Strona 1 z 8 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 72
  1. #1
    Często z realcji różnych pokerowych imprez, chociażby z ostatniego WSOP, można zauważyć jak wielu graczy siada do stołu ze słuchawkami. I moje pytanie jest czego oni tam słuchają ? Czy wy też grając online i na żywo używacie tego typu wspomagaczy ? Słyszałem gdzieś, że np. Daniel Negraneu słucha szumu fal morski, co pozwala mu się odprężyć i skoncetrować.

  2. #2
    Dołączył
    May 2006
    Przegląda
    Suwałki / Łódź
    Posty
    81
    Nie dobieram muzyki do grania... ale granie od muzyki jak zauważyłem zależy.
    Przy metalu gram dużo agresywniej niż przy jazz'ie
    Ale ja gram dla frajdy na NL4, także...

  3. #3
    Dołączył
    Jun 2005
    Przegląda
    Łorsoł
    Posty
    742
    Jak zaczynalem grac online to nic nie sluchalem bo mnie to rozpraszalo. Teraz to roznie, ostatnio caly katalog z empiczami wrzucony do winampa mam. Rock, metal, idnustrial, electro, jazz, takie rozne
    Bardzo dobrze mi sie przy lekkim industrialu gra, vnv nation, apoptygma berzerk choc i tak pewnie nazwy niewiele mowia wiekszosci

  4. #4
    Jesli gram 4 stoliki cashowe na raz to puszczam cos spokojnego i relaksujacego - ostatnio robie dobre wyniki przy Afterlife - polecam!
    W koncowej fazie turniejow przeciwnie - puszczam cos szybkiego co motywuje do atakow - albo dobry house albo rap z dedykacja dla przeciwnikow Polecam: Tede "To jeszcze nie koniec" ...

  5. #5
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Bergamuty
    Posty
    659
    Ja zapuszczam Dezertera i nikt wówczas szans nie ma

  6. #6
    Dołączył
    Aug 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    528
    Najlepsze karty dostaję, jak słucham Grace Jones. Przy funk'u niestety rozluźniam grę, i to w głupich momentach.

  7. #7
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Sopot
    Posty
    1,327
    Ja staram się słuchać mamy, ale to też nie zawsze wychodzi..

  8. #8
    Dołączył
    Jan 2005
    Przegląda
    Ciasto
    Posty
    2,287
    To samo chcialem napisac BlaCha ;p

  9. #9
    Dołączył
    Jul 2005
    Przegląda
    Wawa
    Posty
    349
    Najczęściej:
    Guns and Roses
    Metalica
    Black Sabath
    ale pewnie większoć z Was nawet nie zna tych kapel
    no ale ostatnio bardzo mi przypadło do gustu:
    Jamal
    Naturla Dread Kilaz
    to chyba bardziej z dzisiejszej bajki

    Carlos

  10. #10
    Dołączył
    May 2006
    Przegląda
    Szczecin
    Posty
    659
    Najpierw odpalam Windows Media Player a potem pokera Zawsze slucham muzyki przy grze on-line. Slucham zazwyczaj szybszych nutek . Zdarza sie ze czasmi slucham 8 godzin dziennie