Strona 2 z 15 PierwszyPierwszy 123412 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 141
  1. #11
    Dołączył
    Sep 2005
    Przegląda
    Skype: alchemik-poker
    Posty
    2,517
    Cytat Zamieszczone przez Hetman Zobacz posta
    nie było w stanie przebić żadnego układu w tym rozdaniu

    A czym mieliśmy Cie przebić??? Chyba tylko kareta albo poker bo zdaje się, że na początek wyjechałeś

    1) full KKKxx
    2)potem AA
    3)potem 22
    4)potem x

    już po fullu jedyny układ w którym i tak byś wygrał tylko jeden z zawodników zrzuciłby 2 karty przynajmniej to wtedy, gdyby któryś z nas miał 22 pozostałe i przegrałby wtedy 12 punktów mniej

    FISH!!!!!!!!!!

  2. #12
    Dołączył
    Apr 2005
    Przegląda
    Poznań
    Posty
    669
    Cytat Zamieszczone przez Hetman Zobacz posta
    Fajna gra ten tajski poker

    Po prostu nie mogłem ze śmiechu, jak trzech prosów nie było w stanie przebić żadnego układu w tym rozdaniu i do końca nie wierząc w to co się stało przegrali bez wyłożenia choćby jednej karty

    Ach, fajna gra ten tajski poker....
    Strasznie mnie to irytuje, bo jestem fiszem w tą gierkę. Po dłuższym zastanowieniu myślę, że Hetman oszukiwał tasując karty po tym jak pierwszy raz wygrał rozdanie. Mógłbym przysiąc, że widziałem jak rozdaje karty ze spodu talii! Wstyd! Hehe...


    Cytat Zamieszczone przez mac-10 Zobacz posta
    Aha i prosiłbym o podanie jakiegoś linka do zasad punktacji bo tak sobie właśnie analizuje ta pierwszą tabelę i szczerze uważam, że to przesada żeby zwycięzca dostawał prawie dwa razy więcej punktów niż 3 zawodnik ?? Przecież wszyscy dobrze wiemy jak czasem przypadkowy charakter ma gra w finałowej 3-4 kiedy blindy są już tak wysokie, że nawet chipleader nie może sobie pozwolić na gre tight.
    To zdaje się ten wzór: P=10*((N-6)/Q)^0,5

    P.S. Fajnie się wczoraj grało.

  3. #13
    Dołączył
    Aug 2006
    Przegląda
    going to the HU city
    Posty
    975
    panowie dobra wiadomość!!
    śledzę sobie lige i4poker w Szczecinie i mam nastepujace informacje:
    wyrobienie 200 vipow za miejsca w lidze wydłużono im do 15 listopada(czyli moje 25 euro nie poleci z dymem hehe)
    wyrobienie 200 vipow na wyjazd na ppt mozliwe do 9 listopada. mam nadzieje że do Poznania też to sie odnosi. niech mi to ktos z i4p potwierdzi!

    no i jeszcze uwaga dla rossiego, w celu ułatwienia problemów z liczeniem proponuje zastosować excella- podobno znakomite ułatwienie!! ale nie wiem jak to zrobić..
    Ostatnio edytowane przez sinobrody00 ; 31-10-2006 o 23:26

  4. #14
    Witam,
    Cytat Zamieszczone przez sinobrody00 Zobacz posta
    panowie dobra wiadomość!!
    śledzę sobie lige i4poker w Szczecinie i mam nastepujace informacje: wyrobienie 200 vipow za miejsca w lidze wydłużono im do 15 listopada(czyli moje 25 euro nie poleci z dymem hehe)
    Organizator poprosił to wydłużyliśmy. W Twoim przypadku pójdzie z dymem jak organizator nie podeśle mi POPRAWNYCH nicków w i4poker.com

    wyrobienie 200 vipow na wyjazd na ppt mozliwe do 9 listopada. mam nadzieje że do Poznania też to sie odnosi. niech mi to ktos z i4p potwierdzi!
    Może się odnosić, ale patrz wypowiedź wyżej. Nie jestem w stanie śledzić wszystkich wątków, bo zajmie mi to cały dzień, a jeszcze mam do przygotowania inne promocje dla klientów i4poker.com, więc liczę na kontakt organizatora ligi.

    no i jeszcze uwaga dla rossiego, w celu ułatwienia problemów z liczeniem proponuje zastosować excella- podobno znakomite ułatwienie!! ale nie wiem jak to zrobić..
    Mogę podesłać specjalny arkusz excella, bo takowy mam.
    pozdrwiam
    Piotr
    i4poker.com

  5. #15
    Dołączył
    Aug 2006
    Przegląda
    going to the HU city
    Posty
    975
    no łukasz to musisz zadziałać w takim razie!! licze na Ciebie stary!!!

