Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9
  1. #1
    Dołączył
    Jun 2006
    Przegląda
    Sosnowiec
    Posty
    66
    http://www.thegreatpokerleague.com/

    Rejestrował ktoś z Was swojego nicka na tej stronie?

    Jest to swego rodzaju liga graczy którzy grają MTT w seci BossMedia. Jednak z tego co wyczytałem na stronie , aby tam się zarejestrować trzeba założyć nowe konto u któregoś z pokerroomów z sieci BossMedia , ale takiego z którego do tej pory wogóle nie korzystaliśmy . Gram sporo w SB co widać po tabeli ( Gregov ) , ale jako że mam już konta w SB i Celeb , to chciałbym założyć konto w którejś z pozostałych do wyboru firm ( wtedy punkty ligowe ze starego nicka można "przelać" na nowy nick ).

    Do wyboru są :

    PokerHeaven
    King Solomon's Poker
    Poker.co.uk
    Total Poker
    Virgin Poker

    Prosiłbym o krótkie opinie na temat tych roomów. Który polecacie , i który z nich obsługuje Moneybookers, bo z tego co widze wiekszosc obsługuje Netellera, w którym próbowałem założyć konto ale są jakieś problemy z rejestarcją ( taka informacja : An error has been encountered . We do not provide service to your geographical area at this time. We have your information on file and will contact you if service becomes available. Thank you for your patience. )

    nie wiem czy w dobrym dziale założyłem ten temat. Jeśli nie to niech MOD przeniesie go do działu własciwego działu
    Ostatnio edytowane przez Riverside ; 30-09-2006 o 17:08

  2. #2
    Dołączył
    May 2005
    Posty
    1,763
    Zaden z nich nie obsluguje MB, wszystkie sa na Webdollarze.

  3. #3
    Boss Media wystrzega sie MB po tym ile kasy Polacy wyczyscili na lewo od tej sieci

  4. #4
    Dołączył
    May 2005
    Posty
    1,763
    I bardzo dobrze, ze wyczyscili, olewaja swoich klientow takim gownianym softem to klienci olali ich

  5. #5
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    185
    Cytat Zamieszczone przez serwis pokerowy Zobacz posta
    Boss Media wystrzega sie MB po tym ile kasy Polacy wyczyscili na lewo od tej sieci
    juz ci tyle razy bylo mowione uspokoj sie z tymi tekstami o Polakach do ciebie wogole cos dociera????? taaa bo tylko Polacy napewno oszukiwali pokerroomy , wez sie czlowieku opanuj bo naprawde ja jestem np dumny z tego ze jestem Polakiem i takie teksty mnie poprostu osobiscie raza . Sfolguj troche bo przesadzasz a jak ci sie nie podoba Polska i Polacy to wyjedz i nie wracaj nie potrzebujemy tutaj takich jak ty !!

  6. #6
    Cytat Zamieszczone przez The Runner Zobacz posta
    juz ci tyle razy bylo mowione uspokoj sie z tymi tekstami o Polakach do ciebie wogole cos dociera????? taaa bo tylko Polacy napewno oszukiwali pokerroomy , wez sie czlowieku opanuj bo naprawde ja jestem np dumny z tego ze jestem Polakiem i takie teksty mnie poprostu osobiscie raza . Sfolguj troche bo przesadzasz a jak ci sie nie podoba Polska i Polacy to wyjedz i nie wracaj nie potrzebujemy tutaj takich jak ty !!
    Co boisz sie prawdy jaka jest dlaczego taki POLAK to nie nalezy się wstydzic tego ze w duzej czesci poker roomow Polacy są postrzegani jako złodzieje i oszusci.

  7. #7
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    185
    Pewnie ze zdarzaja sie oszusci ale do kur.. nedzy nie przedstawiaj Polakow jako najwiekszych zlodzieji i oszustow bo oszukuja tak samo jak Czesi Ukraincy Slowacy Rosjanie itp...

  8. #8
    Pocieszę ciebie zajmujemy drugie miejsce pierwsze przypadło Turkom

  9. #9
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    185
    To czmeu ciagle piszesz o Polakach a nie o Turkach?? Boli cie bycie Polakiem??? Tak bardzo chcesz dokopac rodakom przedstawiajac ich w zlym swietled??? Nie sadze zeby Polacy bardziej oszukiwali od sasiadow tj Slowacja Czechy , poprostu tam mieszka mniej ludzi wiec i tych ktorzy chca oszukiwac jest tez mniej , ale skoro nadal twierdzisz ze jest inaczej to jesli piszesz o zlodziejstwach i oszustwach nie prypisuj ich automatycznie do Polakow bo to starsznie nie fair i krzywdzace jest