Strona 1 z 64 1231151 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 637
  1. #1
    Dołączył
    Jan 2005
    Przegląda
    Ciasto
    Posty
    2,287
    Przewodnik ten będzie dotyczył tylko anazlizy z gier stolikowych.

    Statystyki włączamy poprzez poprzez menu File/Ring Game Statistics, bądź naciskając na ten przycisk


    Z lewej strony wybieramy gracza, którego chcemy analizować:


    Po naciśnięciu na dana osobę z prawej strony pokażą nam się różne liczby.
    Zaczniemy od zakładki

    General Info


    Interesują nas następujące wartości:

    Game Level – stawki (np.: NL50/NL200).
    Total Hands – ilość rozdań, jaka mamy w bazie.
    Vol. Put $ In The Pot – wskaźnik mówiący nam jak często bierzemy udział w rozdaniu z każdej pozycji (bez SB).
    Vol. Put $ From SB - wskaźnik mówiący nam jak często bierzemy udział w rozdaniu z pozycji SB.
    Folded SB to Steal – wartość mówiąca nam jak często foldujemy na SB, gdy ktoś próbuje „kraść” Blind’y.
    Folded BB to Steal - wartość mówiąca nam jak często foldujemy na BB, gdy ktoś próbuje „kraść” Blind’y.
    Att. To Steal Blinds - wartość mówiąca nam jak często próbujemy „kraść” Blind’y.
    Won $ WSF % - mówi nam ile % rozdań wygrywamy, gdy oglądamy Flop’a.
    Amount Won – wartość naszej wygranej w $.
    BB/100 Hands – nasze BB/100 (przypominam, ze w PT BB/100=2xbb/100)
    Went to SD % – jak często dochodzi do Showdown’u.
    Won $ At SD % - jak często wygrywamy przy Showdown’ie.
    PF Raise % - jak często Raise’ujemy Preflop.
    Total Rake – ilość zapłaconego Rake’u.

    Powyżej tej tabeli jest przycisk More Detail
    Dzięki niemu mamy dostęp do większej ilości danych, a niektóre z nich są bardzo przydatne (np.: Aggression Factor itp.).

    Poniżej zaś znajdują się wszystkie rozdania danej osoby posegregowane według układu z jaka ona zaczynała.

    Przycisk Filters... tuż nad tą listą służy do tworzenia warunków według jakich pojawiają się te rozdania (nie będe tego omawiał, jeżeli ktoś ma ochotę może popróbować sam).

    Session Notes


    W prawym górnym rogu jest przycisk More Detail..., dzięki któremu możemy zobaczyć nasze wyniki w poszczególnych godzinach i dniach tygodnia.

    W tej zakładce należy zaznaczyc opcję Show True Hourly Win Rate (checking this will add some time to the retrieval).

    Najbardziej liczą się tutaj takie informacje w linii poziomej od komórki True Win Rate:

    x.xx hrs. - liczba godzin jaka graliśmy, należy jednak pamiętać, że tutaj godzina = 1.00 hrs. a nie 0.60 hrs.
    MT Ratio: - średnia liczba stołów na jakiej graliśmy.
    $ Won - ilość wygrywanych (lub przegrywanych w tym przypadku) "cukierków" na godzinę.
    Hands - średnia ilość rozdań na godzinę.
    BB/Hr. - ilość wygrywanych BB (BB=bbx2) na godzinę gry.

    Position Stats


    C.D.N
    Ostatnio edytowane przez Kakashi ; 26-09-2006 o 14:43

  2. #2
    Proponuję aby narazie forumowicze wpisywali swoje sugestie co do poradnika, jakie zagadnienia Kakashi mógłby omówić, co jeszcze dodać a gdy zrobi się z tego konkretny przewodnik to zamknąć temat i wykasować niepotrzebne posty tak aby został sam poradnik.

