Strona 2 z 8 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 71
  1. #11
    Dołączył
    Sep 2006
    Posty
    12
    Wczoraj odbylo sie spotkanie amatorow w pokera w Radomiu. Byly nas tylko cztery osoby ale i to mozemy uznac za sukces.

    Zapraszam serdecznie za tydzien w poniedzialek, kiedy to zagramy jeszcze raz, mam nadzieje ze tym razem w wiekszym gronie. Dla graczy mamy koszulki i kase na start od betsson.com.

    zainteresowanych prosze o jakikolwiek kontakt w celu ustalenia godziny i miejsca spotkania.

    jeszcze raz zapraszam i pozdrawiam.

  2. #12
    Dołączył
    Sep 2006
    Posty
    12
    najblizsze spotkanie w Radomiu odbedzie sie w Sobote 14.X w Casablance.

    Dokladna godzina do ustalenia.

    Gramy stoliki z malymi blindami i sit n go z buyinem 10zl.

    pozdrawiam

  3. #13
    Dołączył
    Jun 2006
    Przegląda
    Kraków/Radom
    Posty
    217
    Pojawie sie razem z kolegą, więc będzie więcej osób. Prosze o jakies dokladne info na PW o której, co i jak.
    pozdrawiam

  4. #14
    Dołączył
    Sep 2006
    Posty
    12
    potwierdzam jutrzejsze spotkanie w Casablance o 17.30

    zapraszam wszystkich chetnych

    do dzis mam 7+ osob chetnych wiec powinno byc dobrze.

    Przypominam ze dla uczestnikow jutrzejszej gry sa koszulki i kasa na Betsson.com

    pozdrawiam

    w razie pytan prosze pisac lub dzwonic 503090043

  5. #15
    Dołączył
    Sep 2006
    Posty
    12
    Dzis przy stoliku gralismy w 9 osob.

    Niestety szybko bylismy zmuszeni sie przeniesc. Nastepne spotkanie odbedzie sie za dwa tygodnie w niedziele(dogodniejszy termin dla wlasciciela lokalu), chlopaki za malo pili i niestety musielismy ustapic miejsca. Z gra przenieslismy sie na golebiow II w 3 osoby.

    Zapraszam wszystkich za dwa tygodnie w niedziele. Przyprowadzcie znajomych, zawsze bedzie wiecej kasy w puli

    W poniedzialek gramy turniej z wpisowym 15zl(w tym 1,50 na lokal). Po turnieju gramy stoliki.

    pozdrawiam

  6. #16
    Dołączył
    Sep 2006
    Posty
    12
    mowa byla oczywiscie o niedzieli 29go.

    Spotkanko oczywiscie moze sie odbyc, ale zanim to, wczesniej bedzie jeszcze jedno.

    Wyjezdzam do anglii 30go i nie bede mogl sie pojawic za dwa tygodnie, zatem czekam na graczy 22go w casablance.

    Wiem ze czesc naszych dotychczasowych pokerzystow gra wtedy na Guinnesie, ale moze uda sie sklecic turniej z 10 buyin.

    Jednoczesnie szukam osoby ktora przejmie kontakty ze sponsorem i bedzie czynnie brac udzial w radomskich spotkaniach pokerowych.

    Sprawa dotyczy oczywiscie rowniez taszczenia zetonow, kart, roznych gadzetow itp.

    pozdrawiam,
    patryk

  7. #17
    Dołączył
    Jun 2006
    Przegląda
    Kraków/Radom
    Posty
    217
    heh, szkoda że mnie nie będzie
    chętnie drugi raz bym się "potroił"

  8. #18
    Dołączył
    Sep 2006
    Posty
    12
    ciesz sie ze goly nie wrociles - nasz szefo od lokalu pewnie mial z toba uklad

    Nastepnym razem nie zagramy? no to szkoda, ja nie wiem kiedy wroce jeszcze, zawsze mozemy sie zmierzyc na betssonie

    pozdro

  9. #19
    Dołączył
    Nov 2006
    Posty
    5
    Witam wszystkich

    !! Mam nadzieje ze jeszcze nie zostala rozwiazana ta liga Jestem chetny do wziecia udzialu w amatorskim pokerze w moim miescie Radom , na stolikach ewentualnie na turniej

  10. #20
    Dołączył
    Nov 2006
    Posty
    3
    Witam wszystkich użytkowników tego forum

    Jestem z Radomia i bardzo chętnie wezme udział w takich turniejach nigdy o nich nie słyszałem ale teraz kolega mi powiedział że coś takiego się odbywa i myślę że jest to świetna promocja pokera w Polsce i w moim mieście w którym Holdem to słowo nieznane Jeśli będzie się coś w Radomiu i okolicach działo to piszcie chętnie pogram Full House