Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 27
  1. #1
    Dołączył
    Nov 2005
    Posty
    487
    Panie i panowie pora na podjecie ostatecznej decyzji co do terminu rozpoczęcia nowego cyklu oraz sponsora tytularnego naszej ligi!!!
    Proponowałem wszystkim www.i4poker.com Myslicie ze to dobry pomysł?
    Oto ich regulamin: (proponuje rozpoczac lige 23.10.2006, bedziemy mieli tydzien na dyskusje, włączcie sie prosze!!!!)

    Rozgrywki Lig Regionalnych

    Wychodząc naprzeciw rosnącej popularności pokerowych rozgrywek naziemnych oraz mając na celu popularyzację gier karcianych w Polsce, serwis i4poker.com oraz Stowarzyszenie Sympatyków Sportowych Gier w Karty obejmują patronatem pokerowe ligi naziemne w Polsce. Wszyscy chętni, którzy chcieliby utworzyć w swoim mieście Ligę Regionalną mogą zgłaszać swój akces pod adresem e-mail: turnieje@i4poker.com

    Nagrody
    i4poker.com ufunduje po 3 nagrody do każdego z tygodniowych turniejów Lig Regionalnych:
    1. miejsce: €50
    2. miejsce: €25
    3. miejsce: €15

    Nagrody zostaną wypłacone tylko tym graczom, którzy spełnią warunek zdobycia 200 punktów VIP w serwisie i4poker.com w miesiącu, w którym zdobyli oni nagrodę w turnieju naziemnym.

    Przykład: Jeśli uczestnik ligi regionalnej zajmie jedno z 3 pierwszych miejsc w którymkolwiek z turniejów tygodniowych w sierpniu, to aby odebrać nagrodę, będzie musiał w tym miesiącu zdobyć 200 punktów VIP. Nagrody nie przechodzą na następny miesiąc ani na inną osobę. Nagrody niewypłacone – przepadają z końcem miesiąca kalendarzowego, jeśli warunki ich wypłacenia nie zostaną spełnione. Jeśli natomiast dany gracz wygrał kilkakrotnie w ciągu jednego miesiąca – 200 VIP uprawnia go do wypłaty wszystkich wygranych.

    Wymagania
    1. Liga musi liczyć minimum 15 osób
    2. Turnieje ligowe mogą być rozgrywane tylko raz w tygodniu (maksymalnie 5 razy w miesiącu w zależności od liczby tygodni).
    3. Wyniki każdego z turniejów (razem z nickami graczy w i4poker.com) muszą zostać przesłane do i4poker.com przez organizatora ligi.
    4. Jeśli osoba biorąca udział w rozgrywkach Ligi Regionalnej nie posiada konta w i4poker.com, nie zostaną jej wypłacone ewentualne nagrody.
    5. Organizator musi prowadzić klasyfikację długofalową i przesyłać ją do końca tygodnia, w którym odbył się dany turniej.

    Punktacja Lig Regionalnych
    Każda liga prowadzi rozgrywki indywidualnie i oblicza klasyfikację turnieju wg następującego wzoru:
    P=10*((N-6)/M)^0,5
    gdzie N oznacza liczbę graczy w turnieju, a M oznacza zajęte miejsce.

    Punkty zdobyte w Lidze Regionalnej nie liczą się do Klasyfikacji Ogólnej Polish Poker Tour, a jedynie decydują o tym, kto dostanie się do Finału PPT z danej ligi.