  3. #3
    Dołączył
    Jan 2005
    Przegląda
    Ciasto
    Posty
    2,287
    Najpredzej pewnie skoncze ten projekt w weekend, bo mam sporo spraw na glowie do soboty. Ale propozycje piszcie, piszcie :P

  4. #4
    Dołączył
    Aug 2005
    Przegląda
    Lublin
    Posty
    118
    Mam takie pytanie. Gadalem dzisiaj przy stole z jednym Brytyjczykiem i mowil, ze mozna placic za poker tracker'a przez Neteller. Sprawdzalem to przed chwila na stronie ale nie moglem nic znalezc na temat placenia Netellerem. Wiecie cos o tym ?

  5. #5
    Dołączył
    Oct 2005
    Posty
    2,317
    Neteller zarządał od Pata aby ze zwykłego usera zmienił się w merchanta i od tej pory transakcje via Neteller są wstrzymane. Tak ze 2 miesiące temu Pat napisał na forum, że formalności są w toku, ale jak widać, do tej pory nic się nie zmieniło. Pozostaje inna forma płatności, np. przelew kasy przez pokerownię - np. ja płaciłem przez PS, chociaż Neteller wtedy jeszcze działał. Najlepiej napisz do niego mejla i się dogadacie.

    jdx

  6. #6
    Dołączył
    Feb 2006
    Posty
    413
    Cytat Zamieszczone przez orpelek Zobacz posta
    Proponuję aby narazie forumowicze wpisywali swoje sugestie co do poradnika, jakie zagadnienia Kakashi mógłby omówić, co jeszcze dodać a gdy zrobi się z tego konkretny przewodnik to zamknąć temat i wykasować niepotrzebne posty tak aby został sam poradnik.
    mi najbardziej zalezy na tym aby wiedziec jak sie poruszać po programie tak, żeby móc na podstawie zebranych informacji polepszać swoją grę - jak wyciągać z niego najwięcej - na razie ugrałem 999 rąk i zapewne bede sobie go gdzies wyrabiał jako bonus

    Link do forum gdzie znajdziecie co nieco o PT
    swoją drogą Szkoła Pokera była swietną inicjatywą - z chęcią wziłabym w czymś takim udział przy NL
    Ostatnio edytowane przez Gajowy ; 30-09-2006 o 21:50

  7. #7
    Dołączył
    Apr 2006
    Posty
    461
    Oprocz opisu trackera przydalyby sie informacje, ktore wskazniki przydadza sie podczas gry (w polaczeniu np z Ace hudem). Jak je interpretowac. Jak przenalizowac swoje dlonie, mysle tu o preflopie itp.. Ja sie uczylem ze strony http://www.bet-the-pot.com , wiec moze cos w tym stylu.

  8. #8
    Jeśli to nie na miejscu to proszę moderatorów o skasowanie posta.
    Ostatnio edytowane przez Kakashi ; 01-10-2006 o 20:04 Powód: Odpowiedz w poscie

  9. #9
    Dołączył
    Feb 2006
    Posty
    413
    Cytat Zamieszczone przez pucy Zobacz posta
    Jeśli to nie na miejscu to proszę moderatorów o skasowanie posta.
    możesz zrobic to sam > Edytuj a potem Usuń i ptaszkiem zaznacz kasuj wiadomość i nie musisz wpisywać: "Reason for Deletion:"

    ------------------------------------------

    Mam prośbę do tych co moze znają ewentualnie mogliby zerknąc na ten kombajn:
    PokerOffice i porównać go z PT.
    Zamierzam zaciągnąc go na te próbne 300 rozdań.

    Aby nie zaśmiecać tego watku założyłem nowy z tym pytaniem:
    http://forum.pokerzysta.pl/showthrea...8074#post58074
    Ostatnio edytowane przez Gajowy ; 01-10-2006 o 23:06

  10. #10
    Dołączył
    Jan 2006
    Posty
    217
    dobra, nieaktualne
    Ostatnio edytowane przez Deus19 ; 03-10-2006 o 00:04