Zobacz wyniki ankiety: Jakie wpisowe?

Głosujących
39. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • 15zł + 5zł

    1 2.56%
  • 20zł + 5zł

    3 7.69%
  • 25zł + 5zł

    7 17.95%
  • 30zł + 5zł

    2 5.13%
  • 35zł + 5zł

    26 66.67%
Strona 3 z 33 PierwszyPierwszy 1234513 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 328
  1. #21
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    965
    Witam. pomysł uważam za bardzo dobry. Zagłosowałem za najwyższymi stawkami w ankiecie, gdyż jestem z Ursynowa i jakoś muszę potem od Was wrócić. Nie jestem jeszcze pewny, czy będę mógł bywać (godzina jest trochę zbyt wczesna), ale jeśli będę miał możliwość, to wpadnę.

  2. #22
    Dołączył
    Jun 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    114
    Cytat Zamieszczone przez Qter Zobacz posta
    o 20??

    to bym juz dal rade bankowo
    dokładnie, podpisuje się wszystkimi kończynami

  3. #23
    Dołączył
    Apr 2005
    Przegląda
    Ostrów Wlkp / Poznan
    Posty
    575
    Witam!
    Jutro podam godzine. Pojdziemy ustalic to z wlascicielem klubu mam nadzieje ze sie uda i bedzie Nas duzo
    pozdrawiam
    Bugi

  4. #24
    Dołączył
    Mar 2006
    Przegląda
    Warszawa / Luu
    Posty
    1,074
    Wiatm

    Ja również jak wiekszość osob w ankiecie zagłosowałem za 35+5zł
    wydaje mi sie ze to rozsądna kwota jak dla studenta
    (jak będa średnio 4 turnieje w miesiącu to 160zł da sie uzbierać)Bo WLP to jak dla mnie za duży wydatek żeby chodzić caly sezon a na pojedyńcze turnieje nie mam mobilizacji wpadać. a z 40zł w puli wygranej tez sie uzbiera sporo kasy jak by wpadało z 30 osob.
    Ja bede na 90% jak mi sie uda namówic to wpadnie jeszcze kilku kumpli.
    No i co do tych stawek jeszcze : niższa stawka wprowadzi do turnieju wiekszą nieprzewidywalność ponieważ ludzie będą myśleli a ch... sprawdze to tylko 10zł. A przy 40zł juz troszke inaczej jest

  5. #25
    Witam!!

    Widzimy się w poniedziałek 16 X!!

    Pozdrawiam

  6. #26
    Dołączył
    Jul 2006
    Posty
    7
    Whoa, Bemowo! Ursynów mnie zniechęcał dojazdem, ale pętla autobusowa 105... plus zakaz jarania przy graniu... to są poważne argumenty

  7. #27
    Dołączył
    Apr 2005
    Przegląda
    Ostrów Wlkp / Poznan
    Posty
    575
    Witam!
    gramy w poniedzialki o godzinie 20 mam nadzieje ze wiekszsosci bedzie to odpowiadac

  8. #28
    Dołączył
    Jun 2005
    Przegląda
    Łorsoł
    Posty
    742
    No to suuuper Pierwsza "oficjalna" gra na zywo sie szykuje

    Nie bedzie ktos przejezdzal fura w drodze na Bemowo przez plac bankowy albo jego okolice?? Bo mi sie nie chce tluc autobusami troszke. :P

  9. #29
    Dołączył
    Apr 2005
    Przegląda
    Wawa
    Posty
    389
    Witam!
    Gratuluje pomyslu.
    szkoda troszke ze nie bierzecie pod uwage ze poniedzialek jest dniem w ktorym odbywaja sie turnieje w hyatt'cie.
    tez pewnie chetnie bym zajrzal do Was chociazby na stoliki....
    KILKA RAD:
    1.Uwazam ze troche przesadziliscie z iloscia startowa zetonow 10000 na start to bardzo duzo powinniscie to zmniejszyc o polowe bo w tym przypadku turniej bedzie trwal okolo 10 godzin.
    2. Tworzenie nowego dnia spotkan pokerowych nie powinno kolidowac z zadnym innym juz wczesniej ustalonym bo uniemozliwiacie gre wszystkim zawodnikom.
    3. 34 osoby maksymalnie to tez duze ograniczenie zakladajac ze w Warszawie jest juz okolo 300 aktywnych pokerzystow
    (szkoda ze zaden z Was nie pogadal z nami na lidze, bo jesli to kwestia miejsca to zawsze istnieje mozliwosc Rozgrywania Ligi u mnie)

    Generalnie uwazam ze iniscjatywa warta zainteresowania.

  10. #30
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Bergamuty
    Posty
    659
    Najprawdopodobniej zjawię się i ja, ale dopiero 23.10.2006.
    To będzie mój debiut na żywo