Strona 1 z 20 12311 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 191
  1. #1
    Dołączył
    Feb 2006
    Przegląda
    wrocek
    Posty
    1,348
    WITAM SERDECZNIE NA NOWYM WĄTKU WROCŁAWSKIEJ LIGI POKERA!!!!!




    na nowy sezon przygotowałem dla Was masę niespodzianek i nowości

    po pierwsze to mamy nowego sponsora jest nim firma BETSSON i jestem przekonany że będziecie baaaaaardzo zadowoleni

    po drugie to zmieniamy lokal w ktorym bedą się odbywać turnieje!!!!
    termin czwartek godzina 19.00 pozostaje bez zmian, natomiast rozgrywki bedą się odbywać w lokalu STAJNIA 8a. wierzę że dzięki mapce poniżej wszyscy traficie tam bez problemu.






    co nam oferuje BETSSON???
    - na dzień dobry każdy gracz, który zagra na naszym turnieju dostanie 20$ (na konto w BETSSONIE) na rozruch bankrola
    - ligowicze mogą liczyć na bonus 100% do 600$ przy pierwszej wpłacie na konto w betsson.com . (Bonus wyrabiany na zasadach ogólnych betsson.com)
    w momencie otwierania konta proszę wpisać w polu promocji LIGA, Ci którzy już otworzyli konto proszeni są o kontakt z supportem w celu weryfikacji
    - co tydzień bedą dla pierwszej trójki nagrody przelewane na konto w BETSSONIE
    1 miejsce - 50$ *
    2 miejsce - 30$
    3 miejsce - 20$
    *Wszystkie nagrody wypłacane na konto graczy mają formę gotówkową z zastrzeżeniem, że do gry mogą być wykorzystane natychmiast, jednak przed wypłata muszą zostać „obrócone” na koncie pokerowym zgodnie z zasadą: uzbierane 10 PunktówGracza na 1$ bonusa.
    - okazjonalnie betsson.com będzie dodawać nagrody dodatkowe do poszczególnych turniejów : dzikie karty na turnieje live, sponsorowane wyjazdy na turnieje zagraniczne, gadżety itp
    - 1100 $$$ na nagrody w punktacji długofalowej i na turniej mistrzów


    co oferuje nam STAJNIA 8a:
    - zniżka na piwo za okazaniem legitymacji studenckiej
    - zniżka 50% (!!!!) na kręgle dla pokerzystów odpadających z czwartkowego turnieju
    - osobna salka z barem i kelnerką na wyłączność (pamiętajcie o napiwkach!!!)
    - w czwartki rake 0% od gier cashowych
    - wysoki poziom usług

    co zaoferuje nam BETSSON wspólnie ze STAJNIĄ:
    - sprawa właściwie juz dograna - będziemy mieli 4 profesjonalne stoły do pokera!!!
    problemem jest czas realizcji, więc odrobinę cierpliwości - stoły z chin np zanim
    dotrą do nas to ze 2 miesiące może upłynąć... póki co będziemy mieli do
    dyspozycji jeden przepiękny ośmioosobowy stół i 2-3 stoły tymczasowe
    - cudowne, wyjątkowo oryginalne puchary robione ręcznie przez artystkę rzeźbiarkę
    (pucharki dla pierwszej trójki w długiej fali i być może dla zwycięzcy turnieju
    mistrzów)

    ja ze swojej strony mogę obiecać, że:
    - będę się starał profesjonalnie prowadzić każdy turniej - np. zegar turniejowy na laptopie
    - będę cisnąć sponsora (BETSSON) o to by nie żałował kasy i nagród dodatkowych dla naszej ligi - ZAMĘCZĘ ICH!!!! (możecie mi w tym pomóc licznie grając na pokerromie naszego sponsora!!!!)
    - tak właściwie "obiecać" to mogę Wam wszystko... hihihihihihi.... - joke!


    wpisowe do turnieju od nowego sezonu bedzie wynosić 40zł.
    - 12,5% idzie na koszta - wynajem stołów itp
    - 12,5% idzie do skarbonki na fundusz nagród długofalowych i do turnieju mistrzów
    (przewidywana pula to ok 1500 zł)
    - 75% wpisowego trafia do puli

    tradycyjnie odbędzie się 12 turnieji z czego 9 najlepszych wyników bedzie zaliczanych do punktacji długofalowej. w przypadku równej ilości pdf-ów o wyzszej pozycji zadecyduje większa ilość wyższych pozycji
    a teraz podział nagród w długiej fali:
    1. 250$ (betsson) + 15% z funduszu
    2. 150$ (betsson) + 10% z funduszu
    3. 100$ (betsson) + 5% z funduszu
    4. 50$ (betsson) + 5% z funduszu
    5. 50$ (betsson)


