Strona 46 z 51 PierwszyPierwszy ... 364445464748 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 451 do 460 z 505
  1. #451
    Dołączył
    Jul 2008
    Posty
    1,010
    Grabbed by Holdem Manager
    NL Holdem $2(BB) Replayer
    Hero ($710)
    BB ($266)
    UTG ($370)
    CO ($376)
    BTN ($228)

    Dealt to Hero

    fold, fold, BTN raises to $6, Hero raises to $24, fold, BTN calls $18

    FLOP ($50)

    Hero checks, BTN bets $38, Hero calls $38

    TURN ($126)

    Hero checks, BTN bets $120, Hero raises to $240, BTN folds

    Hero shows

    Hero wins $363

  2. #452
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    2,442
    Czemu check flop?

  3. #453
    Dołączył
    Jul 2008
    Posty
    1,010
    No villain był fish stacja i gdyby na flopie był jakikolwiek draw to bym pewnie betował. Niższego seta też (chociaż 66/22 nie 3betowałbym pre vs fish). Także nawet jak on jest stacją to ciężko będzie mi dostać 3 ulice value od jakiejkolwiek ręki poza Kx o setami. A że villain miał bet vs mcbet w okolicach 90% i zawsze jak betował to napierdalał przez kilka ulic no to mam tu izi slowplay z każdym moim KK/AK/KQ.

  4. #454
    Cytat Zamieszczone przez dypson18 Zobacz posta
    Szczerze ? to ja bym zadal raczej pytanie : co jest glupsze ? call od przeciwnika czy raisowanie pre flop za 12 BB :P ale rozumiem, to freeroll :P
    Stawki micro napisalem przeciez - PT nie uwzglednia mi wartosci buina i wpisuje 0.

    Co do podbicia to ogolnie rzecz biorac staram sie dostosowac swoja strategie do poziomu przeciwnikow.
    Jakbym podbil 4-5 BB to bym ogladal flopa w 3 osoby i ni chuja nie wiedzial gdzie jestem. Podbijajac 12 bb wyjebuje ogarnietych ludzi mogacych setminowac badz callowac z ATC zeby mnie zestackowac z op vs 2p bo po takim podbiciu nie maja implied oddsow.
    Scalluja to natomiast mistrzowie z 2 wysokimi kartami ktorych latwo bedzie zestackowac gdy zlapia TP - a takich ludkow tu troche jest.
    Jesli cos zle mysle, to z checia poslucham uwag kolegi.

  5. #455
    Dołączył
    Jul 2008
    Posty
    1,010
    Tzn żeby otwarcie za 10bb dobrze skutkowało musisz grać z wyjątkowymi idiotami. Generalnie każdy open powyżej 4bb jest so-so. No jeśli boisz się po prostu, że ci te piękne AA połamią to inna sprawa, ale więcej value jest w tym jak otwierasz normalnie pre, niech sobie setmineują i zbierają do kolorów - zdecydowanie częściej nie trafią niż trafią i będziesz miał większy profit (mniejszy w tym jednym konkretnym rozdaniu, ale na pewno większy licząc średni zysk na rozdane AA w long run). Tylko żeby to działało to trzeba jeszcze umieć czasami swoje AA zrzucić post flop.

  6. #456
    Cytat Zamieszczone przez Leszek Zobacz posta
    Tzn żeby otwarcie za 10bb dobrze skutkowało musisz grać z wyjątkowymi idiotami.
    This. Generalnie dlatego umieściłem tutaj te rozdanie. Ogólnie to są tez ludzie ogarnięci ale ze 30% jak lookam na sharkscopie to są consta looserzy.

    Generalnie każdy open powyżej 4bb jest so-so. No jeśli boisz się po prostu, że ci te piękne AA połamią to inna sprawa, ale więcej value jest w tym jak otwierasz normalnie pre, niech sobie setmineują i zbierają do kolorów - zdecydowanie częściej nie trafią niż trafią i będziesz miał większy profit (mniejszy w tym jednym konkretnym rozdaniu, ale na pewno większy licząc średni zysk na rozdane AA w long run). Tylko żeby to działało to trzeba jeszcze umieć czasami swoje AA zrzucić post flop.
    He spokojnie . Czasy kiedy gdy dostawałem rakiety serce szybciej mi biło już dawno minęły . To co piszesz to oczywiście wszystko prawda tylko, że w kontekście don-ów 6h turbo stawek mikro 1 lvl 150 BB deep bede sie upierał, że takie podbicie jest lepsze bo:

    - generalnie ze względu na strukturę wypłat moim podstawowym celem jest nie tracić chipsow a nie je gromadzić. Sytuacje kiedy np. inwestuje 1/3 stacka startowego i musze na którejś ulicy zrzucić bo stwierdzam ze villian ma lepiej są mi ogólnie nie na rękę. Po prostu strata 1/3 stacka w początkowej fazie i zostanie short stackiem jest bardziej EV- niż nawet double up EV+. Bubble po prostu jest często na tak wysokich blindach, że ten double up to są 2 rundki blindów. A sytuacja gdy na buble to ja jestem szortem i przeciwko mnie gra cały stół są raczej niewygodne.

