Zobacz wyniki ankiety: Jak powinno kształtować się wpisowe do turnieju i koszt rebuyów?

Głosujących
19. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Wpisowe 75, rebuy 75

    5 26.32%
  • Wpisowe 75, rebuy 50

    0 0%
  • Wpisowe 100, rebuy 50

    1 5.26%
  • Wpisowe 100, rebuy 75

    1 5.26%
  • Niech do końca świata zostanie 50+50

    12 63.16%
Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 33
  1. #11
    Dołączył
    May 2004
    Przegląda
    W-wa
    Posty
    60
    Myślę, że to właśnie Michał powinien komentować relacje na Eurosporcie. Na pewno miałby dużo do powiedzenia. Jego posty nie mają sobie równych i faktycznie promocja w telewizorze to najlepsze co teraz może być.
    Mimo wszystko ja zostaje przy stawkach 50-50 i nie zapominajmy ze jest jednak część graczy nie koniecznie podchodzących czysto materialnie do pokera

  2. #12
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,830
    A co powiecie na to zeby raz w roku zrobic turniej za 100/100 i nazwac go Mistrzostwami Polski?

  3. #13
    Dołączył
    Jan 2004
    Posty
    1,849
    Witam,

    wydaje mi się, że nie mam uprawnień, aby teraz zmienić ankietę... Natomiast proponuję, żeby kolejny turniej po katowicach zrobić w warszawie wg formuły 100+100. Jeżeli zobaczymy jak to wpłynie na frekwencje, poziom, emocje itd, to będziemy myśleć co dalej... Jeżeli nie spróbujemy, nie będziemy wiedzieć...

    Pozdr,

    warsaw

  4. #14
    Dołączył
    Jan 2004
    Posty
    1,849
    Witam,

    właściwie to przyszedł mi do głowy jeszcze inny pomysł, który może okaże się złotym środkiem. Ustanawiając wpisowe w wysokości 100pln możemy skutecznie zniechęcić niektóre osoby do przyjazdu, ponieważ będą one ZOBOWIˇZANE do zapłacenia tegoż wyższego wpisowego. Dlatego, powinniśmy rozważyć wprowadzenie opłat NIEOBOWIˇZKOWYCH, czyli addonów i ewentualnie, jeżeli sam addon nie okaże się dla niektórych zbytnią komplikacją, także rebuyów bez konieczności spłukania się do zera. Słowem zasady z turniejów z rebuyami z PS. Takie dodatki nie powinny odstraszyć tych którzy mają zamiar przeznaczyć na turniej jedynie 50/100 pln a dadzą większe pole do popisu pozostałym oraz znacznie zwiększą pulę nagród.
    Do przemyślenia.

    Pozdr
    Warsaw

  5. #15
    Dołączył
    Jan 2005
    Przegląda
    Tarnow
    Posty
    680
    Mam nadzieje ze ta ankieta bedzie bardziej demokratyczna niz poprzednia (o terminie turnieju).Z tego co pamietam to wiecej glosow bylo na 20 lutego a mamy 27!A stawki 100/100 to zdecydowanie za duzo.A jak kogos kwota ok.1000zl za pierwsze miejsce nie satysfakcjonuje (tyle mniej wiecej jest teraz) to jest troszki nienazarty na pieniazki.A frekwenja na takie wpisowe na pewno upadnie niemilosiernie... Ja jak pierwszy raz jechalem pomyslelem sobie:" 50 zeta to nie tak duzo mozna sie wybrac!"....przy wpisowym 100zl moje myslenie nie bylo by tak optymistyczne!!!

