Strona 3 z 6 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 51

Wątek: BambaPoker

  1. #21
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Widełka, Rzeszów
    Posty
    1,891
    czyli jak ja dostal we wrzesniu prawie 200$ bonusa czyli zaplacilem pewnie ok. 600$-900$ rake jak nie wiecej. a gram na nl25
    to pieknie kosza na tym rake

  2. #22
    Tak strasznie duzo to tam nie gra powodem moze byc to ze maja słaby soft i nie promuje ich prawie nik bo nie maja aff.





    Co do twoich rake to nie podam poniewaz zmienił się własciciel i wszystkie dane z poprzednich tygodni przepadly

  3. #23
    Cytat Zamieszczone przez Macia Zobacz posta
    Warebel dokladnie, bonusy to nie wiecej niz 20%rake back... Ale niektorzy po prostu nie chca tego zrozumiec...
    Nie wszystkie bonusy są ustawione na % z rake

  4. #24
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Roma
    Posty
    1,962
    teraz dales screena z 6-47 rano, wiec nie dziw sie ze malo ludzi tam gra, sam wiesz ze najwiecej gra z USA, czyli nasza wieczorowa pora.
    ale nie o tym w sumie mowa, tylko o tym ze zanim zarobisz na swoj bonus to 5 razy wiecej oddasz im, wyjatkiem moze byc siec ongame, gdzie grajac wybitnie tight na stolach wybitnie loose moze i dostaniesz tyle samo co oddales, albo i wiecej. z tym ze taka gre to o kant d... rozbic, bo trzeba grac a nie siedziec i czekac az inni punkty za nas wyrobia.
    co do aff od WPEX, to pewnie ze nikt nie promuje, bo nikt na tym nie zarobi zlamanego centa, skoro caly rake oddaja grajacym. moim zdaniem i tak za pare miesiecy bedzie tam tylu graczy ze juz spokojnie o kazdej porze dnia i nocy bedzie mozna smialo kilka stolikow otworzyc. co do softu to ciezko mi sie wypowiedziec, moze i nie za fajny, ale na takim poker stars tez slabo wyglada, a setki tysiecy ludzi pogrywa i 0 bonusow i 0 rake back, wiec to chyba nie jest pierwszorzedna rzecz

  5. #25
    Raczej nie bedzie poniewaz ta promocja jest juz kilka miesiecy nawet jest taki temat na tym forum i jakos tłumów nie ma 100% rakeback to nie wszystko, a jak by tak nawet sie stało to za chwile rakeback by był 0% bo po to on jest teraz 100% zeby tylko przyciągnąc graczy do tej firmy.

    A co do affliates to po przes stronki partnerskie czyli affiliackie do poker roomow trafia 80-90% graczy wiec jak sie nie promujesz to skąd masz pozyskac graczy.
    Ostatnio edytowane przez serwis pokerowy ; 29-09-2006 o 13:24

  6. #26
    Dołączył
    Mar 2006
    Przegląda
    berlin
    Posty
    962
    serwisie,grales na sofcie wpx?
    uwazasz ze soft partypoker slaby jest? przeciez to ten sam

    na limicie otworzysz zawsze 3 stoly,obojetnie o ktorej godzinie(2/4-10/20).a pograj np 3/6 limit ,ze 100h w miesiacu,to zobaczysz ,ile rb dostaniesz <tym bardziej ze wielu slabych graczy tam jest

  7. #27
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Roma
    Posty
    1,962
    wystarczy ze ludzie na 2+2 sie dowiedza, tak samo na forach takich jak nasze i juz zaczynaja grac. oczywiscie ci, ktorzy zdaja sobie sprawe jak wiele pieniedzy pochlania rake, ze np. niektorzy przez to w rok zarobia 1.000$ zamiast nawet 10.000$. to sa szalone roznice, poniewaz wiele osob nie wygrywa tylko dlatego, ze w dluzszym okresie nie potrafia pokonac bariery rake. dla mnie to bez roznicy, bo jak do tej pory wygrywam i mam nadzieje ze tak bedzie dalej i jest to dla mnie DUZY dodatky zastrzyk gotowki. w dupie mam jakies sklepiki VIP i inne pierdoly, gdzie jak macia napisal, pograsz pol roku dla czapeczki czy koszulki, bo na TV LCD nie jestes w stanie na takich stawkach zarobic. a ja z 2 miesiecy pozbieram rake i juz sobie za swoje $$$ kupuje nowy 37".
    do tego WPEX obiecuja, ze nie zniosa 100% RB, bo zarabiaja na czym innym, chca w ten sposob promowac inne swoje uslugi. o ile dotrzymaja slowa, to bedzie tam gralo coraz wiecej ludzi i bardzo dobrze

