Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Wątek: soft do pokera

  1. #1
    Dołączył
    Feb 2005
    Posty
    162
    oglądając niedawno transmisje z jakiegoś turnieju w Eurosporcie widziałem że obok pokazanych kart graczy na ręce,były jakieś %.To chyba chodziło o prawdopodobieństwo ich zwycięstwa przy obecnym układzie.
    Czy jest jakiś program który po wprowadzeniu danych(tj.kart) robił identycznie?

  2. #2
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,830

  3. #3
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Sopot
    Posty
    1,327
    Niewiem czy jest jakiś soft, choć pewnie jest ale widziałem gdzieś kiedyś jakąś dokładną rozpiske z jaką ręką jaki jest % na zwycięstwo.

    Plusem programu było by niewątpliwie gdyby liczył też procenty także po flopie/turnie/riverze. Trzeba trochę pogooglować to coś się pewnie znajdzie.

  4. #4
    Dołączył
    Feb 2005
    Posty
    162
    Cytat Zamieszczone przez Doli
    o to mi chodziło,dzienx za błyskawiczną odpowiedż

  5. #5
    Dołączył
    Aug 2004
    Przegląda
    Poznań
    Posty
    310
    Texas Calculat'em.

    Ale nie wiem, czy jest legalny. Tzn. jak się pokapują że tego używasz to mogą ci zablokować konto.

  6. #6
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Kraków
    Posty
    573
    Dla bardziej 'tekstowo-zorientowanych' użytkowników, nie lubiących nadmiaru grafiki na stronie, polecam również służące do tego samego: http://www.twodimes.net/poker/.

  7. #7
    Dołączył
    Jan 2005
    Przegląda
    Ciasto
    Posty
    2,287
    Oprocz Calculat'em mozesz uzyc kombo PokerTracker+plugin.
    Niestety nie pamietam jak on sie nazywa, ale polega na tym ze pisze ci bezposrednio przy nickach graczy jaki maja flop/turn/river itp.
    Dziala rowniez na wielu stolach, czego nie mozna powiedziec o Calculatemie.
    Jest to 100% legalne, bo powstaje przy wspolpracy PartyPoker.com.
    Niestety jezeli ci sie spodoba to bedzie cie czekac format co 14 dni, albo zaplacisz 55$ :>

  8. #8
    Dołączył
    Jan 2005
    Posty
    104
    e tam mozna wywalic z rejestru albo cracka poszukac.