Strona 2 z 5 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 45
  1. #11
    Dołączył
    Oct 2006
    Posty
    21
    Witam

    Na wstepie chcialbym sie przywitac, poniewaz dopiero co sie zarejestrowałem i nie zabierałem jeszcze głosu na tym forum.

    Otoz mam pytanko, jezeli chodzi o stoliki cashowe w alternatywnym to na jakie stawki wy tam gracie ?

    dz za info pozdro
    -smith

  2. #12
    jeśli chodzi o alternatywny to stawka od 1/2 w góóre...

    mniej można stracić na bemowie, gdyż tam jest 0,25/0,50 lub 0,50/0,50 oczywiście większe stawki też wchodzą w gre

  3. #13
    Dołączył
    Mar 2005
    Posty
    10
    No dobra, a jakbym chcial zagrac dzisiaj, to gdzie i do kogo mam sie zglosic? z przyjemnoscia bym sobie pociupal. dzisiaj w poznaniu cos chlopaki graja, ale coz.. nie chce mi sie jechac. moje gg: 2850458. prosze o jakies info

  4. #14
    Dołączył
    May 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,357
    Dziś to chyba nic z tego. Skończyliśmy o 7 rano, więc raczej dzisiaj odpoczynek. Jutro po lidze High Stakes w Barze pogramy na pewno. Stawki 5/5

  5. #15
    Dołączył
    Mar 2005
    Posty
    10
    a do hyatta to warto na stoliki przychodzic? jest tam pare osob?

  6. #16
    Dołączył
    Mar 2005
    Posty
    10
    i prosilbym o jakies info gdzie i kiedy. 2850458 lub creevles@onet.eu

    bo jakos nie moge sie w wawie wbic na zadna pokerowa gierke...

  7. #17
    Dołączył
    May 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,357
    Informacja dla ciebie i wszystkich innych zainteresowanych, bo pytań w tej sprawie jest ostatnio coraz więcej, więc może w końcu ubiorę to wszystko w słowa i umieszczę informację zbiorczą:

    Gry cashowe w Warszawie:

    poniedziałek - turniej w Hyatt o 20, potem stoliki cashowe, stawki od 5/5 (TH PL i Omaha PL), przez 5/10 (TH NL) do 25/25 (gruby stół, milion gier), poza tym liga small stakes i gry cashowe na Bemowie (niskie stawki raczej), wielu chętnych do gry w każdym z tych miejsc

    wtorek - Warszawska Liga Pokera o 19 u Clippera w Barze, po lidze stoliki, stawki 0d 1/1 do 5/5, różne gry w zależności od umowy grających, wielu grających

    środa - od paru miesięcy tradycyjna gra wieczorem, albo w klubie bilardowym Arena w centrum na ul. Pańskiej, albo u Clippera w Barze Alternatywnym, godziny od późnych wieczornych do rana

    czwartek - jeden z nielicznych dni kiedy raczej odpoczywamy...

    piątek - Liga High Stakes o 19 w Barze, stoliki jak we wtorek

    weekend - a to zależy co nam wpadnie do głowy

    Mam nadzieję, że ta rozpiska rozwieje już wszystkie wątpliwości

  8. #18
    Dołączył
    Apr 2005
    Przegląda
    Wawa
    Posty
    389
    skonczylem o 11.00 przeciez tak mnie mozna... jak zobaczylem ze dzwoni do mnie Woyu dzis kolo godz 20.00 to balem sie odebrac........ ale odebralem....... heheh....

  9. #19
    Dołączył
    Jan 2004
    Posty
    1,849
    i co chcial? ;p

  10. #20
    Dołączył
    Apr 2005
    Przegląda
    Wawa
    Posty
    389
    wyobraz sobie ze nie chcial grac.....