Zobacz wyniki ankiety: Czy pisac na forum powinni tylko zarejestrowani uzytkownicy?

Głosujących
23. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Tak

    13 56.52%
  • Nie

    8 34.78%
  • Nie mam zdania

    2 8.70%
Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 15
  1. #1
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,830
    Co myslicie o tym zeby tylko zarejestrowani uzytkownicy mieli prawo do pisania postow na forum?

  2. #2
    Dołączył
    Apr 2004
    Przegląda
    katowice
    Posty
    4,233
    ma to swoje dobre i zle strony
    jesli bym mial glosowac to oddal bym swoj glos na to ze nie moga pisac postow

  3. #3
    Dołączył
    Jul 2003
    Przegląda
    Gdańsk
    Posty
    418
    Jeżeli rejestracja nie byłaby skomplikowana i szybka to nie widzę problemów, żeby wypowiadały się tylko osoby zarejestrowane.

  4. #4
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,830
    Tak na prawde to wystarczy wypelnic 4 pola i 2 razy kliknac myszka, wiec nie jest to chyba bardzo skomplikowane.

  5. #5
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Sopot
    Posty
    1,327
    Ja jestem za tym żeby nie wprowadzać takich restrykcji.

    Jak ktoś chce zaistnieć, udzielać się itd to i tak założy konto. Do tego dochodzi fakt że niektórzy ludzie zostaną przez to odstraszeni od zadania pytania, a przecież aż tak to nam cyha nie przeszkadza że odpowiadasz "Gościowi".

    A także może wtedy dojść do sytuacji kiedy jest założonych wiele kont z których tylko raz ktoś napisał posta.

  6. #6
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,830
    Spoko, po prostu chce poznac wasze zdanie na ten temat, bo rzeczywiscie sa za i przeciw.

  7. #7
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Kraków
    Posty
    573
    Zagłosowałem na nie, bo mimo wszystko, forum nie jest jeszcze na tyle duże, żeby posty gości powodowały duże problemy. Z reguły dotyczą one faktycznie jakichś krótkich pytań. Bardziej irytujące jest, bym powiedział, pisanie postów przez zarejestrowanych użytkowników, bez zalogowania się, bo czasem się ciężko domyśleć kto to napisał. Jak już się komuś zdarzy nie zalogować to napiszcie chociaż potem jednego posta po zalogowaniu, autoryzującego post wyżej.

  8. #8
    Dołączył
    Jan 2005
    Posty
    104
    Jesli ktos chce zapytac sie o jedna rzecz to i tak nie ma sensu by sie rejestrowal bo po co ma jego user zalegac nieuzywany... A jak poczuje potrzebe konwersacji to w koncu sie zarejestruje i moze zostanie na dluzej.

  9. #9
    Dołączył
    Jan 2004
    Posty
    1,849
    Witam,

    a skoro jesteśmy przy logowaniu, to czy jest szansa, że opcja "loguj mnie automatycznie przy każdej wizycie" w końcu zacznie działać?

    Pzdr
    Warsaw

  10. #10
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,830
    wchodz na forum przez marian.net.autocom.pl/~doli/ powinno byc ok i sprawdz czy masz wlaczone cookies