Strona 6 z 20 PierwszyPierwszy ... 4567816 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 51 do 60 z 195
  1. #51
    Dołączył
    Nov 2006
    Posty
    1
    Termin 9.12 na dzień dzisiejszy mi odpowiada mam nadzieję ze nic się nie zmieni do tego czasu pozdrawiam!!!

  2. #52


    A oto wyniki:
    1.Kamyk111119
    2.EL_stahoo
    3.Tomasz78
    4.Jazban
    5.Raul_76
    6._cypiszzz_
    7.Bed_str
    8.Mmmmyyy
    9._ToMaSz_
    10.Sir_McFlita

    A oto kilka zdjęć z naszego turnieju:










    Następny turniej odbędzie się pomiędzy świętami a sylwestrem bliższego terminu jeszcze nie znam turniej będzie miał podwyższone wipsowe do 50zł. Więcej szczegółów podam do końca tygodnia

  3. #53
    Trochę niespodziewanie ale ustaliliśmy, że w sobotę 23.12 odbędzie się następny turniej ligowy. Godzina jak zawsze 14:00.

    Odnośnie turnieju specjalnego to odbędzie się on 27.12 o godzinie również 14:00 o nagrodach poinformuje później

  4. #54
    Dołączył
    Dec 2006
    Posty
    27
    dzisiaj miałem swój debiut przy... "zielonym stoliku" co prawda nie wypadłem najlepiej (a raczej zupełnie kiepsko), ale powoli łapie o co w tym wszystkim chodzi... (tak na marginesie: poker na żywo to nie to samo co online)... pozdrawiam

  5. #55
    Dołączył
    Aug 2005
    Posty
    239
    Doszły mnie słuchy, że były głosy niezadowolenia z powodu, tego, że mimo wykupienia żetonów nie uczestniczyłem w turnieju, i "zająłem" stosunkowo wysokie miejsce jak na gracza który nie rozegrał ani jednej ręki. Okoliczności mnie zmusiły do takiego zachowania bo po prostu nie mogłem wczoraj przyjść. Przepisy o ile mi wiadomo nie zabraniają graczom wstawać od stolika i wyjść sobie z turnieju, zostawiając żetony na pastwę ślepych (blindów w sensie ). Równie dobrze można by pasować każdą rękę wynik byłby ten sam. Mimo to przepraszam wszystkich "urażonych", postaram się nie robić tak w przyszłości.
    Pozdrawiam

  6. #56
    Dołączył
    Aug 2005
    Posty
    239
    a i najważniejsze:

    WESOŁYCH ŚWIĄT !!!!!!!!!!!!!!

  7. #57
    Dołączył
    Oct 2006
    Przegląda
    Strzelno
    Posty
    17
    Spoko Cypiszzz masz racje.Chodzi tylko o to ze wciaz trzeba zwracac uwage na Twoje karty i "opiekowac" sie nimi.Przez to bylo pare rozdan do tylu:???: :???: Za to w nastepnym turnieju dostaniesz mala kare Przez caly turniej zamiast siedziec bedziesz kleczal na grochu...

  8. #58
    Uprzedzę ciemie Mmmmyyy, żebys mnie nie wyzywał, że jeszcze nie ma wyników ale zrozum są święta A co do cypka mi to nie przeszkadzało miał prawo to zrobić i nikt nie powinien mieć co do tego pretensji. Wiadomo może trochę boleć, że ktoś nie gra i zaszedł dalej ale nikt nikomu nie broni zastosowania takiej samej taktyki.

    P.S. Przypominam o turnieju specjalnym teraz w środę o 14:00. Zapraszam wszystkich serdecznie

  9. #59
    Wyniki już opracowałem:


    1.Sir_McFlita
    2.Jazban
    3.FarinosPL
    4.BED_str
    5.tomasz78
    6._cypiszzz_
    7.Mmmmyyy
    8.kamyk111119
    9.orza666
    10._ToMaSz_
    11.ziolkins
    12.KAZIMIERRO
    13.krowa02
    14.CIEPLAS22

    Życze miłej lektura i jeszcze raz zapraszam na lutrzejszy turniej

  10. #60
    Dołączył
    Oct 2006
    Posty
    9
    A co do turniju
    WYGRAŁEM!!!!!!!!!!
    Pozdro dla wszystkich i dzieki za gre
    RIVER,RIVER,RIVER