  6. #16
    Dołączył
    Jul 2006
    Przegląda
    Poznan
    Posty
    1,708
    Jakies wyniki, cos... ?

    Pozdr
    Reb

  7. #17
    Dołączył
    Nov 2005
    Posty
    487
    najpierw pierwsza trojka z ostatniego tygodnia i ich nicki na i4poke. W nawiasie nick.

    1.Smolny(Smolny1)
    2.Sinobrody(Sinobrody0)
    3.Slot666(Slot666)

    Prosiłbym o wydłuzenie 5tym osoba terminu wyrobienia 200vip, podobnie jak w Śledziowej lidze w Szczecinie!!!

  8. #18
    Dołączył
    Nov 2005
    Posty
    487
    Wyniki II turnieju

    1.LECHUZIOM(LECHUZIOM) 37,41PKT
    2.MARWAL(-) 26,45PKT
    3.KRIS(-) 21,60PKT
    ---------------------------------
    4.MAC-10(MAC-10) 18,70
    5.ROOSI44(GRYKA44) 16,73
    6.TH-C(-) 15,27
    7.LUFA(LUFA_MAD) 14,14
    8.SINOBRODY(SINOBRODYO) 13,22
    9.REBEL(-) 12,47
    ---------------------------------
    10.MARGITA(-) 11,83
    11.KAPOL(LINKINPARK) 11,28
    12.SHEV(SHVCHNK1) 10,80
    13.SLOT666(SLOT666) 10,37
    14.SMOLNY(SMOLNY1) 10
    15.CHUDY(-) 9,66
    16.PLAYER(TYSKACZ) 9,35
    17.HETMAN(-) 9,07
    18.ALCHEMIK(-) 8,81
    19.BZYQ(BZYQ) 8,58
    20.QWAK(QWAK) 8,36

    Proszę o wydłużeni 3 osobom z tego turnieju terminu wyrobienia 200vip!!!

    Zwycięzca miesiąca w Poznaniu
    -Smolny(Smolny1)

    Zgodnie z zasadami i4poker to własnie jemu nalezy sie miejsce przy stole w Czestochowie!!!

    Chciałem wszystkich zainteresowanych poinformowac, ze na stronie
    internetowej Wielkopolskiego Vortalu Sportowego (pyra.pl) prowadzony bedzie dzial poswiecony naszej wielkopolskiej lidze pokera.
    W tej chwili sa przegotowywane skrypty oraz dogadywane ostatnie szczegoły. Tam tez beda ukazywały sie zdjecia z naszego turnieju, komentarze, wywiady oraz tabele.

    Nie podsumowuje narazie wynikow 2 turnieji poniewaz wszystko ukaze sie juz niedługo na pyra.pl.
    Liderem jest Smolny(smolny1) on tez jest zwyciezca miesiaca!!!
    Gratuluje!!!

  9. #19
    Dołączył
    Aug 2006
    Przegląda
    going to the HU city
    Posty
    975
    no cooltowo!! wyrobiłem 200 vipów, ciut zarobiłem nawet i czekam na przelewik z i4poker moich 25 euraczy za 2 miejsce (dzieki Łukasz za interwencje w sprawie wydłużenia okresu do wyrabiania vipów)!!! pysznie!!
    Ostatnio edytowane przez sinobrody00 ; 03-11-2006 o 14:46

  10. #20
    Dołączył
    Aug 2006
    Przegląda
    going to the HU city
    Posty
    975
    qwaku pozwól że odpowiem w głownym wątku coby nie robić zamętu i uporządkować dysputę:

    Cytat Zamieszczone przez Qwak Zobacz posta
    Smolny prosem? Przeciez to zwykla ryba jest, taka sardyna
    hmm no jak widziałem jak w tajskiego gra to rzeczywiście nie za dobry w te klocki jest.. ale jak w 1szym turnieju heads upa zaczelismy i po 2(!!!) rozdaniach był koniec to chyba nie taki fishu z niego..

    Co do samej relacji Sinobrodego, po pierwsze gratulacje po drugie AQ vs JJ to nie jestes az tak wielkim faworytem Po trzecie do zobaczenia na nastepnym turnieju
    po pierwsze: dziekuje; po drugie: no fakt ostatnio sie na ft jednego turnieju przekonałem, kosztowało mnie to 20 euraczy, nastepnym razem poslowplajuje te male parki a nie allin pf po trzecie: też się nie moge doczekać, lubie Twoj styl i mam to szczęście(???) że zawsze z Tobą przy stoliku siadam
    Ostatnio edytowane przez sinobrody00 ; 04-11-2006 o 01:15