Strona 12 z 12 PierwszyPierwszy ... 2101112
Pokaż wyniki od 111 do 117 z 117
  1. #111
    Dołączył
    Dec 2006
    Posty
    3
    Małe pytanko-czy 1 kwietnia możemy liczyc na rakeback za półtora miesiąca,czyli od 15 lutego,czy te dwa tygodnie (15-28 lutego)przepadły,a rakeback liczy się od 1 marca?

  2. Witam,

    Rakaback przy przechodzeniu na 1 dzień miesiąca był naliczany:
    One paid on 22nd February for rake generated between 15-21 February and the last payment on 1st March, for rake generated between 22-28 February.
    Please note that weekly rakeback payments will only be made if you can rake over €30 within the week.

  3. #113
    Założyłem konto na Celeb z tym że mam od dawna konto na Paradise Poker czy to ma jakieś znaczenie jeśli chodzi o rakeback??
    Ostatnio edytowane przez bebek ; 06-04-2009 o 21:42

  4. Witam,

    Nie, nie ma to znaczenia. Pamięaj jednak że w sieci Bossmedia możesz mieć 'oficjalnie' 3 konta

    pozdrawiam

    Darek

  5. #115
    Dołączył
    Jul 2006
    Przegląda
    raciborz
    Posty
    70
    Witam
    Dostałem e-mail,że po wpłaceniu kasy dostane 200 %.Pytanko,wyrabiałem juz taki bonus!,nie jest to pomyłka?.Jeżeli nie to jak jest on uwalniany?
    Pozdrawiam

  6. #116
    Dołączył
    Jul 2006
    Przegląda
    raciborz
    Posty
    70
    Dzięki za wyczerpującą odpowiedż!!!.Myśle że juz czas przenieśc się na galaxy
    Pozdrawiam

  7. Witam,

    Jeśli otrzymałeś email o ponownym bonusie pewnie chodziło o reload. Czasem niektórzy gracze otrzymują taką ofertę i to nie jest pomyłka. Uwalniany jest tak jak zwykły bonus 10 co 50 rake

    Przy okazji witam na forum

    -------------------
    Aneta