  8. #28
    Cytat Zamieszczone przez ucio Zobacz posta
    serwisie,grales na sofcie wpx?
    uwazasz ze soft partypoker slaby jest? przeciez to ten sam

    na limicie otworzysz zawsze 3 stoly,obojetnie o ktorej godzinie(2/4-10/20).a pograj np 3/6 limit ,ze 100h w miesiacu,to zobaczysz ,ile rb dostaniesz <tym bardziej ze wielu slabych graczy tam jest

    To nie jest soft partypokera tylko soft nazywa sie dobrosoft i mało lubiany przez amerykanów w szczegolnosci i nie ma szans ze bedzie tam grało duzo ludzi. Dlaczego to nie wiem wiem ze jak pojawił sie ten temat kilka tygodni temu na tym forum kilku graczy powiedziało mi ze woli grac na party bez rakeback i miec wiecej kasy niz z tym rakeback 100%

    Dlaczego ? to oczywiste w party gra 90.000 graczy a tam 100-200

  9. #29
    Cytat Zamieszczone przez warebel Zobacz posta
    wystarczy ze ludzie na 2+2 sie dowiedza, tak samo na forach takich jak nasze i juz zaczynaja grac. oczywiscie ci, ktorzy zdaja sobie sprawe jak wiele pieniedzy pochlania rake, ze np. niektorzy przez to w rok zarobia 1.000$ zamiast nawet 10.000$. to sa szalone roznice, poniewaz wiele osob nie wygrywa tylko dlatego, ze w dluzszym okresie nie potrafia pokonac bariery rake. dla mnie to bez roznicy, bo jak do tej pory wygrywam i mam nadzieje ze tak bedzie dalej i jest to dla mnie DUZY dodatky zastrzyk gotowki. w dupie mam jakies sklepiki VIP i inne pierdoly, gdzie jak macia napisal, pograsz pol roku dla czapeczki czy koszulki, bo na TV LCD nie jestes w stanie na takich stawkach zarobic. a ja z 2 miesiecy pozbieram rake i juz sobie za swoje $$$ kupuje nowy 37".
    do tego WPEX obiecuja, ze nie zniosa 100% RB, bo zarabiaja na czym innym, chca w ten sposob promowac inne swoje uslugi. o ile dotrzymaja slowa, to bedzie tam gralo coraz wiecej ludzi i bardzo dobrze

    Jest tylko taki problem ze ludzie juz od kilku miesiecy wiedza na tym forum moze i na innych i tlumów nie widać. Jeszcze dochodzi inny problem taki czy serwisy i portale pokerowe wpuszcza takie informacjie u siebie jak nie bedą zarabiac na tym.

    Co do obiecania to żaden poker ci nie moze nic obiecac. Siec ipoker obiecało, żew ich ofercie przez serwisy partnerskie w kilku poker roomach bedzie mozna miec RB a co sie okazało wycofali sie z tego . To jest biznes i wszystkim w tym interesie chodzi o kase jak graczom tak samo i poker roomom.

  10. #30
    Dołączył
    Mar 2006
    Przegląda
    berlin
    Posty
    962
    kawa na lawe
    pograj na wpx,jezeli zauwazysz roznice(poza kolorami) to musisz byc fenomenem.1<napisz do nich,spytaj sie jakiego softu uzywaja
    2>zobacz na pokerlistenings.com
    3=nie ma ich wogole wsrod klientow dobrosoft>zobacz na stronie dobro lub napisz im email

    tlomow nie ma bo wiekszosc gra nl, a tam nl ma jedynie wieczorem albo w nocy ma sens<wystarczajaca ilosc stolow.
    wiekszosc ludzi gra online z powodu pieniedzy a 4000$,grajac 3/6,troche ponad 100h(to jest minimum,ihmo), z nieba nie spada.
    a jak ktos potrafi grac i ma odrobinke szczescia to z pewnoscia,wiecej ugra niz w party bez raku.>gralem takze na party,wwiec wiem o czym mowie