Zobacz wyniki ankiety: Jakie powinno być wpisowe do turniejów w sezonie zima 2007?

Głosujących
27. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Po staremu (F 45+5, R 25+5)

    8 29.63%
  • Zwiększyć "ligówkę": F 50+10, R 25+10

    2 7.41%
  • Zwiększyć "ligówkę": F 50+10, R 25+5 od każdego R

    6 22.22%
  • Zwiększyć bardziej wpisowe (np. F 90+10, R 50+10 ?)

    1 3.70%
  • Zrezygnować z rebuyów (F 45+5)

    1 3.70%
  • Zrezygnować z rebuyów (F 50+10)

    7 25.93%
  • Inaczej (proszę opisać w poście jak)

    1 3.70%
  • nie mam zdania

    1 3.70%
Strona 2 z 82 PierwszyPierwszy 12341252 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 816
  1. #11
    Dołączył
    Jun 2006
    Przegląda
    Sosnowiec
    Posty
    144
    Napiszcie gdzie gracie to moze odwiedzi was jakas ekipa ze slaska

  2. #12
    Dołączył
    Jul 2006
    Przegląda
    Sosnowiec
    Posty
    46
    Ja Ci dam śląska!!!! Jak juz to Zagłębiowska!!!!!!! Pozdro wiru

  3. #13
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Tarnow
    Posty
    757
    pisze w pkt nr 9, dodam tylko ze jest to kolo hotelu novotel i ze w ta srode jest freezout.

  4. #14
    Dołączył
    Jun 2006
    Przegląda
    Krakow
    Posty
    165
    Witam Wszystkich
    Chciałbym zacząć dyskusję odnośnie palenia tytoniu podczas gry bo choć sam jestem palaczem i już po godzinie ciągnie mnie do papierosa to jednak postulował bym żeby zwłaszcza w zimie nie palić w czasie gry bo stężenie dymu i późniejszy zapach całego ubrania jest okropny nie wspominając już o skutkach zdrowotnych przebywania w tak zadymionym pomieszczeniu przez kilka godzin.
    Myślę że może udałoby się znaleźć jakieś rozwiązanie jak np. wychodzenie poprostu na papierosa lub przynajmniej ograniczenie palenia do jednej palącej osoby przy danym stole w tym samym czasie.
    Pozwalam sobie wrzucić taki temat pod rozwagę wszystkich ligowiczów i Rady Starszych.

    Pozdrawiam

  5. #15
    Dołączył
    Jul 2006
    Przegląda
    Sosnowiec
    Posty
    46
    zazwyczaj nie pali się przy stoliku finałowym

  6. #16
    Jestem za niepaleniem przy stolikach. Po takim wieczorze tak mi ubranie jedzie ze sie nie da wytrzymac. A feeee

  7. #17
    Dołączył
    Oct 2006
    Posty
    517
    Ja za takim rozwiazaniem jestem caly czas. Chociaz wiem ze nie da sie ograniczyc calkowicie palenia, ale przynajmniej do 1 papierosa na godzine to chyba nie jest problem.
    A jak wygladala rozgrywka ostatniej 5tki? Dzialo sie cos ciekawego (takiego jak moj fart co turn i river przyniosly mi strita, a potem pech jak Aga dostala na turn i river 2 szostki do trojki) ??

  8. #18
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Tarnow
    Posty
    757
    taa pajak A7 vs mlody 55, flop A5x, turn A, river A..
    co do palenia to idzie mi wytrzymac do poki ktos mi nie podstawi popielniczki z zapalonym szlugiem pod nos..

    jeszcze chcialem zaproponowac jedna wazne zmiane. Zeby przed zmiana levelu na tych z ante 25, wprowadzic 10 minutowa przerwe w grze na wymiane 5tek i 10tek bo strasznie duzo czasu sie traci przy all inach na liczenie wszytskich zetonow za kazdym razem.

  9. #19
    Dołączył
    Jun 2006
    Przegląda
    Krakow
    Posty
    165
    Cytat Zamieszczone przez c00lf0n Zobacz posta
    jeszcze chcialem zaproponowac jedna wazne zmiane. Zeby przed zmiana levelu na tych z ante 25, wprowadzic 10 minutowa przerwe w grze na wymiane 5tek i 10tek bo strasznie duzo czasu sie traci przy all inach na liczenie wszytskich zetonow za kazdym razem.
    Myślę że to dobry pomysł bo faktycznie czas ucieka blindy rosną a policzenie all in to często kilka minut.

  10. #20
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Kraków
    Posty
    296
    Zawsze o policzenie żetonów możecie ładnie poprosic Kolumba, on to zrobi szybko i bez kłopotów.