys, I wanna' double up this hand"...... this isnt right, I'm praying for my life, and Ivey is under the table cracking jokes-how cool is he?"

    :lol: :lol: :lol:

  2. #22
    Dołączył
    Feb 2005
    Posty
    523
    wwww
    Ostatnio edytowane przez AndrzejR ; 21-02-2008 o 01:26

  3. #23
    Dołączył
    Jan 2004
    Posty
    1,849
    Witam,

    Andrzej, przykro mi, ale takie rozdanie JJJJ vs 6666 jest na żywo niemożliwe. To jest PS special, zapytaj Soprano, Palo, czy autorów teorii spiskowych w internetowych cardroomach... :lol:

    A tak na poważnie, to fajny wyjazd, gratuluję... Mi osobiście wydaje się, że ogranie w takich eventach daje bardzo dużo doświadczenia - nawet jak specjalnie w nich nie pójdzie.

    Pozdr
    Warsaw

  4. #24
    Dołączył
    Feb 2005
    Posty
    523
    Cytat Zamieszczone przez warsaw
    Andrzej, przykro mi, ale takie rozdanie JJJJ vs 6666 jest na żywo niemożliwe. To jest PS special, zapytaj Soprano, Palo, czy autorów teorii spiskowych w internetowych cardroomach... :lol:
    Byłem o tym swiecie przekonny do środy :lol: Nawet nie zasyanawiam sie nad prawdopodobienstwem wystapienia takiego rozdania. :lol:

  5. #25
    Dołączył
    Apr 2005
    Przegląda
    Poznań
    Posty
    669
    No to mamy International Playera Szkoda, ze miales taki niefart, zrzucenie tego 66 jesli bylo mozliwe to cholernie ciezkie! Ale musialo byc fajnie - powiedz ile graczy bylo i moze jak to mniej wiecej wygladalo.

    Pozdrawiam

  6. #26
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,830
    A moze masz jakies zdjecia?

  7. #27
    Dołączył
    Feb 2005
    Posty
    523
    Owszam mam zdjecia choc jeszcze nie oddalem nawet filmu do wywolania... musze kiedys sobie kupic cyfrowke
    W pierwszym evencie w ktorym wzielem udział startowalo coś kolo 160 graczy, w drugim natomiast dokładnie 126. Najbardziej ciesze sie z gry z osoba która mnie wyeliminowała, a mianowicie z Rogerem Atlani, ktory wygrał ten event a nastepnie zajal 6 miejsce w głowynym turnieju z wpispowym 1000 euro. Ogolnie jak dla mnie bylo bardzo ciekawie, choc zupełnie inaczej niz sobie to wyobrazałem na początku (i nie mam tutaj na mysli tylko gry :lol Przede wszytkim turniej był brytyjsko-francuski... z bardzo mała liczbą przedstawicieli z innych krajów. Całość była świetnie zorganizowana, ale spodziewałem się czegoś na poziomie turniejów typu WSOP, czy WPT... a panowała tam dosc domowa atmosfera :lol: Ludzie reagowali dosc zywiołowo, a zwłaszcza w przypadku mojego słynnego rozdania :lol: W jakims sensie przeszedłem do malutkiej historii turnieju :lol: Spodziewałem się także wyższego poziomu gry, ale niektórzy gracze popełniali naprawdę sporo błedów i ogólnie można było zajść znacznie dalej... nie udało się, trudno Ogólnie cały wyjazd kosztowł mnie ponad 1100 euro, ale mimo wszystko nie załuje i z przyjemnością wybiore się na turniej podobnej klasy w przyszłości. Mam nadzieje ze tym razem także z innymi przedstawicielami od nas.

  8. #28
    Dołączył
    Apr 2004
    Przegląda
    katowice
    Posty
    4,233
    warsaw o co ci znowu chodzi z jakimis teoriami spiskowymi j atam w zadne nie wierze no chyba ze kiedys... teraz lepiej spytaj bonca on przejal paleczke

  9. #29
    Dołączył
    Apr 2004
    Przegląda
    Malta
    Posty
    627
    Tez bylem, ale ostatecznie nie zagralem. Paryz to tak swietne miejsce, ze szkoda mi bylo czasu na pokera (no i dotarlem troszke za pozno).

    Udalo nam sie znalezc maly, tani i przyjemny hotelik ,1 dzielnica, na przeciwko banq de france,ok 200 metrow od luwru w pokoju nawet telewizorek a cena tylo 32-42E.

    Takze za rok, rowniez mam nadzieje ze spotakamy sie juz na turnieju.

    pozdrowionka