Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10
  1. #1
    Dołączył
    May 2006
    Przegląda
    Lublin
    Posty
    120
    Zalogowalem sie na moje konto w Party Poker zeby zarejestrowac sie na monster 100K weekly freeroll, ktory mial sie odbyc dzisiaj o 22.00 i ku mojemu wielkiemu zaskoczeniu cala gigantyczna promocja zniknela. Co do k...?
    Okazuje sie, ze w zwiazku ze wczorajszym podpisaniem
    "Unlawful Internet Gambling Enforcement Act of 2006"
    przez Busha, Party Poker wycofalo sie z promocji jaka bylo Party Monster. Zniknela pula ponad 14MLN$ na majowy wielki final, zniknely stoly monster bad beat jackpot, podobnie jak tygodniowe i miesieczne monster freerols. Moje wejsciowki do turniejow tygodniowych i miesiecznych moge wymienic odpowiednio na 100.02$ i 350.09$.
    Ponadto z chwila wejscia ustawy w zycie, Party wycofalo sie z akceptowania zakladow oraz depozytow wnoszonych przez osoby zarejestrowane z amerykanskim adresem lub korzystajce z uslug Party na terenie U.S.
    Zmienily sie tez dzienne harmonogramy turniejowe, zniknelo Sunday Million i wiele turniejow z gwarantowana pula nagrod.

    Co Wy na to? Ja jestem lekko wkur.... . Zamknie sie ogromny rynek nie tylko dobrych, ale tez luznych i latwych do szczesania graczy.

  2. #2
    Dołączył
    Jun 2003
    Przegląda
    W-wa
    Posty
    1,493

  3. #3
    Cytat Zamieszczone przez corleonesi Zobacz posta
    Ponadto z chwila wejscia ustawy w zycie, Party wycofalo sie z akceptowania zakladow oraz depozytow wnoszonych przez osoby zarejestrowane z amerykanskim adresem lub korzystajce z uslug Party na terenie U.S.
    Z tego co wiem ustawa jeszcze w zycie nie weszla.

  4. #4
    Jasna sprawa, że wycofali wszystko bo jak mozna dać taki milion gwarant jak nie uzbiera się na pokrycie nawet polowy jego i tak straty mają ogromne. Jest zle a teraz może byc jeszcze gorzej jak inne roomy pojdą w slady obecnych z tego co wiadomo czesc roomow bedzie czekalo az banki wprowadza do realizacji zapisy ustawy. Teraz optymisci pochowali głowy w piasek bo fajnie było po kims pojechac jak sie nie mialo pojecia co sie gada teraz głupio sie przyznac do porazki hehehe

  5. #5
    Dołączył
    Apr 2005
    Posty
    276
    Na TVN24 slyszalem kilka dni temu, ze:

    Akcje spolek internetowych zwiazanych z hazardem ida w gore, po tym jak okazalo sie, ze ustawa podpisana w USA nie dotyczy POKERA.

    widUS

  6. #6
    Dołączył
    Dec 2005
    Przegląda
    Wawa
    Posty
    187
    TVN24 klamie !!!

  7. #7
    Dołączył
    Jan 2004
    Posty
    1,849
    Ja nie chowam głowy w piasek, bo mnie ustawa nie dotknęła. Na party nie gram, a ps przyjmuje graczy po staremu. Dlaczego mam się martwić i na czym polega moja porażka? Z drugiej strony dobrze, że ktoś ma powody do chociaż iluzorycznej radości.

    pozdr
    warsaw

  8. #8
    Dołączył
    May 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    177
    Jako, że grałem ostatnio najwięcej na Party własnie, to mnie też te pustki troche zmartwiły zwłaszcza w kontekście turniejów...

    Ale, z dobrych (póki co) wiadomości - na PokerStars amerykanie nadal grają i z tego, co widzę, turnieje jak są tak były (przed chwilą było 48 tysięcy zalogowanych graczy).

    Full Tilt Poker zapewnia, że nie zostawią amerykańskich graczy na lodzie i zachęcaja ich do zakładania kont u nich (wczoraj wieczorem ok 20 tysięcy graczy - właśnie tam przerzuciłem część funduszy z Party ).

    I na koniec, niektóre sieci, jak choćby Cryptologic (to m. in. sponsor WLP - Betfair.com) i tak w praktyce nigdy nie miały amerykanów, więc na nich ta ustawa praktycznie nie wpłynie - a gra się tam i wygrywa równie przyjemnie (jeśli nawet nie przyjemniej) niz np. na Party. Myślę zresztą, że reguła ta dotyczy większości z tych sieci/poker roomów, gdzie spora część graczy to tak naprawdę obstawiacze bukmacherki - a dopiero w drugiej kolejności pokerzyści.

    I na koniec - jest rzeczywiście w USA lobby próbujące wyłączyć pokera (jako 'game of skill') spod tego zakazu. Czy im się to uda - czas pokaże.

  9. #9
    Dołączył
    Oct 2005
    Posty
    2,317
    Cytat Zamieszczone przez Ventus Zobacz posta
    Full Tilt Poker zapewnia, że nie zostawią amerykańskich graczy na lodzie i zachęcaja ich do zakładania kont u nich (wczoraj wieczorem ok 20 tysięcy graczy - właśnie tam przerzuciłem część funduszy z Party ).
    Właśnie zauważyłem, że na FTP i Absolute tak jakoś ciaśniej się zrobiło. Ciaśniej w sensie zajętości stołów.

    Natomiast jeśli chodzi o Cryptologic i Tribeca, to nie wiem z jakiego kraju wywodzą się te firmy (UK???), ale wydaje mi się, że większość tamtejszych graczy to Brytyjczycy. Jest też trochę Skandynawów. Przynajmniej jeśli chodzi o te pokerownie, w których ja gram.

    jdx

  10. #10
    Dołączył
    May 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    177
    Cryptologic ma siedzibę na Cyprze, ale głównie współpracują z angielskimi bukami, stąd taka przewaga Brytyjczyków.

    Oprócz skandynawów jest też trochę Francuzów, Włochów, Turków, Greków itp. a takze trafiają się pojedyńczy Czesi czy Węgrzy.

    Tribeca nie znam w ogóle.