Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6
  1. #1
    Dołączył
    Feb 2005
    Posty
    1
    Chciałbym się dowiedzieć w jaki sposób ktoś może mi zasilić konto na turniej czwartkowy. Przeczytałem gdzieś, że jest taka możliwość, żeby ktoś usłużny zasilił mi konto w USD a ja oddał równowartość w PLN przelewem na krajowe konto. Jeśli to możliwe i jest ktoś chętny to byłbym bardzo wdzięczny.

  2. #2
    Dołączył
    Jul 2004
    Przegląda
    Las Vegas
    Posty
    1,154
    Jak masz konto w mBanku to podaj swoje GG lub skontaktuj sie na moje: 550391

    Goral

  3. #3
    Dołączył
    Mar 2004
    Przegląda
    Kielce
    Posty
    417
    the same case.

    jesli ktos moze szybko wygrac ode mnie 11$ na expekcie i zasilic mi konto na ps, to dzis zadebiutuje.
    forum monitoruje na biezaco.

  4. #4
    Dołączył
    Mar 2004
    Przegląda
    Kielce
    Posty
    417
    o, moze dzis sie uda?
    help mnie ktos?
    mam kase na ekspekcie, a potrzebuje tych 11$ na ps.
    ewentualnie moge oddac na turnieju w katowicach po kursie 3,1...
    tylko kto mi zaufa :roll:
    seen

  5. #5
    Dołączył
    Dec 2004
    Posty
    3
    Kto wspomoże bankruta na dzisiejszy turniej:>?

  6. #6
    mam pytanie skierowane do bardziej zamoznych graczy na pokerstarsie, czu jest opcja kupienia od któregoś z was 11$ na turniej czwartkowy?

    miło by było z wami zagrać już w najbliższy czwartek, z tym, że pieniądze wysłałbym dopiero po niedzieli na konto jakies bankowe, jako male zabezpieczenie mogę podać nick i hasło do jednego z casyn gdzie na koncie mam 20$ i mozna sobie pograć w rózne black jacki itp. Jeśli taka opcja odpada to i tak proszę o odpowiedzi, i w nastepnym tygodniu wyśłe kasę na konto komuś, kto potem transeruje mi je na moje konto na ps, abym mógł zagrać w turnieju za tydzien....