Strona 1 z 5 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 42
  1. #1
    Dołączył
    Feb 2005
    Przegląda
    Krakow
    Posty
    1
    :cry: Takiego rozdania to jeszcze nigdy w zyciu nie mialem, a raczej nigdy nie przegralem tak glupio. Otoz sprawa wygrada nastepujaco:
    Gram na NL 1/2$
    Mam KK na rece.
    Raise pre flop 8$
    wszyscy pas jeden wszedl
    Flop: 22K
    ja juz mysle jak tu najwiecej od kolesia wyciagnac, dalem check
    koles bet 10$
    mysle sobie ma pewnie AK
    ale zeby sie nie zdradzac dalem call
    Turn:2
    no mysle teraz to cie juz zalatwie.....koles bet 20$ ja rise do 50$ koles mysli prawie do konca czasu daje call
    River - zgadnijcie - oczywiscie.....2
    No i koles ma w rece AK....
    Mieliscie kiedys tak beznadziejna wtope?? :cry: :cry: :cry:

  2. #2
    Dołączył
    Nov 2004
    Przegląda
    Kartuzy/Gdynia
    Posty
    42
    ja miałem podobne

    i założe się że to było na PS :P

    :P

  3. #3
    Dołączył
    Mar 2004
    Przegląda
    Kielce
    Posty
    417
    moje przegrane sa prozaiczne - bad play,
    ale kiedys przeczytalem w necie historyjke jakiegos gracza, ktora jest warta powtorzenia.
    texas NL, chyba 5/10 albo cos kolo tego.
    reka 99
    jakies lekkie podbicia, do flopu zostalo chyba 3 graczy
    na flopie trzecia 9znowu troche poszlo w gore, zostal nasz hero i jeden przeciwnik, ktory mial wiecej kasy. turn... nastepna 9.
    nasz hero chce zagrac all in czyli lacznie z tym co juz wlozyl podobno ponad 900$, ale nie dociagnal suwaka do konca i zostalo jeszcze pare dolcow. przeciwnik raise i nasz hero przypadkowo zamiast call nacisnal fold :shock:
    jesli tak rzeczywiscie bylo to chyba chyba z myszki zostaly wiory.

  4. #4
    Dołączył
    Jul 2004
    Przegląda
    Las Vegas
    Posty
    1,154
    To tak jak w tej opowiesci ze dwoch gosci sie najaralo strasznie i jezdzilo po rondzie pod prad do tylu. Wpadli w jakis samochod i przyjechala policja. Goscie mysleli ze maja przewalone i pojda siedziec ale policjanci poszli najpierw do tego drugiego samochodu. Po paru minutach przychodza do przestraszonych naszych bohaterow i mowia: "Panowie, nie martwcie sie ten koles jest tak pijany ze mowi ze jechaliscie do tylu..."

    Ktos mowil ze tak sie stalo na prawde... ale czy wierzyc to tak jak z tym foldem...

    Pozdr,

    Goral

  5. #5
    Dołączył
    Jan 2005
    Posty
    104
    Walderam, mialem tak samo tylko z jopkami ;f Gralem turniej sit&go i odpadlem trzeci(akurat nie premiowane miejsce). Koles ktory ze mna wygral powiedzial tylko na chacie "lol". Myslalem, ze padne.

  6. #6
    Dołączył
    Apr 2004
    Przegląda
    Tychy
    Posty
    501
    A ja miałem podobnie, ale wygrałem
    ja AK, gosc JJ
    stół: QQQ5Q
    przegrał, nie dlatego, że miał pecha
    po prostu dał mi wygrać

  7. #7
    Dołączył
    Aug 2004
    Przegląda
    Konin
    Posty
    186
    Najbardziej irytująca przegrana jaka mi się przydarzyła miała miejsce na letnich praktykach w te wakacje. Tego dnia dostałem akurat jakiś stary komputer i musiałem grać w 800x600, czyli pokorek zajmował cały ekran. Grałem jak zwykle na dwóch stołach, i stoły te się dokładnie pokrywały. Na jednym dostałem strita na flopie, a na drugim miałem jakieś blotki. Naciskam fold na tej planszy z blotkami i w tym samym momencie plansza przeskoczyła na tą ze stritem. I tak oto rzuciłem najsilniejszego strita.

    Nie grajcie na dwóch stołach na 800x600

  8. #8
    Dołączył
    May 2003
    Posty
    522
    moja najgorsza przegrana miala miejsce ostatnio na wp

    na rece 9 pik i 10 serce, raise do 150$ na poczatek

    koles wchodzi i na stole laduja J,Q,K trefl mam strita podbicie do 400$
    koles wchodzi, na stol tym razem wpada A trefl, lepiej dla mnie, strit przechodzi w duzego i podbijam do 700$, koles wchodzi i na stole wpada 5 serce, no to elegancja, podbijam do 2000$ bo czuje ze nie ma koles zbyt duzo na rece no ale on podbija do 5000$, nie wiem co mnie wtedy napadlo ale zrobilem all in(41000$) koles wchodzii okazuje sie ze na rece ma 10........ trefl :|

    od tego czasu nie gram na wp

  9. #9
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,830
    z tym asem trefl to nie wiem cza lepiej dla ciebie teraz kazdy trefl robi z twojego strita jesien sredniowiecza , tutaj juz pora zaczac sie zastanawiac nad wstrzymaniem a nie przebijaniem ;P

  10. #10
    Dołączył
    Jan 2004
    Posty
    1,849
    Witam,

    a to ciekawe rozdanie. Ale przecenienie strita przy czterech do koloru na stole, kiedy byle dwójeczka trefl robi kolor, straszliwe. Nawet jeżeli mówimy o wirtualnych pieniądzach...

    Pozdr,
    warsaw