Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 17 z 17

Wątek: Bonus 100%

  1. #11
    Dołączył
    Sep 2005
    Przegląda
    Skype: alchemik-poker
    Posty
    2,517
    chyba jednak sobie ten room odpuszczę skoro nikt nie odpisuje z supportu ani na forum przez kilka ładnych dni...

    Zleciłem już wypłate na Netellera a szkoda bo mogło być tu fajnie

    Pzdr

  2. Alchemik,
    Jeśli masz masz pilna sprawę - własciwym miejscem do kontaktu jest zawsze pomoc@betsson.com i support@betsson.com.
    Moja aktywność na forum jest jedynie dodatkiem.
    Jeśłi dodatkowo jestem na urlopie - co w okresie Świateczym nie jest niczym dziwnym - może sie zdarzyć że nie dostaniesz odpowiedzi natychmiast.
    Jeśli koniecznie chcesz kontaktować się przez forum - w ważnych sprawach pisz na prv.


    Kilka postów wyżej podana była maksymlana kwot abonusa, możliwa do uzyskania.
    Jest to 444$ i kwota ta obowiązuje do odwołania.
    Dodatkowo napiałem, że bonus ten będzie obniżany, łatwo więc wywnioskować, że kolejna oferta będzie mniej atrakcyjna. W zasadzie czekam tylko na potwierdzenie i za chwilę "powieszę" info o obiżeniu bonusa dla graczy rejestrujących się z linków partnerskich do 333$.
    Jeśli wpłaciłeś pieniądze w grudniu - i wpisałeś kod PARTNER - przysługuje Ci bonus do 444$.
    Jeśłi teraz wypłacisz kasę - stracisz nie tylko ten bonus ale nie bedzie Ci przysługiwał taki bonus w przyszłości.
    Nie ma możliwości wyrabiania dwóch bonusów z jednego komputera, jednego adresu zaieszkania - ani u nas ani w innych pokerromach.
    Możecie z żoną mieć dwa konta (pod pewnymi warunkami i po uzgodnieniu tego ze mną l), ale bonus przysługuje Wam tylko jeden.

    Oczywiście woląłbym, żebyś został w betssonie ale to Twoje pieniądze i decyzja należy do Ciebie ....

    Pozdrawiam

    Milo

  3. #13
    Dołączył
    Sep 2005
    Przegląda
    Skype: alchemik-poker
    Posty
    2,517
    Cześć

    Dzięki za odpowiedź

    Rozumiem temat urlopów itd...
    Na jeden z podanych emaili wysłałem maila kilka dni temu jednak nie uzyskałem odpowiedzi.

    Jeśli chodzi o bonus to wplaciłem kasę w grudniu, wpisałem kod jednak nie pojawił się żaden bonus w odpowiednim miejscu niestety.
    Dzisiaj wypłaciłem już kasę.

    Rozumiem, że zgodnie z tym co napisałeś bonus przepada tak?

    Pzdr

  4. Witam,

    Jeśłi zrobiłeś przelew z konta głównego na pokerowe, a potem wycofałeś piniądze na konto główne - bonus przepadł.

    Milo

  5. #15
    Dołączył
    Aug 2006
    Przegląda
    Lublin
    Posty
    267
    Dziwna sprawa, tez przez taka formalnosc nie moge wyrabiac bonusa a to chyba pokerromowi powinno na tym zalezec. Chyba bardziej oplaca sie dostac kilkadziesiat procent z rake niz nie dostac go w ogole.

  6. #16
    Dołączył
    Sep 2005
    Przegląda
    Skype: alchemik-poker
    Posty
    2,517
    Dokładnie...

    Na innych roomach w tej sieci wystarczy wejść na live chat i obsługa więdząc jaki rake robie miesięczny bez łąski daje mi jakiś kolejny reload bonus itd żebym tylko został w ich roomie...

    Pozostaje mi w takim razie zostać w tych roomach zamiast iśc do takiego z polską obsługą

    Pzdr

  7. Witam,
    Kino, jesteś też na innym forum, wiec pewnie wiesz, że gracze mają różne pomysły (mam na mysli np. abrama)
    Ścisłe trzymanie się zasad dotyczących wyrabiania bonusów obowiązuje w każdym roomie.
    Pozwala to utrzymać porządek i dzieki temu te bonusy wogóle istnieją.
    Chociaż i tak wydaje mi się, że są jeszcze pokerromy, których oferta bonusowa "nie dotyczy Polakow" ...
    Reload bonus - jeśli Rake Back nie ruszy szybko, to pewnie będziemy musieli o tym pomyśleć

    pzdr
    Milo