Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6
  1. #1
    Dołączył
    Feb 2005
    Posty
    188
    Chyba temat mowi sam za siebie chodzi mi o stoly o najwyzszych pot-ach gdzie sprawdzaja/zwiekszaja nawet z 72os.


    Zaczolem grac na zetony pare dni temu, wchodzilem tylko na stoly o najwiekszych pot i gralem tylko z mocna karta, szybko z 1k zrobilem ~3.1k. Bylem ciekaw jak sie gra nl wiec wszedle z 2k(jak mi polecil partypoker ;p). Gralo oprocz mnie 3 gosci, 1 spasowal 2 pozostalych all in, mieli jakies plotki., dostalem kk tych 2 gosci weszlo all in ja tesz i zostalo mi ~1.1k. Potem gralem jak wczesniej na poczatku szlo mi niezle a teraz mam z 700 (popelnilem tesz sporo bledow, np gralem po niepszespanej nocy, nuzy mnie tesz gra na 1 stole, chociasz ciagnie mnie do gry). Moze wybieram zle stoly, lepiej nauczyc sie grac na poczatek na bardziej umiarkowanych gdzie z 2-3 osoby graja bardziej tight? Teraz sie boje ze strace zetony a chcialem w turniejach sie uczyc grac . Jak strace zetony to bede mogl zresetowac konto, czy co wtedy sie dzieje?

  2. #2
    Dołączył
    Feb 2005
    Przegląda
    Stolica wschodniej Polski
    Posty
    127
    Moim zdaniem na PlayMoney nie nauczysz sie grac w pokera.
    Juz lepsze rozwiazanie to freerolle chociazby w expekcie chociaz jak sie dobrze rozejrzysz znajdziesz ich wiecej.
    A PlayMoney to strata czasu - gra sie tam zupelnie inaczej niz na prawdziwe pieniadze wiec strategii sie tam nie nauczysz

  3. #3
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Sopot
    Posty
    1,327
    Play Money dobre jest żeby zaznajomić się z softem, co do strategii to Bober ma racje, brak tam jakich kolwiek poza allin/call any

    Pozatem dystputa o strategiach jest dość ciężka jako że u każdego kształtuje się ona inaczej, a dochodzą jeszcze różne wielkości stawek typy stołów i odmiany pokera.

    Co do playmoney na ps to jak ci się skończą możesz normalnie wziąść sobie od nowa 1k bodajżę 3 razy na dobe, jeśli nic się nie zmieniło.

  4. #4
    Dołączył
    Feb 2005
    Posty
    188
    Thnx, kasy narazie nie mam za bardzo zeby wplacic, jesli dostane 10$ na pokerstars to sprobuje, a dzisiaj moze sie przyczaje na freeroll na partypoker, raz sie probowalem zapisac ale nie dalo sie, chociasz zostalo sporo czasu z 5h wiec nie wiem czemu, bylo wymagane 250zetonow tylko.

  5. #5
    Dołączył
    Nov 2004
    Przegląda
    Białystok
    Posty
    301
    Znachor to trzeba miec w real money 250 żetonów by grac w tych turniejach?

  6. #6
    Dołączył
    Feb 2005
    Posty
    188
    Nie zle przeczytalem trzeba miec 250 partypoints . Poker room mi nie dziala czy gdzies sa prawdziwe freerolle?