Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Wątek: Media !

  1. #1
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Sopot
    Posty
    1,327
    Huh..
    Pinio sie nie chwalil widze - ale sie okazuje ze wydzwaniali do niego juz nie tylko z gazet ale i z telewizji.(zostawil swoj nmr telefonu gdzies na planecie chyba )
    Warto napomknac ze ostatanio w naszej lokalnej pomorskiej gazecie "Dzienniku Bałtyckim" byl artykul o Pokerze w Sopocie i byla krotka konwersacja z 2 graczmi - a takze napomkniecie o naszym ostatanim turnieju.
    Tak wiec moze niedlugo bedziemy mieli jakis medialny patronat nad turniejami ?? 8)
    Co o tym myslicie ? warto wychodzic na ta sciezke ?
    Pinio opowiedz cos wiecej !!

  2. #2
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,830
    Eh Pinio, nie badz taki skromny i nastepnym razem chwal sie ile wlezie Wszyscy jestesmy ciekawi o co dokladnie chodzilo . Z tego co wiem to w ostatnim roku byl przelom pokerowy w stanach i relacje z imprez pokerowych zaczeto puszczac w tzw. prime timie, tak wiec moze juz niedlugo czeka nas to samo he he. Co do tego czy warto, to najpierw wole sie dowiedziec czy wszystkie z prawem jest ok. Moze jest tu ktos kto ma jako takie pojecie na ten temat i moglby poszukac. Jak juz bedzie wszystko ustalone, to z checia zostane gwiazda telewizyjna .

  3. #3
    Dołączył
    Oct 2003
    Przegląda
    Somewhere, USA
    Posty
    63
    Doli, mnie się ciągle wydaje, że powinieneś sam nakręcić kasetę wideo na temat podstawowych zasad gry w hold'em i sprzedawać ją ze strony internetowej. :wink: Pewnie sam bym sobie kupił jedną kopię ...

  4. #4
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Sopot
    Posty
    1,327
    Hahaha Dice - jakby Doli nakrecil taka kasete to bys sie przy niej zanudzil na smierc :twisted:
    A co do kwestii prawnej to sam jestem bardzo ciekawy - przydalo by sie dowiedziec dokladnie co gdzie i za ile mozna a czego nie mozna - i ile trzeba zaplacic zeby bylo mozna. :?

  5. #5
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,830
    Mam takie nastawienie ze zeby udzielac rad trzeba byc w czyms naprawde dobrym, a ja ciagle sie ucze , wiec raczej z nagrania kasety zrezygnuje . Natomiast mozliwe ze juz niedlugo ruszy moja stronka o pokerze i tam takie podstawowe rady sie znajda, raczej za friko.

    ps. Byc moze moje nastawienie wiaze sie z ostatnia lekcja pokory na $5/$10 holdemie na ps , na szczescie takie lekcje zdarzaja sie stosunkowo rzadko

  6. #6
    Dołączył
    Oct 2003
    Przegląda
    Somewhere, USA
    Posty
    63
    Hej, myślałem, że byłby to dobry pomysł... Ale rób jak chcesz Ja tylko wiem, że ostatnio dostaję kupę emaili na temat zasad w texasa, i na mojej stronie nawet wtedy jeszcze nie miałem tematu o texas hold'em!!! Po prostu wydaje mi się, że w Polsce texas robi się bardzo popularną grą... Lepiej by było, żebyście wy na tym zarobili, zamiast jakiś pajac, który nie ma pojęcia, na czym ta gra polega

  7. #7
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Sopot
    Posty
    1,327
    No bez watpienia porzadny serwis polskiej sceny Texas hold'em by sie przydal. Nie mowie ze Planeta jest zla ( Yo MArian) :P ale ja mowie o czyms bardziej aktywnym - co sprostalo by szerzacemu sie jak to Dice dobrze zauwazyl zainteresowaniu Texem w Polsce.
    Doli to widze zdardzil ze pracuje nad jakas stronka - robi to takze ekipa z Sopotu w tym ja - wiec moze niedlugo pojawia sie jakies nowosci ;]

  8. #8
    Dołączył
    May 2003
    Posty
    522
    Puki co to wstrzymajcie sie chlopaki z rozglosem medialnym a ja sprobuje pogadac z kumplem prawnikiem jak to u nas wyglada, znajac zycie zawsze znajdzie sie jakas zawistna menda ktura bedzie nam chciala uprzykrzyc zycie