    prawo do udziału w turnieju mistrzów zapewni sobie czołowa siódemka długiej fali + gracz który się w tej siódemce nie zmieści a ma największą sume pdf-ów za poprzedni i obecny sezon wrocławskiej ligi pokera. to premia dla solidnych graczy którzy systematycznie grają na naszej lidze. to szansa także dla CIEBIE!!!!
    wpisowe do turnieju mistrzów wyniesie 100zł

    podzial nagród w turnieju mistrzów:
    1. 200$ (betsson) + 25% z funduszu
    2. 125$ (betsson) + 20% z funduszu
    3. 75$ (betsson) + 15% z funduszu
    4. 50$ (betsson) + 5% z funduszu
    5. 50$ (betsson)

    Procentowy podział puli przy odpowiedniej ilości graczy na turnieju czwartkowym:
    1-9; III miejsca płatne; 50 / 30 / 20
    10-18; IV miejsca płatne; 40 / 30 / 20 / 10
    19-27; V miejsc płatnych; 40 / 24 / 16 / 12 / 8
    28-36; VI miejsc płatnych; 35 / 20 / 15 / 12 / 10 / 8
    37 i więcej; VIII miejsc płatnych; 30 / 18 / 14 / 12 / 8 / 7 / 6 / 5


    nagrody mogą ulec DROBNYM modyfikacjom związanym z zaokrągleniem do równej kwoty. pule nagród w turnieju mistrzów powiększy wpisowe do tego turnieju. podział nagród do ustalenia przed turniejem.

    będą również nagrody niespodzianki o których bede na bieżąco Was informował.
    dajcie sobie szanse by je zdobyć i juz dziś załóżcie sobie konto w BETSSON-ie czyli
    u naszego wspaniałego sponsora



    W sezonie jesień 2006 będą obowiązywać kary:
    - przymusowy "sit out" (5, 10 lub 20 minut)
    - odjęcie punktów w klasyfikacji sezonu (1, 5, 10, 20 punktów)

    Kary te będą przyznawane za naruszenie ogólnie przyjętych zasad turniejowych. Odjęcie punktów w klasyfikacji sezonu będzie stosowane tylko w wyjątkowych przypadkach oraz jako konsekwencja kilkukrotnych wcześniejszych kar sit out za to samo przewinienie dla danego gracza.

    Gracze po odpadnięciu z turnieju mają obowiązek niezwłocznie zgłosić swoje odpadnięcie osobie prowadzącej turniej (należy to robić osobiście - krzyknięcie że się odpadło nie jest wystarczającą formą zgłoszenia odpadnięcia z turnieju). Przyjęta będzie zasada że jeśli gracz nie zgłosi się niezwłocznie zostanie przesunięty na ostatnie miejsce w klasyfikacji turnieju.

    W przypadkach wyjątkowego naruszenia zasad turniejowych grozi kara dyskwalifikacji z turnieju (dyskwalifikacja oznacza sklasyfikowanie na ostanim miejscu w turnieju i zakaz gry w kolejnym turnieju ligowym). Przykładem zachowania za jakie nałożona może zostać kara dyskwalifikacji jest "chip dumping".

    Oczywiście gracze dopiero zaczynający grę w naszej lidze będą traktowani w sposób specjalny (kary za naruszenie zasad turniejowych będą zdecydowanie niższe - z reguły będą to tylko ostrzeżenia).

    część tekstu o karach skopiowałem ze strony warszawskiej ligi pokera (wybacz Jani za brak autoryzacji)
    mam nadzieję, ze nowych graczy tym nie wystraszę, jeśli dobrze pamiętam to przez pół roku to może były ze trzy kary sit out na 5 min i tyle... no ale by było jasne że można oberwać karą za przewinienia dlatego zamieściłem ten tekst na wątku.
    Ostatnio edytowane przez alutekfiutek ; 17-10-2006 o 20:14

  2. #2
    Dołączył
    Feb 2006
    Przegląda
    wrocek
    Posty
    1,348
    turniej inauguracyjny zacznie się z lekkim poślizgiem - poczekamy na tych co będą mieli problem z dotarciem w nowe miejsce, ale już od drugiego turnieju nie będzie taryfy ulgowej dla spóźnialskich. każdy kto się zapisze do turnieju po godzinie 19.15 będzie płacił dodatkowe 5zł, które trafi do skarbonki na długą falę i nie będzie wyjątków, bo nie chciałbym być posądzony o stronniczość.
    można telefonicznie zrobić u mnie rezerwację jeśli ktoś się ma spóźnić. dzwońcie ok 19.00


    w razie jakiś pytań można mnie zlapać na gg 1667252 (wtedy podam nr tel jesli ktos potrzebuje)

