Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 25

Wątek: Statystyki

  1. #11
    Dołączył
    Mar 2006
    Przegląda
    poker
    Posty
    517
    chciałem się zapytać ile trzeba grać na stawkach 0.10/0.25 na towergaming zeby wyrobic pokeroffice? z gory dzieki za odpowiedz

  2. #12
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Roma
    Posty
    1,962
    musze cie zmartwic, ale troszke to powoli bedzie lecialo na takich stawkach. na szczescie 100pp to nie jest duza ilosc. chcesz grac jeden stol czy kilka jednoczesnie?

  3. #13
    Dołączył
    Mar 2006
    Przegląda
    poker
    Posty
    517
    Już nieważne bo straciłem $50 które wpłaciłem. zdążyłem wrobić 25fpp ale dzisiaj wysłałem email do supportu pokeroffice i odziwo przysłali mi licencje na program (hehe a to jaja)

  4. #14
    Dołączył
    Feb 2006
    Posty
    430
    zarejestrowałem sie na towergaming, ale nie widze nigdzie wzmianki o tym, że PO mozna otrzymac za wyrobienie pkt, moze ktos zapodac linka o tym??
    z gory dzięki

  5. #15
    Dołączył
    Apr 2005
    Posty
    317
    Cytat Zamieszczone przez El Capitan Zobacz posta
    Nie bede zakladal nowego tematu.
    Czy da sie jakos wyciagnac z PT sume jaka obrocilismy? Chodzi mi o to, ile $$ poszlo na stoly z mojej kieszeni?
    W samym programie tego nie znajdziesz ale po wyeksportwaniu do excela powinienes bez wiekszego trudu takie dane wyciągnąć? Tylko po co?

  6. #16
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Roma
    Posty
    1,962
    Cytat Zamieszczone przez krakers Zobacz posta
    zarejestrowałem sie na towergaming, ale nie widze nigdzie wzmianki o tym, że PO mozna otrzymac za wyrobienie pkt, moze ktos zapodac linka o tym??
    z gory dzięki
    musisz sie zarejestrowac przez stronke PO, czyli www.pokeroffice.com i tam znajdziesz roomy, w ktorych mozesz wyrobic licencje za free

  7. #17
    Dołączył
    Mar 2006
    Przegląda
    Siedlce
    Posty
    296
    Znalazlem na forum PT odpowiednia formule, ale za duzo roboty jak dla mnie zeby przekonwertowac baze na SQL.

    Cytat Zamieszczone przez Kodi Zobacz posta
    W samym programie tego nie znajdziesz ale po wyeksportwaniu do excela powinienes bez wiekszego trudu takie dane wyciągnąć? Tylko po co?
    Jak wyeksportowac baze do exela? A chce to wyciagnac tak z czystej ciekawosci.

  8. #18
    Dołączył
    Feb 2006
    Posty
    430
    z tego co pisza daja za 0.1$ zapłaconej prowizji 0.07 pkt, wiec trzeba by nastukac 150$, na NL 50 w jednej dzien sie tego nie zrobi za Boga, wychodzi kolo 100 dol przy calym dniu grania, o wiele lepiej dla kogos kto nie ma konta na party wyrobic 150 rąk

  9. #19
    Dołączył
    Feb 2006
    Posty
    430
    tak poza tym poker trac kera tez chce zdobyc, czy jego tez mozna otrzymac na podobnej zasadzie co PO?? nie moge sprawdzic, bo ne wiem dlaczego ale nie wykrywa mi stronki tego programu

  10. #20
    Dołączył
    Mar 2006
    Przegląda
    Warszawa / Luu
    Posty
    1,074
    http://www.pokersourceonline.com/fre....asp?g=20&s=15

    tu jest do zrobienia dość szybko mi sie udało w 3 dni
    ale grałem 2 dni po 4h na 2stołach NL25 i raz tez okolo 4h ale
    na 3stołach.

    zrobiłem to jakiś 3 dni temu i czekam teraz na ich odpowiedz poniewaz weryfikacja trwa okolo 10 dni mam nadzieje ze sie pospiesza i do konca tyg mi przyślą.