    - podejrzewam ze część osób grających na tych stawkach to są ludzie ogólnie nie interpretujący podbić i betów w kategoriach ilości BB tylko w kategoriach wartości bezwzględnej. Dla nich podbicie do 40 czy do 120 to w sumie mała różnica - wciąż jest to jakaś relatywnie niewielka cześć ich stacka a jak maja według nich dobra rękę to warto sprawdzić. Przy założeniu ze villian mało zwraca uwagę na informacje płynąca z rozmiaru betu to raczej oczywiste ze mocne ręce powinno sie betować więcej pre. Zwłaszcza ze nawet jeśli cos podejrzewa to jak zobaczy ta swoja precious TP to zapomni o tym co sie działo wcześniej.

    - na koniec zostawiłem chyba najważniejszy powód. Generalnie nie chce z AA na reku dopuszczać do sytuacji kiedy dużo ludzi ogląda flopa. Optymalnie HU ewentualnie 3 osoby. Jeśli villiani traktują moje podbicie jak limp to musze bić tyle żeby to respektowali. Ogólnie to nie chce z asami na reku oglądać flopa w famili pocie.

    Ok - finalnie chciałem napisać ze taki "wynalazek" jak podbicie 12 BB stosuje tylko tutaj tylko w tym don-ie i tylko na 1 lvl-u blindów. Nie wiem może jest to jakieś fancy play ale wydaje mi się, że po prostu mam ku temu przesłanki.

  7. #457
    Omg co za mistrz


    Everest - $0.05 NL - Holdem - 6 players
    Hand converted by PokerTracker 3

    CO: $2.43
    BTN: $5.42
    Hero (SB): $5.88
    BB: $5.75
    UTG: $5.00
    MP: $7.58

    Hero posts SB $0.03, BB posts BB $0.05

    Pre Flop: (pot: $0.08) Hero has

    UTG raises to $1.00, fold, fold, fold, Hero raises to $5.88 and is all-in, fold, UTG calls $4.00 and is all-in

    Flop: ($10.05, 2 players)

    Turn: ($10.05, 2 players)

    River: ($10.05, 2 players)

    Hero shows (Full House, Aces full of Fours)
    UTG shows (Two Pair, Aces and Fours)
    Hero wins $9.39

  8. #458
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    769
    nie ma to jak read

    Grabbed by Holdem Manager
    NL Holdem $0.25(BB) Replayer
    SB ($51.69)
    Hero ($27.10)
    UTG ($49.65)
    UTG+1 ($30.28)
    UTG+2 ($44.40)
    MP1 ($87.98)
    CO ($52.97)
    BTN ($58.35)

    Dealt to Hero

    fold, fold, fold, fold, fold, BTN raises to $1.20, fold, Hero raises to $3.50, BTN calls $2.30

    FLOP ($7.10)

    Hero checks, BTN bets $5.70, Hero calls $5.70

    TURN ($18.50)

    Hero checks, BTN bets $6.60, Hero calls $6.60

    RIVER ($31.70)

    Hero bets $11.30 (AI), BTN calls $11.30

    BTN shows
    (Pre 32%, Flop 0.1%, Turn 0.0%)

    Hero shows
    (Pre 68%, Flop 99.9%, Turn 100.0%)

    Hero wins $51.59

  9. #459
    Dołączył
    Feb 2009
    Przegląda
    krrrr
    Posty
    146
    Dzisiaj :

    AA vs K5. (AA moje )

    Villain limp, robię ostry bet.

    FLOP A46.

    Villain donkbet za pulę. Robię CALL z nut setem.

    TURN A46 8

    Villain robi check. Pojawił się flushdraw więc robię allin lekki overbet.

    Villain instant call z K5

    Turn : A46 8 ... 7

    Odpadam z turnieju

  10. #460
    Dołączył
    Jan 2011
    Posty
    1
    Cytat Zamieszczone przez 82rott Zobacz posta
    nie ma to jak read

    RIVER ($31.70)

    Hero bets $11.30 (AI), BTN calls $11.30

    BTN shows
    (Pre 32%, Flop 0.1%, Turn 0.0%)

    Hero shows
    (Pre 68%, Flop 99.9%, Turn 100.0%)

    Hero wins $51.59
    To naprawdę jest głupie zagranie? Szansa, że masz tego 1 asa to kilka procent chyba. Mógł pomyśleć, że to bluff, który w najgorszym przypadku się nie uda, a wtedy i tak będzie podział. Nie mam racji? Czemu ew. nie mam? Inna sprawa, że chyba bez sensu zapuścił się z QT tak daleko, betując za każdym razem.