Zobacz wyniki ankiety: Jakie powinno być wpisowe do turniejów w sezonie zima 2007?

Głosujących
27. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Po staremu (F 45+5, R 25+5)

    8 29.63%
  • Zwiększyć "ligówkę": F 50+10, R 25+10

    2 7.41%
  • Zwiększyć "ligówkę": F 50+10, R 25+5 od każdego R

    6 22.22%
  • Zwiększyć bardziej wpisowe (np. F 90+10, R 50+10 ?)

    1 3.70%
  • Zrezygnować z rebuyów (F 45+5)

    1 3.70%
  • Zrezygnować z rebuyów (F 50+10)

    7 25.93%
  • Inaczej (proszę opisać w poście jak)

    1 3.70%
  • nie mam zdania

    1 3.70%
Strona 77 z 82 PierwszyPierwszy ... 27677576777879 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 761 do 770 z 816
  1. #761
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Kraków
    Posty
    573
    Ustaliliśmy w ostatnią środę, że turniej masters za bieżący sezon odbędzie się w przyszłą sobotę - 31.03 w "Tradycji". Godzina rozpoczęcia - prawdopodobnie okolice 16.00. Kto w nim zagra jest jeszcze sprawą otwartą, ale wstępnie sprzeciwów wśród potencjalnych jego uczestników nie było, więc tak już zostanie. Ostateczna godzina jeszcze do dogrania, pewnie we środę.

    Podobnie jak ostatnio, oprócz zagrania z boku stolików, fajnie chyba by było zrobić jakiś sideevent, żeby i kibice mieli po co przyjść. Osobiście turniej headsupów bym odpuścił bo strasznie się ostatnio ciągnął długo. Może zrobić jakiś turniej o większym niż zwykle wpisowym? Jakby ktoś miał jakiś pomysł to piszcie najlepiej tutaj.

    Druga sprawa. Kończy się sezon. Powoli możnaby zebrać uwagi nt. zmian, które zostały wprowadzone i ew. nowych propozycji. Tak by w przyszłą sobotę właśnie można je przed nowym sezonem przegłosować. Póki co wydaje mi się, że to co w zimie zmieniliśmy jest ok - formuła tylko freezeout i liczymy 10 najlepszych wyników. Tego bym nie ruszał. Jedno co było postulowane (również we wcześniejszych postach tego wątku) to zmiana podziału puli ligowej. Wszelkie inne propozycje zgłaszajcie również tutaj.

    Przy okazji, od nowego sezonu już w końcu wypada zacząć nowy wątek na forum z uaktualnionym regulaminem, bo znalezienie czegoś w bieżącym do łatwych nie należy.

    Tym razem pozdrawiam każdego, kto przeczytał tego posta.

  2. #762
    Dołączył
    Dec 2006
    Posty
    10
    dziękuję za pozdrowienia, mnie wprowadzone zmiany pasowały odnosnie freezeoutów, mam pytanie nowy sezon rusza w pierwszą środe kwietnia?

    Pozdrawiam wszystkich

  3. #763
    Dołączył
    Jun 2006
    Przegląda
    Krakow
    Posty
    165
    Ja również pozdrawiam
    Co do soboty to jak da mnie jest OK jedynie może by się udało opóźnić tak żeby się zaczął ok 17-tej.

  4. #764
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Kraków
    Posty
    573
    Cytat Zamieszczone przez *Banan Zobacz posta
    mam pytanie nowy sezon rusza w pierwszą środe kwietnia?
    Tak jest. Nie widzę przeciwwskazań, żeby miało być inaczej.

  5. #765
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Tarnow
    Posty
    757
    jesli chodzi o turniej boczny to moze jakis z buy in'em 100zl lub 150zl ?

  6. #766
    Dołączył
    Oct 2006
    Posty
    517
    Ja wolalem turniej 7.04 zamiast 31.03, ale skoro ustalone jest na marzec to chociaz nie zmieniajcie tej 16.00 na pozniejsza godzine!

  7. #767
    Dołączył
    Jun 2006
    Przegląda
    Krakow
    Posty
    165
    No OK z tą godziną Sznurek ale zaproponowałem bo będę się musiał z pracy zwolnić żeby być o 16-tej; pewnie jakoś dam radę.

  8. #768
    Dołączył
    Oct 2006
    Posty
    517
    No moj powod nie wiem czy lepszy czy gorszy, ale dziewczyna ma tego dnia urodziny Wieczorem chce ja zabrac na jakas kolacje, mam nadzieje ze za wygrana kase Ile trwal ostatnio masters? 4h?

  9. #769
    Dołączył
    Jun 2006
    Przegląda
    Krakow
    Posty
    165
    A na ile miejsc płatnych ustalamy ?

  10. #770
    Dołączył
    Jul 2006
    Przegląda
    Kraków
    Posty
    883
    Cytat Zamieszczone przez Sznu Zobacz posta
    No moj powod nie wiem czy lepszy czy gorszy, ale dziewczyna ma tego dnia urodziny Wieczorem chce ja zabrac na jakas kolacje, mam nadzieje ze za wygrana kase Ile trwal ostatnio masters? 4h?
    wez ja ze soba do Tradycji na pierogi meksykanskie .