Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 25

Wątek: Statystyki

  1. #1
    Dołączył
    Mar 2006
    Przegląda
    Warszawa / Luu
    Posty
    1,074
    Widze że sporo osob prowadzi statystyki swoich rozdań.
    Ja nigdy nie prowadziłem więc nie wiem jak to robić. może mi ktoś cos podpowiedzieć??
    Czy jest jakis program który by konwertował moje "Hand history" z Boss Medi??
    tak aby mi wyskakiwały statystyki ??

  2. #2
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Roma
    Posty
    1,962
    ja uzywam poker office, ale bardziej popularny wsrod forumowiczow jest poker tracker. oba te programy mozesz latwo dostac za darmo, poprzez jakas stronke partnerkska, wystarczy wyrobic odpowiednia ilosc punktow w wybranym przez siebie roomie i dostaniesz licencje za darmo.
    co do obslugi BM to nie wiem, bo tam nie gram i nie mam pojecia.

    generalnie od kiedy mam taki programik, to zarabiam duzo wiecej i latwiej uprawia sie multi tabling, takze bardzo polecam.

    na stronce www.pokeroffice.com mozesz wyrobic programik PO za free w ciagu doslownie 1-2 godzinek na party, empire albo towergaming, jezeli juz masz konta w innych.

    pozdr

  3. #3
    Dołączył
    Mar 2006
    Przegląda
    Warszawa / Luu
    Posty
    1,074
    a wie ktoś może jak zdoby poker trackera ??

  4. #4
    Dołączył
    Sep 2005
    Przegląda
    Skype: alchemik-poker
    Posty
    2,517
    można kupić za ok 50$

    w niektórych roomach można też wyrobic w bonusie poprostu. Nie wiem gdzie dokładnie, ale temat był już kilka razy poruszany więc poszukaj albo poczekaj jak ktoś Ci coś napisze

    Pzdr

  5. #5
    Dołączył
    Apr 2006
    Posty
    461
    Przez www.internettexasholdem.com , free gifts i zapisujesz sie do roomu (w niektorych jest to kwiesta paru godzin gry lub samego zapisu).

  6. #6
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Roma
    Posty
    1,962
    PT najszybciej na vegaspro i na sajcie podanym przez vitka, mozna tez na pokersource, ale tam trzeba chyba wiecej ugrac o ile dobrze pamietam.
    pamietaj, ze sam PT nie wystarczy, musisz dokupic PAHUDa, natomiast PO ma wszystkie opcje zawarte w sobie, wiec moze byc tez dobrym rozwiazaniem.
    pozdr

  7. #7
    Dołączył
    Mar 2006
    Przegląda
    Siedlce
    Posty
    296
    Nie bede zakladal nowego tematu.
    Czy da sie jakos wyciagnac z PT sume jaka obrocilismy? Chodzi mi o to, ile $$ poszlo na stoly z mojej kieszeni?

  8. #8
    Dołączył
    Oct 2005
    Posty
    2,317
    Nie wiem jak to zrobić, ale z pewnością jest to możliwe, jeśli masz bazę PT postawioną na PostgreSQL-u. Poszukaj/popytaj na "SQL Forum" na forum PT. Być może ktoś już napisał odpowiednie zapytanie SQL-owe.

    BTW. $$ to obrót z jednej, góra kilku pul. Nawet na mikrostawkach.

    jdx

  9. #9
    Dołączył
    Mar 2006
    Przegląda
    Warszawa / Luu
    Posty
    1,074
    A na betssonie chodza obydwa te programy??

  10. #10
    Dołączył
    Mar 2006
    Przegląda
    Siedlce
    Posty
    296
    Betsson jest chyba w Ongame wiec chodza obydwa.

    Myslalem, ze jest jakis w miare prosty sposob. Czyli zostaje lektura forum PT.