Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 29
  1. #1
    Dołączył
    Feb 2005
    Posty
    523
    Wybieram się w dniach 7-15 maja na turniej Paris Open Of Poker do Paryża, może ktoś byłby chętny także pojechać... w większej grupie zawsze raĽniej. Transport mogę zapewnić, oczywiscie- noclegi i wpisowe we wlasnym zakresie. Ponżej terminarz:

    Date/Event/Buy-In
    Sat, May 7 at 9:00 PM No Limit Texas Hold 'em EURO30
    Notes: Rebuys 1H and 1 Add-on
    Sun, May 8 at 4:00 PM No Limit Texas Hold 'em EURO50
    Mon, May 9 at 8:00 PM No Limit Texas Hold 'em EURO100
    Tue, May 10 at 8:00 PM No Limit Texas Hold 'em EURO200
    Wed, May 11 at 8:00 PM No Limit Texas Hold 'em EURO300
    Thu, May 12 at 8:00 PM No Limit Texas Hold 'em EURO500
    Fri, May 13 at 10:00 PM SUPER-SATELLITE Texas Hold'em EURO100
    Notes: Rebuys 2H and 1 Add-on
    Sat, May 14 at 8:00 PM No Limit Texas Hold 'em EURO1,000
    Sun, May 15 at 5:00 PM FINAL Texas Hold 'em
    Sun, May 15 at 8:00 PM No Limit Texas Hold 'em EURO250

  2. #2
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,830
    To jeszcze sporo czasu, fajnie by bylo sie przejechac ale nie wiem jeszcze jak to wszystko sie ulozy, bo wpisowe widze zachecajace.

  3. #3
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Warszawa / Częstochowa
    Posty
    1,114
    Oj cudownie byłoby zasmakować gry w takim turnieju, a wpisowe przynajmniej z pierwszych 2 dni są niewygórowane. Chociaż w turnieju z rebuys różnie to bywa 8) . Andrzej w których turniejach planujesz wystąpić No i czy grywałeś już w takich turniejach Jeżeli tak to mam kilka pytań :P
    1) Ilu średnio graczy bierze udział w takich turniejach
    2) Czy jest ustalana maksymalna liczba graczy na turniej
    3) Jeżeli na pytanie 2 odpowiedź brzmi 'tak' to na jakiej zasadzie odbywa się rejestracja, czy (trzeba/można) to zrobić wcześniej przez internet

    No może na razie tyle :P

  4. #4
    Dołączył
    Feb 2005
    Posty
    523
    ***

  5. #5
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,830
    No widze ze robi nam sie swiatowo, super sprawa, ja jakby cos zagralbym pewnie w pierwszych 3 imprezach, zobaczymy jak bede stal z kasa i czasem, bo teraz z tym drugim moze byc gorzej.

  6. #6
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,830
    Z ciekawosci, jak szacujecie koszta takiej wycieczki?

  7. #7
    Dołączył
    Feb 2005
    Posty
    523
    Myslę że koszta zależą od zbyt wielu czynnikow zeby cokolwiek szacowac. Z pewnoscia wpisowe według powyższego wzoru Co do przejazdu to kiedy jechalbym samochodem to oczywiscie moge zabrac kilka osob. Ew. pociąg, samolot choc bardzo mozliwe ze przelot bylby tanszy przy wczesniejszej rezerwacji. Koszty utrzymania na miejscu zaleza przede wszystkim od ilosci dni oraz standardu. Ja w kazdym badz razie licze sie z wydatkiem na hotel rzedu 70-100 euro za dobe, pozostale koszty rowniez w zaleznosci od standardu.
    Poza tym (tak na marginesie) w znacznym stopniu zalezy to od wielkosci mojego bankrolla, ktory biorac pod uwage okres kilku miesiecy osiagnal historyczny poziom... niestety z niezbyt porzadanej strony

  8. #8
    Dołączył
    Aug 2004
    Przegląda
    Bełchatów
    Posty
    217
    Wszystko wygląda i zapowiada się fajnie tylko skąd wziać hajsu na taką rozrywke ? :? Czasem odnosze wrażenie że to sport dla bogaczy :wink:

  9. #9
    Dołączył
    Feb 2005
    Posty
    523
    Jakby co to ja jestem biedym studentem :wink: co prawda zaocznym, ale jednak studentem
    Pieniazki najlepiej wygrac w pokera :twisted:

  10. #10
    Dołączył
    Jan 2004
    Posty
    1,849
    Witam,

    mimo, że ja obecnie nie dysponuję raczej większą gotówką, i obecnie raczej wolałbym pieniądze przeznaczać na inne cele, to z ciekawości postanowiłem obliczyć koszt wyjazdu na taki turniej(e) w dwóch wariantach. Poniższe koszty odzwierciedlają przelot ze wszystkimi opłatami (oczywiście rezerwacja w miarę szybko, bo ceny rosną), wpisowe i noclegi ze śniadaniem - schronisko młodzieżowe, pokój 4 os - (przeliczając po 4pln za euro), więc trzeba jeszcze doliczyć sobie koszty ew. transportu i wyżywienia na miejscu:

    Opcja 1.

    Tylko turniej w niedzielę (50 EUR), wylot w piątek, powrót w poniedziałek, dwa noclegi.

    Koszt: 685PLN

    (Chętni mogą sobie dodać turniej sobotni 30EUR+Rebuys)


    Opcja 2.

    Turniej niedzielny (50EUR) i poniedziałkowy(100EUR), wylot w piątek, powrót w środę, cztery noclegi.

    Koszt: 1205PLN

    (Chętni mogą sobie dodać turniej sobotni 30EUR+Rebuys i wtorkowy 200EUR)

    Chyba nie aż tak drogo...

    Pozdrawiam,

    Warsaw