Zobacz wyniki ankiety: Czy jesteś za wprowadzeniem Add-on'ów w naszych turniejach?

Głosujących
27. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Tak

    11 40.74%
  • Nie

    13 48.15%
  • Nie mam zdania

    3 11.11%
Strona 3 z 6 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 56
  1. #21
    Dołączył
    Mar 2004
    Posty
    1,043
    Ja nie bede zabieral glosu w dyskusji na temat zasobnosci portfela, bo chyba nie oto tutaj chodzi. A ci co mnie choc troche znaja i tak wiedza jakie mam zdanie. Ale do przejdzmy do meritum mojego posta.

    Mam wazne pytanie, czy tym razem ankieta jest zobowiazujaca? Bo ostatnio jakos demokracja u nas kuleje, wiekszosc mowi "tak" mamy "nie", jest ankieta dotyczaca daty turnieju w Katowicach a turniej odbedzie sie w innym terminie itd.. Czy tak bedzie i tym razem? Bo juz mnie nudzi glosowanie i wyrazanie opinii, skoro to i tak nic nie daje.

    P.S. Podoba mi sie wypowiedz Skaanda, grajmy i po 10 zl ale tak jak sie gra w cywilizowanym swiecie.

    Sting

  2. #22
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,830
    Ankiety i dyskusje nie sa zadnym wiazacym glosowaniem, po prostu pomagaja wyklarowac spojrzenie i opinie graczy na dany temat, a co z tym zrobimy, to w glownej mierze zalezy od Mariana i organizatorw danego turnieju. Tak wiec to ze teraz jest wiecej glosow za addonem nie znaczy ze go wprowadzimy, ale na pewno wyniki ankiety i dyskusji beda brane pod uwage.

  3. #23
    Dołączył
    Mar 2004
    Posty
    1,043
    Cytat Zamieszczone przez Doli
    ... a co z tym zrobimy, to w glownej mierze zalezy od Mariana ...
    Rozumiem, czyli znowu dla sportu glosujemy , bo Marian jest zdecydowanie przeciwny.

    Ale coz, byl czas przywyknac :cry:

    Sting

  4. #24
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,830
    Jak to znowu, w sprawie zmiany struktury blindow i wyplat jakos ladnie sie wszystko wyklarowalo dzieki dyskusji na forum, bylo za, byli przeciwni, ale w koncu doszlo do kompromisu i wszyscy chyba sa zadowoleni.
    I nie popadajmy w zbytni pesymizm z tymi addonami jezeli nie przejda, wszyscy startujemy w turnieju na tych samych zasadach. Addony jezeli przejda to mysle ze mozna by sprobowac w wawie, zobaczylibysmy jak by to wyszlo i mozna byloby juz cos konkretniej o nich powiedziec.

  5. #25
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Warszawa / Częstochowa
    Posty
    1,114
    A ja nie rozumiem sformułowania 'grajmy jak w cywilizowanym świecie'. Czy zasady które stosujemy do tej pory są niesprawiedliwe To że nie organizujemy turniejów na zasadach 'jak wszędzie' nie oznacza że wypaczamy wyniki turnieju. Argument typu 'bo inni to tak grają' mnie totalnie nie przekonuje.

  6. #26
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,830
    Dokladnie jestem tego samego zdania co Kirek, ja jestem za add-onami i juz pisalem dlaczego, tak wiec jezeli ktos pisze ze jest za albo nie, to niech chociaz poda jakis argument albo powola sie na innego posta, a nie ze gramy jak niecywilizowani ludzie.

  7. #27
    Dołączył
    Mar 2004
    Posty
    1,043
    Wiec juz podaje powody, dlaczego jestem za.

    Po pierwsze jest wiecej zetonow co sprawia ze gra jest ciekawsza, po drugie jest wiecej mozliwosci wiec mozna stosowac rozne taktyki, i po trzecie najwazniejsze takie zasady sa stosowane praktycznie wszedzie.

    A moje granie (wbrew pozorom 8) ) nie ogranicza sie tylko do grania na "waszych" (specjalnie tak napisalem bo jakos nie czuje ze sa takze "moje") turniejach. Oczywiscie, dociera do mnie argument ze pilka nozna bez spalonych to tez pilka nozna, czy koszykowka bez rzutow osobistych jest nadal ta sama dycyplina, niemniej jednak zawsze wole grac tak jak gra wiekszosc ludzi. A ze wiem ze glosy graczy o dluzszym stazu przewaza szale (mimo ze jest ich mniej), no coz takie jest zycie.

