Strona 6 z 8 PierwszyPierwszy ... 45678 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 51 do 60 z 71
  1. #51
    Dołączył
    May 2007
    Przegląda
    Szydłowiec
    Posty
    142
    Jeśli wam odpowiada ja moge załatwić bara w Szydłowcu i możemy sobie spokojnie pograć tylko problem z dojazdem do t o25 km od Radomia. Jak chcecie

  2. #52
    Dołączył
    Oct 2007
    Posty
    4
    siema. jest zaprzyjazniony lokal w radomiu - centrum - rwanska, gdzie bylaby opcja grania. osobiscie rzadko bywam w radomiu ale jak ktos chetny chce sie podjac organizacji to moge ulatwic kontakt z wlascicielem. lokal jest przyjemny dla oka i ucha, brak patologii, dobre zarcie i dobry barek. 3 duze stoly gdzie bez problemu mozna grac do 9 osob. zatony trzebaby zalatwic we wlasnym zakresie. mysle ze bez problemu mozna sie dogadac na turnieje i/lub stoliki.

  3. #53
    Dołączył
    May 2007
    Przegląda
    Szydłowiec
    Posty
    142
    Czyli lokal juz jest. Kto sie pisze do gry? Zgłaszać sie!!!

  4. #54
    Dołączył
    Jun 2006
    Przegląda
    Kraków/Radom
    Posty
    217
    sporo ludzi wróciło na przerwę świąteczną - może byśmy coś zagrali, są chętni, ma ktoś możliwość czegoś zorganizowania ??

  5. #55
    Dołączył
    May 2007
    Przegląda
    Szydłowiec
    Posty
    142
    z przyjemnoscia wpadne

  6. #56
    Dołączył
    Oct 2007
    Posty
    4
    tez przyjezdzam na swieta. moge miec ograniczony dostep do netu wiec jesli zbierze sie sklad prosze o kontakt na koma: 88 000 30 60. z lokalem nie bedzie problemu - klub dekada na rwanskiej. trzeba bedzie tylko zadbac o zetony. pozdro i wesolych. cezar.

  7. #57
    Dołączył
    Oct 2007
    Posty
    4
    aha no dobra, kumpel tez przyjezdza wiec beda zetony i jak narazie dwie twarze chetne do gry. takze jezeli sa chetni to zapraszam na koma jak wyzej. pozdro.

  8. #58
    Dołączył
    Jun 2006
    Przegląda
    Kraków/Radom
    Posty
    217
    Ja proponuje zagać coś 27 lub 28 grudnia - co Wy na to??
    Pisze się ktoś ??

  9. #59
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Radom / Lublin
    Posty
    554
    ja i jedna-dwie twarze sie piszemy

  10. #60
    Dołączył
    May 2007
    Przegląda
    Szydłowiec
    Posty
    142
    ja również tylko prosze wcześniej o info. pozdro