    PPT oraz Finał Polish Poker Tour

    Zwycięzcy miesięcznych klasyfikacji w Ligach Regionalnych uzyskują prawo do bezpłatnego występu w najbliższym turnieju z cyklu PPT pod warunkiem zdobycia 200 punktów VIP w miesiącu, w którym dany graczy wygrał daną klasyfikację.
    Zwycięzcy całego sezonu Lig Regionalnych zaakceptowanych przez i4poker.com otrzymają prawo bezpłatnego udziału w Finale PPT w Gdańsku. W sytuacji, gdy ten sam gracz uzyska prawo do udziału w Finale PPT w obu klasyfikacjach (zarówno w regionalnej jak i PPT), dostaje się on do Finału z puli miejsc PPT (bezpłatnie), a prawo do udziału w Finale PPT uzyskuje gracz, który zajął następne miejsce w Lidze Regionalnej.
    Każda Liga Regionalna licząca 15–29 osób otrzyma jedno miejsce w Finale PPT, a licząca minimum 30 osób – dwa miejsca. Do klasyfikacji Ligi Regionalnej liczą się wyłącznie punkty zdobyte w takich turniejach, w których wzięło udział minimum 15 graczy. Za cały sezon uważa się okres od dnia zaakceptowania Ligi Regionalnej przez i4poker.com do końca marca 2007 roku. Ligi można zgłaszać do dnia, w którym rozpocznie się 5. turniej z cyklu PPT.
    Wyniki wszystkich turniejów ligowych ogłaszane będą raz w tygodniu na stronie www.pokerportal.pl.



    Warunki dodatkowe
    1. Organizatorzy (SSSGwK i i4poker.com) zastrzegają sobie prawo odmowy dostępu do tej oferty każdemu z graczy oraz odwołania lub zmiany tej oferty w dowolnej chwili bez wcześniejszego powiadomienia.
    2. Decyzje SSSGwK oraz i4poker.com są ostateczne.

  2. #2
    Dołączył
    Nov 2005
    Przegląda
    Poznań / Strzelno
    Posty
    126
    ja jestem za i4. nagrody sa bardzo podobne u wszystkich "sponsorow", a tutaj dochodzi jeszcze PPT, wiec chyba jest korzystniej

    ps. gramy cos jutro ???

  3. #3
    Dołączył
    Jul 2006
    Przegląda
    Poznan
    Posty
    1,708
    Mi również odpowiada ;]

    Jutro na stolik na pewno będzie parę osób.

    Pozdr
    Darek

  4. #4
    Dołączył
    Nov 2005
    Posty
    487
    mam jedna sprawe w regulaminie nie ma mowy o nagrodach dla zwyciezcow cyklu, moze wiecie cos o tym, moze ja cos przeoczylem. Macie jakies wiadomosci?

    jutro raczej beda stolik albo jakis maly turniej singlowy!!!

  5. #5
    Dołączył
    Nov 2005
    Posty
    487
    jak frekfencja w dniu dzisiejszym?

  6. #6
    Dołączył
    May 2006
    Przegląda
    Poznań
    Posty
    291
    Mi bardzo ten i4 odpowiada

  7. #7
    Witam,

    Jak możesz to wysyłaj do i4 już dziś. Szkoda turnieju, a myślę że to jest chyba najlepsza opcja w tej chwili. Zagrajmy dziś jak zwykle turniej w takiej formule jak była, resztę przedyskutujemy wieczorem (wpisowe, struktura blindów itd). Mówię tak nawet mimo lekkiej awersji jaką mam do tego roomu ;]

    BzyQ

  8. #8
    Dołączył
    Aug 2004
    Przegląda
    Konin
    Posty
    186
    Ja, co prawda przegrałem tam trochę kasy, ale mimo to jestem za tym
    roomem, warunki są wporządku, poza tym 200vip daje też prawo do udziału w PPT, więc myślę, że jest to dobra opcja.

    Pozdrawiam.

  9. #9
    Dołączył
    Mar 2005
    Przegląda
    Shorthanded City
    Posty
    1,668
    Czy 23 października odbędzie się turniej? A jeśli tak, to tak jak w lidze letniej - w Hattrick'u o 19:30? I jeszcze jedno: jakiej wysokości będzie wpisowe?

  10. #10
    Dołączył
    Nov 2005
    Posty
    487
    w poniedziałek 23 pażdziernika rozpoczynamy nowy cykl turniejowy!!!!
    wpisowe 50 zl bez re-buyow zapraszam wszystkich chetnych na godzine 19 30 do pubu Hattrick!!!
    Polecam wszystkim zalogowanie sie na i4poker.com to nasz nowy sponsor!!!
    Serdecznie zapraszam!!!