Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Wątek: wplata na prime

  1. #1
    Dołączył
    Nov 2005
    Posty
    892
    Witam
    Chcialbym wplacic kase na bet365 ale zabardzo nei wiem jak. Mam konto tylko w Mbanku, zawsze gralem na bossmedi to tam normalnie podawalem numer konta i wysylalem kase ?? wie kots jak tam wplacic ?? bo nie mam Visy i Netellera ??

    poozdrawiam

  2. #2
    Dołączył
    Feb 2005
    Posty
    162
    zamów sobie e-karte 25 zł/rok

  3. #3
    Ja tez wplacilem na bet365 z mysla o latwym bonusie. Niestety nigdzie nie bylo kodu. Po skontaktowaniu sie z supportem kazali mi podac dane z paszportu (SIC) aby uzyskac ten kod. Na drugi dzien otrzymalem maila ze dane sa niepoprawne i musze poprawic date urodzenia w moim profilu (problem w tym ze nie ma takiego pola w profilu jak data urodzenia). Wiec darowalem sobie i wyplacilem kase. Jak dotad czekam 5 dni i ani widu ani slychu.

  4. #4
    Dołączył
    Oct 2005
    Posty
    2,317
    Nie chcę cię martwić, ale możesz poczekać w nieskończoność. Nie wiem jaka jest cała sieć Prima, ale ta konkretna pokerownia jest IMO strasznie dziadowska. Kiedyś potraktowali mnie jak oszusta i nie mogłem odzyskać nawet swojego depozytu - do wypłaty chcieli kopii karty z której wpłacałem, kopii jakiegoś dowodu tożsamości i kopii rachunku za gaz/prąd/telefon. Nie mogłem dostarczyć tego ostatniego, ponieważ mieszkanie w którym mieszkam nie jest moją własnością. Na szczęście to było tylko $50, więc dosyć łatwo to sobie odpuściłem. Na wszelki wypadek odpuściłem też sobie całą sieć. J...ć tandeciarzy.

    jdx

  5. #5
    Dołączył
    Aug 2006
    Przegląda
    Kraków/Tarnobrzeg
    Posty
    341
    Ja tam nie mam nic do bet365. Jak do tej pory jedyny room, z którego wypłaciłem kasę bez wcześniejszego depozytu i dzieki temu rozruszałem interes. Za to zastrzeżenia mam do Poker Ocean i Jungle bo nie mogę tam zrobić depozytu i przez to wybrać kasy jaką tam ugrałem. Pozdro

  6. #6
    Dołączył
    Mar 2006
    Posty
    184
    faktycznie w bet365 sa dosc restrykcyjni jesli chodzi o wypłaty a właściwie to o weryfikacje konta , ale jak juz przez to sie przebrnie to wszystko jest ok. Troche denerwujac jest procedura wypłaty ale jesli wpłacało sie z netka to mozna tez wypłacic z poziomu netellera i wtedy kasa jest do kilku godzin na koncie i nie ma potrzeby kontaktu z supportem