Zobacz wyniki ankiety: Jakie powinno być wpisowe do turniejów w sezonie zima 2007?

Głosujących
27. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Po staremu (F 45+5, R 25+5)

    8 29.63%
  • Zwiększyć "ligówkę": F 50+10, R 25+10

    2 7.41%
  • Zwiększyć "ligówkę": F 50+10, R 25+5 od każdego R

    6 22.22%
  • Zwiększyć bardziej wpisowe (np. F 90+10, R 50+10 ?)

    1 3.70%
  • Zrezygnować z rebuyów (F 45+5)

    1 3.70%
  • Zrezygnować z rebuyów (F 50+10)

    7 25.93%
  • Inaczej (proszę opisać w poście jak)

    1 3.70%
  • nie mam zdania

    1 3.70%
Strona 11 z 82 PierwszyPierwszy ... 9101112132161 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 101 do 110 z 816
  1. #101
    Dołączył
    Oct 2006
    Posty
    517
    Cytat Zamieszczone przez colathg Zobacz posta
    hmm jakby to byly frrerole to bym byl zajebiscie szczescliwy nawet jakby byly duzo wyzsze ale to niestety tylko freezeout
    No tak, juz poprawione

  2. #102
    Dołączył
    Jun 2006
    Przegląda
    Wodzislaw (kielecki)
    Posty
    8
    Cytat Zamieszczone przez fishisfish Zobacz posta
    offtopic,, sorki ze tu sie zapytam,,, ktory hotel(e) w krakowie jest najtanszy ???
    Jest tez Hotel System : 99 PLN na dobe
    http://www.hotelsystem.pl/krakow_c/glowna.php?s=cennik

  3. #103
    Dołączył
    Jun 2006
    Przegląda
    Wodzislaw (kielecki)
    Posty
    8
    Cytat Zamieszczone przez Kolumb77 Zobacz posta
    Ewentualnie moze udalo by sie podniesieniem wpisowego wyeliminowac kilku graczy ktorzy wchodza do gry tylko wtedy jak maja na rece AA, ewentualnie "Q4".
    Kolumb
    Prosze na to nie liczyc. Przeciesz czasamy taky graczy moga sie sprzedac zeby pozyczyc kase … hahaha ! (private joke) … Chyba bardzo bolalo to "Q4".

  4. #104
    Dołączył
    Oct 2006
    Posty
    517
    OT:

    A co myslicie o blindach na finalowym stoliku? Jak zostaje 5 graczy, to gra sprowadza sie do all-in/fold.
    Mozeby tak sprobowac wydluzyc czas pomiedzy wzrostem blindow?
    Ogladaliscie jakies filmiki z WSOP i finalowych stolikow?
    Np taki heads-up gdzie mozna sie wykazac umiejetnosciami, a u nas trwa to zwykle 5-15 minut.
    No chyba ze taka opcje zostawimy na Mastersa, ktorego mozna zaczac wczesniej i skonczyc pozniej...

  5. #105
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Tarnow
    Posty
    757
    dlatego tak jest bo nikt na wsopie nie pozwoli sobie na gre z mniejsyzm stackiem niz 10BB i albo sie podwajaja albo odpadaja, a tu gracze boja sie dac all in nawet jak nie maja na 2BB, ale mi to pasuje. tak wiec to nie wina dlugosci poziomow blindow ze tak jest.
    Ostatnio edytowane przez c00lf0n ; 19-12-2006 o 16:30

  6. #106
    Dołączył
    Oct 2006
    Posty
    517
    No nie do konca. Czesto jest tak ze na HU BB nie jest nawet 1/100 sredniego stacka.
    U nas we freezoucie jak 20 graczy ma po 500 zetonow to jest ich 10tys w sumie. Na HU wypada po 5k na gracza, czyli blind by pasowalo wtedy zeby byl 25/50.
    Choc ja bym byl zadowolony gdyby maksymalnie bylo 100/200 majac 5k stacka.

  7. #107
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Kraków
    Posty
    296
    No nie panowie. Co sie dzieje? Jak to możliwe ze narazie prowadzi opcaj 1? Mielismy wprowadzic jakies zmiany do naszych rozgrywek a nie trwac w marazmie. Mozecie to uznac za agitacje ALE WSZYSCY DO GLOSOWANIA NA OPCJE 3 LUB 6!!!!!!!!!!!!!!!

