Strona 39 z 64 PierwszyPierwszy ... 29373839404149 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 381 do 390 z 637
  1. #381
    Mógłbyś wyjaśnić swoją wypowiedź Hedge? Pozdrawiam

  2. #382
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    204
    czy jest taka mozliwosc zeby usunac calkowicie z bazy danych historie turniejow? mimo ze niewlele ich gralem to zrobil mi sie tam spory balagan i chcialbym zaczac od nowa gromadzic te dane
    edit:
    Wiec troche pokombinowalem i usunalem wszystkie rozegrane turnieje, ale teraz jak wejde w statystyki to mam wszystkich graczy co przedtem ale bez zadnych dancyh o turniejach. To teraz pytanie brzmi: czy da sie usunac jakiegos gracza z bazy?
    Ostatnio edytowane przez kowalmg ; 27-12-2007 o 14:33

  3. #383
    Dołączył
    Nov 2005
    Przegląda
    Szczecin
    Posty
    72
    małe pytanka do grających w betssonie /lub podobnych/ + PT

    1. czy po każdej sesji muszę wgrywać statystykę czy jest możliwość żeby PT pobierał samoczynnie
    2. czy jeżeli mi się uda podłączyć PT i PAH to statystyki wyświetlane są na stołach o normalnych rozmiarach czy też jest możliwość na mini
    3. czy zawsze tak wolno wgrywa się statystykę czy tylko u mnie tak miesza
    4. co zrobić żeby uruchomienie PT nie zmieniało mi formatu godziny?

  4. #384
    Dołączył
    Sep 2005
    Przegląda
    Skype: alchemik-poker
    Posty
    2,517
    1. wsyztskie ręce można pobierać automatycznie. odpalasz autoimport i leci
    2. na mini też można wyświetlać ale PAHud nie ma wgranych ustawień więc trzeba sobie ręcznie ustawić metodą prób i błędów
    3. najprawdopdoobniej nie robisz (Reset DB w PT). powyżej 2-3k rozdań plik w którym zapisują się rozdania zaczyna się wieszać i trzeba go opróżniać
    4. nie wiem - mi to ni przeszkadza wogóle

  5. #385
    Dołączył
    Jul 2006
    Posty
    203
    4. Utilities->Regional Settings,
    ale nie polecam, jak zacząłem kombinować z tą opcją to PT przestał importować rozdania .

    pozdr. kabo

  6. #386
    Dołączył
    Nov 2005
    Przegląda
    Szczecin
    Posty
    72
    dzięki za info

  7. #387
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    1,505
    Cytat Zamieszczone przez alchemik Zobacz posta
    3. najprawdopdoobniej nie robisz (Reset DB w PT). powyżej 2-3k rozdań plik w którym zapisują się rozdania zaczyna się wieszać i trzeba go opróżniać
    A jak to się robi? Nie znalazłem takiego polecenia

  8. #388
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Tarnow
    Posty
    757
    mam problem z importem rozdan z Redkings(ongame)
    zadnej reki mi nie chce zaimportowac i pojawia sie blad: Unable to get the game number. Wie ktos jak to naprawic ?

  9. #389
    Dołączył
    Feb 2007
    Przegląda
    Poznań
    Posty
    392
    Cytat Zamieszczone przez Hedge Zobacz posta
    1tabling - 0%, 4tabling-double up
    Cytat Zamieszczone przez Five_Card_Draw Zobacz posta
    Mógłbyś wyjaśnić swoją wypowiedź Hedge? Pozdrawiam
    Grajac jeden stol PT przydawalo mi sie tylko do analizy wlasnej gry po kilku tysiacach rozdan (wow ile to wtedy zajmowalo) i korzystania z pokerEV, bo przeciez grajac poznajemy styl przeciwnika o wiele lepiej, niz to co mowia nam 3-4 statystyki, do tego mozemy sobie zrobic niezle notki. Przy 4tablingu za to u mnie o wiele gorzej z podzielnoscia uwagi i do pamietania zagran z poszczegolnych rozdan 100 rak wstecz, co przy jednym stole jest latwizna. Staty daja w tym przypadku imho fundamenty do analizy gry przeciwnika i mysle ze moj winrate wzrosl po wiekszym przwiazywaniu uwagi do statow o jakies 100%. Do tego dochodzi mozliwosc analizowania wlasnych rozdan po czasie i drawow w pokerEV, czego wczesniej nie wliczylem, tak czy inaczej PT/PO jest koniecznoscia imo.
    Ostatnio edytowane przez Hedge ; 03-01-2008 o 19:23

  10. #390
    Dołączył
    Oct 2006
    Posty
    110
    Cytat Zamieszczone przez c00lf0n Zobacz posta
    mam problem z importem rozdan z Redkings(ongame)
    zadnej reki mi nie chce zaimportowac i pojawia sie blad: Unable to get the game number. Wie ktos jak to naprawic ?
    Mam ten sam błąd i też nie wiem o co biega. Please help us