Strona 2 z 25 PierwszyPierwszy 123412 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 242
  1. #11
    Dołączył
    Mar 2005
    Przegląda
    Szczecin/Manchester/Hong Kong
    Posty
    1,816
    ehhhhh..

  2. #12
    Cytat Zamieszczone przez ucio Zobacz posta
    serwis,no chyba teraz oferuja bukow?
    Tak zgadza sie ale podałem dane z 2005 roku a wtedy nie oferowali.


    Co do netellera to znaja ale trzeba tam wplacic i z tamtąd wypłacić.

  3. #13
    Dołączył
    Oct 2005
    Posty
    2,317
    Cytat Zamieszczone przez serwis pokerowy Zobacz posta
    Co do netellera to znaja ale trzeba tam wplacic i z tamtąd wypłacić.
    Sugerujesz, że rząd USA zakaże amerykańskim bankom transakcji z Netellerem tylko dlatego, że użytkownicy Netellera czasami wykorzystują go do przelewania kasy do/z pokerowni? Poza tym nawet monitorowanie transakcji przeprowadzanych kartami płatniczymi może okazać się trudne, ponieważ firmy rozliczające takie transakcje mogą powstawać i znikać jak grzyby po deszczu i wcale nie muszą być (i nie są!) sciśle powiązane z pokerowniami. No i do tego takie działania spotkają się z oporem organizacji takich jak Visa, Mastercard czy AmEx.

    jdx

  4. #14
    jak komuś będzie zależało, to obejdzie wszystkie blokady. problem polega na tym, że będzie zależało głównie bardziej zaawansowanym hobbystom i zawodowcom. jakoś mi się nie widzi, żeby gracze rekreacyjni wymyślali sposoby na ominięcie blokad/przepisów/zakazów.

    kiedy TEORETYCZNIE powinniśmy się spodziewać obniżenia liczby amerykańców w pokeroomach? kiedy ten badziew wchodzi w życie?

  5. #15
    Dołączył
    Dec 2005
    Przegląda
    Łódź
    Posty
    4,392
    wedlug pokernews.com

    Pytanie za miliard dolarów to: Co zrobią Stany Zjednoczone?

    W ostatnich dniach stało się jasne, że amerykański Senat nie dopuści do zatwierdzenia Aktu Zakazu Internetowego Hazardu, niezależnie, czy zostanie on przedstawiony w formie pojedynczej ustawy, czy też zostanie dołączony do innych projektów, zanim uda się na przerwę wyborczą, która zacznie się dziś lub w sobotę. Historia pokazała, że takie „po-wyborcze" posiedzenia Senatu są na ogół bardzo powściągliwe w omawianiu spraw, które spotkały się z tak ognistą dyskusją.


    Poza tym serwis przestan gadac jak zwykle bzdury ja jakos gram sobie na i4poker i amerykanow prawie nie widze wiec czemu mialbym szukac innego zajecia

  6. #16
    Dołączył
    Dec 2005
    Przegląda
    Łódź
    Posty
    4,392
    Cytat Zamieszczone przez imgoingtomirage Zobacz posta
    Tylko wtedy bedzie to nielegalne, a nie wiem czy ktos kto gra 100/200$< NL bedzie chcial ryzykowac...
    no chyba jemu bedzie sie chcialo ryzykowac znacznie bardziej niz komus kto gra .1/.2$

    bo chyba nielegalnosc nie zalezy od wysokosci stawek na jakich sie rga <lol>

  7. #17
    Dołączył
    Mar 2005
    Przegląda
    Szczecin/Manchester/Hong Kong
    Posty
    1,816
    sebkrol - to info z pokernews zdaje sie jest z przed kilku dni i jednak nie zaczekali z ta ustawa do wyborow.

    z tego co czytalem to ustawa ma rowniez nakladac na internet providerow w usa obowiazek blokowania dostepu do poker roomow

  8. #18
    może nie warto się załamywac? może się okazać że zakaz gry znacznie zwiększy liczbę graczy online w usa, bardziej niż akcje promocyjne pokeroomów czy zwycięstwo moneymakera w 2003. skończy się jak amerykańska prohibicja

  9. #19
    Dołączył
    Mar 2005
    Przegląda
    Szczecin/Manchester/Hong Kong
    Posty
    1,816
    tez mam nadzieje ze w miare szybko wycofaja ta ustawe. jakos nie usmiecha mi sie granie na 6osobowym stoliku przeciwko 5 graczom ze skandynawii ze statsami 15/11 (no ewentualnie czasem jakis 30/20)

  10. #20
    Dołączył
    Nov 2005
    Przegląda
    Gdańsk
    Posty
    260
    W skrocie...
    duuuuuuuuupa
    Jedyna nadzieja wlasnie w tym, ze moze rzeczywiscie amerykanie sie zdenerwuja na zakaz i ta prohibicja podziala tak jak na alkohol (czyli zwiekszy popyt).

    Swoja droga dziwne, ze jednoczesnie powstaje w Hollywood taki film jak Lucky You, a w DC daza do zbanowania pokera.