Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 30
  1. Freeroll tylko dla Polaków - do wygrania 20 ticketów!

    Wygraj bilet do Wielkiej Kasy!!

    W najbliższa sobotę Betsson, organizuje specjalny freeroll tylko dla graczy z Polski.

    Do wygrania 20 ticketów na dowolny turniej na Betsson.com!
    Dzięki nim możesz wziąć udział w turniejach z gwarantowana pula nagród nawet do 40 000$!!! Nagrody za pierwsze miejsce w takich turniejach przekraczają 10 000$!!!
    Nadal zastanawiasz się czy warto??? Wygraj ticket i graj o Wielka Kasę !!!

    Freeoll dostępny będzie wyłącznie dla graczy z Polski, którzy zarejestrowali się na Betsson.com przed 28.10.2006.
    Jeśli nie masz jeszcze konta na betsson.com - zarejestruj się jak najszybciej – nie możesz przepuścić takiej okazji!
    Turniej odbędzie się 28.10.2006 o godzinie 15:00.
    Zapisy do turnieju zaczynamy 28.10 o 13.30.
    Do zapisania się do freerola potrzebny będzie specjalny ticket, które znajdzie się na Twoim koncie w sobotę rano.
    Ponieważ w turniej przewidziany jest tylko dla 500 graczy – nie warto czekać z rejestracja do samego końca !!!

    Nagrody:
    Miejsce 1 - bilet o wartości 50 + 5 USD na dowolny turniej na Betsson.com
    Miejsca 2-20 - bilety o wartości 20 + 2 USD na dowolny turniej na Betsson.com

    Zapraszamy do udziału w turnieju!!! Idealna okazja, żeby zagrać o Wielką Kasę za Free!!
    Ostatnio edytowane przez Betsson Polska ; 24-10-2006 o 23:34

  2. #2
    Huh, bedzie ciekawie :>

  3. #3
    moze czesciej takie freeroll'e ?
    raz na 1/2tyg?

  4. Pewnie tak ...

    Zobaczymy co da sie zrobić ...

    pzdr

  5. #5
    Dołączył
    Oct 2006
    Posty
    11
    ciekawe czy zdaze sie zapisac, pewnie rejestracja bedzie otwarta przez kilka sekund ... chociaz z drugiej strony to tylko dla graczy z polski. Zobaczymy

  6. #6
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Roma
    Posty
    1,962
    gdzie mozna sprawdzic czy ma sie ten ticket? bo w dostepnych biletach mam pustke...
    betsson czy mozliwe, ze ja nie dostalem tego bileciku? a jak tak, to mozesz mi go jakos recznie dodac?
    pozdr.
    Ostatnio edytowane przez W.A.Rebel ; 27-10-2006 o 18:16

  7. #7
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    52
    Cytat Zamieszczone przez Betsson Polska Zobacz posta
    Do zapisania się do freerola potrzebny będzie specjalny ticket, które znajdzie się na Twoim koncie w sobotę rano.
    Do soboty rano brakuje jeszcze kilku godzin

  8. #8
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Roma
    Posty
    1,962
    a sorry, nie doczytalem tutaj, wydawalo mi sie ze na stronie betssona bylo napisane, ze ticket bedzie w piatek rano.

  9. #9
    też szukam tickecika i nigdzie nie ma Kto podniósł mój? Oddawać !

  10. #10
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    52
    Ja właśnie znalazłem bilet na moim koncie