Strona 1 z 8 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 71
  1. #1
    Dołączył
    Sep 2006
    Posty
    12
    Witam, mamy zaprzyjaznione lokum w centrum radomia, wszystko jest do dogrania, buyiny na start 50+5. czekamy na chetnych. oprocz turniei gramy stoliki. Pozdrawiam

  2. #2
    Dołączył
    Jul 2004
    Przegląda
    Kielce
    Posty
    150
    A ilu Was, kiedy gracie, jak czesto, jakie odmiany, jakie blinds na stolikach? Napisz cos wiecej.

    pozdrawiam,

    Plissken

  3. #3
    Dołączył
    Mar 2004
    Przegląda
    Kielce
    Posty
    417
    moze bysmy to jakos polaczyli, zeby wyszla z tego jakas sensowna liga, bo u nas wszystko sie rozkreca bardzo wolno.
    u nas znaczy w kielcach.

  4. #4
    Dołączył
    Sep 2006
    Posty
    12
    Holdem, jesli chodzi o stoliki to 50gr/1zl, 1/1, 1/2.
    Turnieje chcielibysmy zaczac od mniejszych buyinow np 50zl czy 60zl. Jeszcze temat nie jest calkowicie nagrany, ale sa ludzie chetni, lokal tez, szukamy graczy i sponsora.

  5. #5
    Dołączył
    May 2005
    Przegląda
    Radom
    Posty
    210
    Wstepnie sie pisze, chociaz to glownie zalezy od terminu...
    Co to za lokal i ile mniej wiecej osob by gralo?

  6. #6
    Dołączył
    Sep 2006
    Posty
    12
    pierwsze spotkania beda w casablance na pilsudskiego. Najprawdopodobniej niedziele albo poniedzialki, termin do ustalenia z graczami i z wlascicielem.

    proponuje ustalic wstepnie pierwsza gre na 8/9 pazdziernik. zobaczymy ile osob zbierzemy do tego czasu i zagramy. Jak nei bedzie nas duzo to tylko stolik. a jak bedzie sensowna ilosc graczy to zagramy turniej. W przypadku turniejow przeznaczamy 10% na koszty lokalu( czyli 45+5 np). Jesli rozwinie sie sensowna liga(jestem troche sceptyczny, bo to niestety nasz ponury radom) to postaramy sie o sponsora. Na razie nie widze takiej potrzeby bo nie wiadomo jaka bedzie frekwencja.
    jesli ktos bedzie mial jakis ciekawy pomysl, propozycje lub pytanie to jest moj mail: foksiks@o2.pl
    pozdrawiam

  7. #7
    Dołączył
    Sep 2006
    Posty
    12
    tak jak sie spodziewalem. malo chetnych.

    Mimo wszystko jest juz nas kilka osob i zaczynamy jak wyzej.
    pozdrawiam

  8. #8
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    965
    Witam serdecznie graczy z Radomia. W sumie Radom jest blisko Warszawy, ale nie zrozumcie mnie źle - po prostu jest Was jeszcze na tyle mało, że ewentualny wypad do Radomia nie jest tak atrakcyjny, jakby grało więcej osób. Czysto hipotetyczna sytuacja, w której wygrywam turniej pod względem profitów starczy mi zapewne na pokrycie hotelu (piwko w czasie gry lubię wypić) i benzyny. Wydaje mi się, że wiele osób myśli podobnie. Generalnie - bacznie obserwuję i czekam na rozwój Waszej ligi. Pozdrawiam

  9. #9
    Dołączył
    Sep 2006
    Posty
    12
    MMP> heh, no rozumie sie, w dodatku oskubalbys nas i co bysmy mieli z tej zabawy

    Ale mam nadzieje ze liga sie rozwinie, trzeba zarazic najpierw odpowiednie osoby z Radomia ta gra. Powoli budze wilki z lasu, spotkanie 8/9 odbedzie sie na pewno, od Was zalezy ile osob przyjdzie. Ja staram sie lobbowac, aczkolwiek pewnosci nie mam ile osob bedzie. Nie wiem, jak uwazacie, co bedzie najbardziej rozsadne. Przy ilu osobach ruszyc z turniejem, do ilu osob czekac tylko na stolikach, nie wiem po prostu jaka bedzie frekwencja?

    Dostalismy propozycje od sponsora, na razie nic jeszcze nie ustalilismy ale domyslam sie ze obu stronom bedzie zalezalo na wspolpracy. Jesli tak, to juz na najblizszym spotkaniu moga sie pojawic zetony, karciochy, koszulki i moze nawet nagrody, a wszystko od naszego sponsora. Jakiego? - no jeszcze nie wiem czy moge sie chwalic za wczesnie

    pozdrawiam!

    Acha, chcialbym miec podglad na frekwencje ludzisk z forum, kto sie pisze, komu ktory dzien bardziej odpowiada:

    - Spotkanie 8 lub 9 X. o godzinie 18.30 w Casablance w Radomiu przy ulicy Pilsudskiego. 50zl buyin. Jak turniej nie dojdzie do skutku to gramy stoliki.

    Chetnych prosze o mail na foksiks@o2.pl albo sms 503090043.
    pzdr
    patryk

  10. #10
    Dołączył
    Sep 2006
    Posty
    12
    Przypominam.

    Spotkanie w Casablance w Radomiu, 9.X. godz 18.30

    Zapraszam serdecznie.

    Radom by Betsson

    gadgety i $$ dla uczestnikow turnieju.