  3. #3
    Dołączył
    Sep 2005
    Posty
    522
    Nowy sezon, nowe nadzieje i emocje. Dzięki Michał za świetną organizację, witamy nowego Sponsora w naszych szeregach. I cóz, szable w dłoń, powodzenia oraz miłej gry wszystkim uczestnikom, tworzącym tą niezapomnianą atmosferę

  4. #4
    Dołączył
    Jul 2006
    Przegląda
    Wrocław
    Posty
    32
    Gratuluje swietnej ogranizacji, zajebistych nagrod i co najwazniejsze zmiany lokalu - nie wiem jak jest teraz w stajni nie bylem tam jakies 4-5lat ale pewnie bedzie lepiej. Gratuluje jeszcze raz. Mam nadzieje ze uda mi sie chodzic systematcznie w tym sezonie.

  5. #5
    Dołączył
    Jun 2006
    Przegląda
    Wroclaw
    Posty
    144
    Rewelacja!!
    Michal jestes mistrzem organizacyjnym!
    Mam nadzieje, ze nowa knajpka nam sie spodoba. Jezeli tak bedzie, to z pewnoscia my, oraz nasi znajomi - bedziemy stalym bywalcami!

  6. #6
    Dołączył
    Dec 2005
    Przegląda
    Wrocław
    Posty
    217
    Czy jest ktos chetny na kregle ok 18 ?

  7. #7
    Dołączył
    Jul 2005
    Przegląda
    Legnica
    Posty
    350
    Z czystej ciekawosci. Co zadecydowalo o zmianie sponsora i miejsca organizacji turnieju. Warunki nie wydaja sie lepsze od tych, ktore mielismy w SportingBet. Zarowno minima potrzebne do wyplacenia srodkow z Betsson jak i wysokosc nagrod w dlugiej fali sa mniej korzystne. Biorac pod uwage frekwencje w sezonie letnim oraz jej prawdopodobna zwyzke jesienia(powrot studentow), a wiec 30 osob na kazdym turnieju powinno byc norma.
    Mimo tego co napisalem wyzej goraca popieram Twoja decyzje. Siec Ongame i Betsson to zdecydowanie lepszy soft, wiecej graczy, oraz bardzo profesjonalna, mila i szybka obsluga.

    Sebastian

    PS Do zobaczenia za 2 tygodnie. Do tego jeszcze sie pewnie nie sprowadze do Wroclawia.

  8. #8
    Dołączył
    Feb 2006
    Przegląda
    wrocek
    Posty
    1,348
    sportingbet dawal na długą fale 950$ a betsson oferuje 1100$ więc nie rozumiem słoniu czemu twierdzisz że sb dawalo więcej??
    kolejnym plusem betssona jest natychmiastowa dostępność wygranych środków pieniężnych. możesz od razu tym grać lub obstawiać. to że są warunki do spełnienia przed wypłatą jest chyba zrozumiałe. w sportingbet, z całym szacunkiem do nich, ta kwestia była gorzej rozwiązana. przykład Pabla2000 który za 5 miejsce w długiej fali wygrał 50$ i zanim dostanie je na konto to musi wyrobić rake 500$.... a nigdy nie grał w necie...
    jeszcze tydzień temu chwaliłem sportingbet, teraz chwalę betsson... nie chciałbym być postrzegany jako osoba, która jest jak chorągiewka na wietrze.... jestem bardzo wdzięczny firmie sportingbet za rozwój naszej ligi i dziękuje im za udaną współpracę. firma sb wycofuje się promowania pokera off-line. rozstanie nastąpiło w zgodzie, nowym sponsorem po dłuższych targach został betsson. i uważam, że była to bardzo słuszna decyzja. WY - mam nadzieję, że przekonacie się o tym już wkrótce.
    dlaczego zmiana lokalu??? przyjdź, zobacz - sam oceń

  9. #9
    Dołączył
    Sep 2006
    Posty
    2
    Całkiem nieźle się zapowiada nowy sezon. Postaram się nie opuścić ani jednego turnieju. A co ważniejsze wygrać wszystkie

  10. #10
    Dołączył
    Mar 2006
    Przegląda
    wroclaw
    Posty
    41
    jak fajnie ze tak wszystko sie ulozylo, niestety ja rezygnuje z turniejow live. wiem ze nie bedzie wam mnie brakowalo : ) wszak ja uwazalem sie za koloryt wroclawskich turniejow