Strona 3 z 8 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 71
  1. #21
    Dołączył
    Jun 2004
    Przegląda
    Radom
    Posty
    217
    jak zwykle dawno niewchodzilem na forum chory bylem jestem :P jakby co na turniej jakis sie pisze pozdrawiam

  2. #22
    Dołączył
    Oct 2006
    Posty
    110
    Fajnie, że wątek pokera w Radomiu troszkę odżył. Co któryś weekend jestem w Radomiu i z checią pograłbym stolik lub jakiś turniej. Jeżeli będziecie coś planować to dajcie znać na forum. Z checią wpadnę.

  3. #23
    Dołączył
    Nov 2006
    Posty
    3
    Mam pytanie bo mam paru kolegów grających w pokera lecz oni mają po 17 lub 16 lat i nie wiem czy mogą poprostu grać w takich turach

  4. #24
    Dołączył
    Oct 2006
    Posty
    110
    Powiem szczerze, że jest to bardzo intrygujące pytanie Tak naprawdę, to nikt na legalu nie może grać poza kasynami. Ale my przecież gramy żetonami, nieprawdaż

  5. #25
    Dołączył
    Nov 2006
    Posty
    3
    Prosił bym o odpowiedź jedno znaczną Jak oczywiście można Pozdrawiam i czekam na jakiś turniej

  6. #26
    Dołączył
    Nov 2006
    Posty
    5
    Oooo Widze ze wrescie sie cos ruszylo tylko nie ma glownego szefunia , ktory by sie tym zajal ... !! Mam nadzieje ze wrocii wkrotce i zaczniemy nocne granie w weekendy Pozdrawiam wszystkich

  7. #27
    Dołączył
    Feb 2005
    Przegląda
    Radom / Kraków
    Posty
    142
    chłopaki trzeba coś zorganizować , najlepiej w weekend wtedy wpadne z kolegą. Piszcie na forum co i jak

  8. #28
    Dołączył
    Oct 2006
    Posty
    110
    Dzieje się coś w ten weekend w Radomiu? Jeżeli tak to proszę o info tel. 601 256 193. Ja jestem chętny na turniej lub stolik. Nawet mógłbym wziąść żetony, gdyby było trochę chętnych do gry.
    Pozdrawiam

  9. #29
    Dołączył
    Nov 2006
    Posty
    5
    Witam

    hmm widze ze nic sie nie dzieje wiec szkoda sensu ... !! ( Nie ma szefunia nie ma nikogo kto by sie tym zajal ... !! nie fart Pozdrawiam

  10. #30
    Dołączył
    Jan 2007
    Przegląda
    Radom/Kraków
    Posty
    114
    Tez sie pisze..
    No foksik mozesz pomyslec o zoorganizowaniu czegos powazniejszego..

    : D

    /pozdrawiam