Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 16
  1. Witam ,
    W związku z pracami serwisowymi, system pokerowy betssona będzie dzis do południa niedostępny.
    Harmonogram dostępności systemu wygląda następująco:

    0430 CET Wstrzymanie rejestracji do Multi Table Tournament

    0830 CET System wyłączony
    1230 CET System włączony
    1400 CET Dostępna rejestracja do Multi Table Tournament
    Za utrudnienia przepraszamy ..

    pozdrawiam

  2. #2
    AA to wszystko jasne. Jednak na inne serwisy Ongame też nie można się zalogować, więc chyba chodzi o całą sieć

  3. #3
    znowu jakaś przerwa? Nie mozna się zalogować...

  4. #4
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Roma
    Posty
    1,962
    to chyba w calej sieci ongame, bo ja mam problem z hollywood poker

  5. #5
    Dołączył
    Jun 2006
    Posty
    1,496
    Cytat Zamieszczone przez Betsson Polska Zobacz posta
    Witam ,
    W związku z pracami serwisowymi, system pokerowy betssona będzie dzis do południa niedostępny.
    Harmonogram dostępności systemu wygląda następująco:

    0430 CET Wstrzymanie rejestracji do Multi Table Tournament

    0830 CET System wyłączony
    1230 CET System włączony
    1400 CET Dostępna rejestracja do Multi Table Tournament
    Za utrudnienia przepraszamy ..

    pozdrawiam

    o okolo 19stej zrobilem przelew na pokera i... nie ma kasy nigdzie nawet w histori

  6. #6
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Roma
    Posty
    1,962
    spokojnie, wszystko na pewno bedzie jak rusza serwery, u mnie tez akurat na holly zrobilem bonusa i dostalem maila, a na stronce nie ma tego i zniknely moje wejsciowki do turow. to za powazna siec, zeby cokolwiek poginelo.

  7. #7
    Dołączył
    Jun 2006
    Posty
    1,496
    Cytat Zamieszczone przez warebel Zobacz posta
    spokojnie, wszystko na pewno bedzie jak rusza serwery, u mnie tez akurat na holly zrobilem bonusa i dostalem maila, a na stronce nie ma tego i zniknely moje wejsciowki do turow. to za powazna siec, zeby cokolwiek poginelo.
    niby tak ale kasa zablokowana poniewaz nigdzie jej nie ma nie mozna zagrac ani tu ani tu

  8. #8
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Roma
    Posty
    1,962
    a co mowi support?

  9. #9
    wczoraj do nich napisałem, bo mi dodatkowo wcięło częśc kasy, ale milczą na razie

  10. #10
    A tak poważnie to Ongame stanowczo przesadza z tymi przerwami technicznymi, problemami, zwiechami softu bądź resetem serwerów. Czasami wiszą jakieś turnieje, czasami stoliki, wcina gdzieś kase, potem kasa sie pojawia, paranoja. A szkoda, bo mam naprawdę dobry ciąg tutaj i jest to jedyna rzecz która mnie tu trzyma