  6. #16
    Dołączył
    Apr 2004
    Przegląda
    katowice
    Posty
    4,233
    moja propozycja jest nastepujaca:
    poki co pozostac przy stawkach 50/50 lub ew podwyzszyc lecz nie bardziej niz do 75/75 a jeden turniej w roku moglby sie odbyc na stawkach 100/100 lub nawet do 150/150
    podobnie jak padl pomysl na tegoroczne mistrzostwa polski online

  7. #17
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,830
    Po malym przemysleniu i rozmowie z Warsawem, raz w roku mozna zrobic mistrzostwa polski ale freezout, czyli bez rebuyow i wtedy mysle ze wpisowe spokojnie moze byc od 100 do 200 zl, co do naszych turniejow to jednak 50/50 w zupelnosci wystarczy, rebuye generuja i tak spora pule nagrod, a daja mozliwosc zagrania zarowno tym co chca grac za 50 jak i tym chca zainwestowac nieco wiecej

  8. #18
    Dołączył
    Jan 2004
    Posty
    1,849
    Witam,

    wszystko fajnie, tylko dodajmy do zwykłych turniejów add-ony. Niewielka zmiana, a powinna korzystnie wpłynąć na wielkość puli.

    Pozdr
    Warsaw

  9. #19
    Dołączył
    May 2003
    Posty
    522
    Cytat Zamieszczone przez Warsaw
    Słowem zasady z turniejów z rebuyami z PS. Takie dodatki nie powinny odstraszyć tych którzy mają zamiar przeznaczyć na turniej jedynie 50/100 pln a dadzą większe pole do popisu pozostałym oraz znacznie zwiększą pulę nagród.
    Jestem zdecydowanie za. Juz od pewnego czasu nosilem sie z zamiarem zaproponowania tego rozwiazania. Na siecie sa to bardzo popularne turnieje, wiec sadze ze u nas tez warto przynajmniej sprobowac.

    A teraz wyraze swoja opinie, ktora nie przysporzy mi zwolennikow, a wrecz odwrotnie.

    Cytat Zamieszczone przez Marian
    2) kwota wpisowego to wielokrotność 50

    Punkt 2 znacznie ułatwia wszelkie rachunki oraz zapobiega jako tako problemom z drobnymi.
    Marian, naprawde doceniam to co zrobiles, i wciaz robisz w sprawie organizacji turniejow, ale tego nie jestem w stanie zrozumiec. Dokladnie takie same zdanie masz w przypadku podzialu puli na nagrody. Wedlug mnie to czy wpisowe bedzie wynosic 50, 51 czy 49 zl, nie ma kompletnie zadnego znaczenia. A wydluzy to turniej moze o 5 minut. Przeciez wiekszosc pieniedzy jest pobierana przed turniejem, nagrody wydawane sa po turnieju, wiec o jakich problemach mowa Poza tym zawsze gramy w lokalach gdzie jest kasa i bez klopotu nam rozmienia jesli bedzie taka potrzeba. A problem z drobnymi to moze sie pojawic jak wpisowe bedzie wynosilo 52,83 zl. Wiec mysle ze zaokraglenie do 5 czy tym bardziej 10 zl przy wpisowym i nagrodach nie bedzie stanowilo problemu.

    P.S. Piszac tego posta i tak wiem ze nic sie nie zmieni, ale zawsze bylem uparty i taki juz zostane :twisted: .

    Sting

  10. #20
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Sopot
    Posty
    1,327
    Zgadzam się z Dolim, co do add-onów to myślę że można się bez nich obejść ale ciekawy jestem co na to inni.

    Sting.. hmm czy to że można pobierać po 51 zł nie stanowi problemu to wystarczający powód żebyśmy tak grali ? Z takim podejściem zaokrąglania do 5 czy 10 zł to już w życiu nie dojdziemy do porozumienia bo będzie zbyt wiele opcji. Jeden będzie chciał 60 drugi 75 a trzeci 125. Pozostanie przy wielokrotnościach 50 rozwiązuje ten problem gdyż nie ma tak wielu opcji a nawet są aktualnie jedynie dwie.

    Co do samego wątku to jak już pisałem uważam że niezłym pomysłem było by jak Doli napisał zorganizowanie jednego turnieju z większym wpisowym i sprawdzenie jak wyjdzie.