  8. #108
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Tarnow
    Posty
    757
    o jejq no to tlumacze na przykladzie
    przyklad ze wsopa h.o.r.s.e event:
    zostalo 5 graczy t.j. cloutier ma 500k w zetonach, blindy sa 24k (20BB), tj raise do 100k, bloch raise all-in z TT, tj call (swoj all in)
    a u nas kazdy sie boji sprawdzac dlatego mamy takie male stacki w porownaniu do BB
    przyklad: blindy 200, ja mam 800 (i to wcale nie najmniejszy stack), zostalo 8 graczy, dostaje A9o i all-in z 5 pozycji, za mna herq z wiekszym stackiem pas z AQ (co jak sie okazalo bylo dobrym pasem), i pewnie zgarnalbym blindy ale mlody mial QQ na malym b.
    widzialem tez takie akcje ze jak ktos jest na BB i nie ma nawet drugiego blinda pasuje Ax, bo ktos tam zraisowal wczesniej, wiec sie nie dziwcie ze sa takie pozniej duze blindy w stosunku do stackow. zmiana dlugosci trwania blindow zmienila by jedynie dlugosc turnieju..
    Ostatnio edytowane przez c00lf0n ; 19-12-2006 o 18:19

  9. #109
    Dołączył
    Jun 2006
    Przegląda
    Krakow
    Posty
    165
    Cytat Zamieszczone przez Marian Zobacz posta
    Fajnie, że dyskusja ruszyła. Jak widać propozycje zmian dot. głównie 2 rzeczy:

    1) Liczenie mniejszej liczby turniejów do klasyfikacji. Głosy są dość jednostronne, tak więc pewnie do tego dojdzie. Jak dla mnie może liczyć się i 10 turniejów, ale mniej już bym wolał nie robić.

    2) Zmiana wpisowego. Podoba mi się pomysł zwiększenia składki na pulę ligowę. Teraz kiedy mamy turniej masters, więcej osób może się włączyć do walki o nią, więc fajnie jakby trochę się w niej uzbierało. Zrobię zaraz ankietę na ten temat.

    Jeśli chodzi o nagrodę-trofeum dla zwycięzcy turnieju masters to na pewno będzie. Dograć tą kwestię możemy w środę.

    Też jestem za zrzutką na nowe karty. Zrzutka po dysze i powinny nam starczyć nowe na kolejne kilka miesięcy (te dotrwały chyba z pół roku). Ustalimy w najbliższym czasie jej termin. Do zrzutki na żetony przekonany nie jestem, ale jak będzie taka chęć to czemu nie. Też pewnie wyszłoby po jakiejś dyszce.
    Witam,
    Na poczatku chciałem złożyć spóźnione już gratulacje dla Agaty za zeszłotygodniowe zwycięstwo
    Jeśli zaś chodzi o zmiany na przyszły sezon to :
    1. Również popieram wliczanie 10 turniejów do końcowej klasyfikacji.
    2.Jestem za zwiększeniem składki na pulę ligową ponieważ uważam że nasze rozgrywki ligowe są rodzajem rywalizacji sportowej w której najlepsi w danym sezonie są odpowiednio nagradzani, co daje jeszcze większą motywację aby walczyc o jak najlepszą pozycję.

    Co do trofeum to jak najbardziej jestem na TAK.
    A nowe karty i żetony myślę że tylko ulepszą jakość naszych rozgrywek.

    Chciałbym jeszcze tylko wrzucić temat szybkości wzrostu blindów, otóż uważam że powinniśmy wydłużyć czas wzrostu blindów a zwłaszcza w fazie finałowej gdy blind rośnie obecnie mniej więcej po każdym kółku a gra staje się swojego rodzaju gamblingiem i w większości przypadków niemożliwe jest normalne rozegranie ręki a jedynie all in bo nie ma jak zrobić raise'a np o 3 blindy pre flop bo blind jest już 300/600 a stack 1500 ( czyli przeciętny )więc trzeba dać all in co tak naprawdę zazwyczaj jest rzutem monetą.

    Pozdro dla Wszystkich

  10. #110
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Tarnow
    Posty
    757
    no to padly 2 rekordy wczoraj: frekwencji i liczby zwyciestw w jednym sezonie. gratulacje
    Sytuacja w tabeli ciekawa, Sapiemu nic juz chyba pierwszego miejsca nie odbierze, ale pomiedzy pozostalymi graczami z czolowki roznice sa male. Najciekawiej zapowiada sie walka o ostatnie miejsce w turnieju masters. Walka rozegra sie pomiedzy Mlodym i Herqiem: po odjeciu Mlodemu pkt za najslabszy wystep beda ich miec tyle samo. Miedzy 4tym a 7mym miejscem roznica jest minimalna bo tylko 8pkt, a jak sie mozemy dowiedziec z prasy brukowej na ostatnim turnieju zabraknie osob zajmujacych 2gie i 3cie miejsce, co przy takiej frekwencji jak byla wczoraj i duzej liczbie punktow do zdobycia moze sie dla nich zle skonczyc.

    Jesli chodzi o system punktacji to sprawiedliwszy bylby ten a'la i4poker. dla przykladu: osoba ktora zajela dzisiaj 10te miejsce dostala wiecej punktow niz zwyciezca 3ciego turnieju.
    Ostatnio edytowane przez c00lf0n ; 21-12-2006 o 09:41