Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 35

Wątek: $500 Freeroll

  1. Witam,

    Mam przyjemność przedstawić kolejną promocję skierowaną wyłącznie do polskich graczy. Celebpoker Polska organizuje darmowy turniej - freeroll dla swoich graczy z pulą nagród 500$.

    Warunki:

    - turniej odbędzie się 9 Grudnia, (godzina do ustalenia, czekam na propozycje)
    - w turnieju mogą wziąć udział tylko klienci Celebpoker Polska
    - wymogiem uprawniającym do wzięcia udziału w turnieju jest wyrobienie 500RC w Listopadzie
    - każdy klient zostanie poinformowany o wpisaniu na listę graczy emailem

    Serdecznie zapraszam do wzięcia udziału w turnieju.
    Ostatnio edytowane przez Celebpoker_Polska ; 02-11-2006 o 17:02

  2. Czy godzina 20 GMT (21 czasu polskiego) byłaby odpowiednia dla Państwa ?

  3. #3
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    185
    czy ja dobrze widze?? 500Usd Rake Contribution zeby wziasc udzial we frerollu o 500$?? I jeszcze ten turniej ma sie odbyc za miesiac??
    Troche to smieszne....do kogo ma wlasciwie byc skierowana ta promocja??

  4. Proszę zauważ, że w takim turnieju będą brali udział sami Polacy więc prawdopodobieństwo zdobycia nagród jest większe niż np. w miesięcznym $1000. Jeśli 500RC okaże się za duża barierą i liczba graczy będzie zbyt mała (osobiście nie sądzę) poziom zostanie zmniejszony.

  5. #5
    Dołączył
    May 2005
    Posty
    1,763
    A ja mysle, ze bariera jest odpowiednia, ale pula za mala...

    W turnieju zagra okolo 25 osob, moze nawet kolo 30 - wiec szansa na platne miejsca jest dosc spora, ale pula powinna byc 1000$, 30 osob to 15tys$ rake, ten 1000 to nie jest znowu taki duzy minus z tego rake c, bo 500 po prostu slabo przyciagnie graczy ... Nie ma o co walczyc tym co robia rake po +/- 300$.

    Tak mi sie wydaje

    Co do tego, ze turniej bedzie za miesiac... Celeb stara sie powoli rozwijac i dodawac atrakcji, faktycznie troche to wolno wychodzi i troche tego malo, bo turniej "Niespodzianka" np to powinien byc raz na tydzien a nie na miesiac, raz na miesiac to powinna byc jakas powazniejsza nagroda etc... Przyciagnelo by to szybciej graczy...

    Dla mnie jest OK w kazdym razie ale troche za wolno i za malo

    Zapraszam do gry na CelebPoker

  6. Wszyscy gracze zostali już dopisani. Turniej odbędzie się 9 grudnia o 19:00 GMT

    powodzenia w grze

  7. Witam,

    Dzisiaj o godzinie 20:00 GMT kolejny turniej z cyklu 500$ Freeroll tylko dla polskich graczy. Wszyscy uprawnieni do gry otrzymali już email z potwierdzeniem. Życze powodzenia i do następnego turnieju już za miesiąc.

    pozdrawiam

    Darek

  8. #8
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    162
    ciekawe jak z frekwencja bo ppt jest

  9. Gratulacje dla zwyciezców:

    1) _Dakota_
    2) marcog2006
    3) Talerz
    4) swiru
    5) ORewal

    Do zobaczenia za miesiąc w następnym turnieju z tego cyklu.

    pozdrawiam

    Darek

  10. #10
    Dołączył
    Jun 2003
    Przegląda
    Anfield Road
    Posty
    2,967
    szkoda ze ten wczorajszy turniej ogloszony na jakies 6h przed rozpoczeciem.... niektorzy co mogliby w nim zagrac niestety o nim nie wiedzieli... nie azdy siedzi caly czas przed kompem