    Reasumujac podejscie jakie maja Blacha czy Natalia skutecznie zniechecaja takich ludzi jak ja do przyjezdzania na turnieje. Ja widze mozliwosc wysrodkowania tego, sprawienia ze zarowno ci co przyjezdzaja dla zabawy i towarzystwa, jak i ci co mysla troche powazniej o pokerze, beda zadowoleni, ale chyba jestem w tym odosobniony.

    Natalia pisze ze "Jeśli niska stawka i klimat "spotkań przy piwku" odstrasza nowych graczy, to chyba nie powód, żeby dla nich eliminować tych, którzy jeżdżą od lat i nie zrazili się takimi haniebnymi warunkami" to ja moge tylko powiedziec, ze faktycznie lepiej zablokowac rozwoj turniejow stojac w miejscu i odstraszac nowych graczy majacych "nieco" inne podejscie. Bo przeciez Wy jestescie zadowoleni, wiec po co to zmieniac? A ze, jak pisalem wyzej, to Wy jestescie gospodarzami, a ja tylko gosciem, to nie moge miec pretensji. Moge conajwyzej omijac te turnieje, i wlasnie taki mam zamiar.

    Pozostaje mi tylko zyczyc Wam powodzenia w tym co robicie, a naprawde niezle Wam idzie.

    Sting

  8. #28
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,830
    Najwazniejsza cecha dobrego gracza pokerowego jest umiejetnosc przystosowania sie do zaistnialych warunkow, zarowno chodzi o sytuacje przy samym stole jak i okolostolowa, taka jak np. struktura turnieju. Jezeli chcesz grac wylacznie na warunkach jakie Tobie odpowiadaja to rzeczywiscie mozliwosci znacznie sie ograniczaja, no ale coz jak to mowila Mamoniowa:

    "Nikt tu nikogo pod pistoletem nie trzyma,
    Wrecz przeciwnie, ja tu jestem z prawdziwa przyjemnoscia"

    Mam nadzieje ze za bardzo nie przekrecilem

  9. #29
    Dołączył
    May 2004
    Posty
    962
    Cytat Zamieszczone przez BlaCha
    ...zasady są po to żeby je móc ustalać.

    My np w własnym gronie mamy kilka zasad które nigdzie indziej nie funkcjonują i jesteśmy z tego bardzo zadowoleni i nie widzę w tym żadnego problemu.

    Grajmy tak jak nam miło i wygodnie a nie tak jak grają "inni".

    Witam
    Mimo, ze w przypadku podejscia o samego pokera z Blacha sie nie zgadzam , to w tym wypadku zgadzam sie jak najbardziej.

    I dodam, niech te tturnieje zostana w takiej postaci jak sa , niech bez wiekszego wysilki takie osoby jak Natalia , czy studenciaki , ktorzy uzbieraja pare pln przy rozdawaniu ulotek moga pojawic na tyh turniejach

    Z waszych relacji, wynika ze bylo super i tak powinno zostac.

    Fakt, normalna rzecza jest takze to, ze nalezy sie rozwijac i probowac nowych wyzwan. Jak najbardziej popieram takie podejscie.
    Tylko akurat w tym orzypadku, mozna to zrealizowac w inny sposob.
    Nie przez dodawanie rebuy , podnoszenie wpisowe . To w sumie nie jest az taki skok jakosciowy - a widac ze psuje klimat.

    Niech te bardziej ambitne osoby wybiora sie np do Paryza , czy Londynu , czy jeszcze gdzie indziej .
    Czesc odpowie pewnie "Jeszcze mnie nie stac na takie wyprawy "

    Odpowiem, a moze tylko zaczne odpwiedz "Poker nie jest dla ............


    pzdr
    I zycze ,byscie nie zepsuli tego co tak fajnie sie rozwija .

  10. #30
    Dołączył
    Mar 2004
    Posty
    1,043
    Doli, naprawde podziwiam Twoja zdolnosc interpretowania kazdej wypowiedzi pod Twoj punkt widzenia. To bardzo przydatna umiejetnosc.

    Pokerstars, wybacz ton mojej wypowiedzi, ale przeczytaj najpierw wszystkie posty (w szczegolnosci Skaanda) a dopiero pozniej zabieraj glos.

    Sting