Strona 20 z 64 PierwszyPierwszy ... 10181920212230 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 191 do 200 z 637
  1. #191
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    10
    Cześć
    Co oznaczają w Session Notes skróty AP i ASF
    Pozdrawiam

  2. #192
    Dołączył
    Jan 2005
    Przegląda
    Ciasto
    Posty
    2,287
    AP - Srednia ilosc graczy w rozdaniu.
    ASF - Srednia ogladalnosc flopa dla calego stolu.

  3. #193
    To jak chłopaki - da sie wyświetlić dane z PT na stoliku podczas gry?

  4. #194
    Dołączył
    Mar 2006
    Przegląda
    Warszawa / Luu
    Posty
    1,074
    to pytanie z rodzaju "30 sek szukania w www.google.pl"
    lub opcja szukaj na forum wiec nikomu sie nie chce odpisywac jak ktos jest az tak leniwy
    PAHUD gametime+ tyle moge ci podpowiedziec nie wiem czy dobrze te nazwy wpisalem nie chce mi sie sprawdzac nawet

  5. #195
    Uwielbiam takie odpowiedzi - napisałeś 3 linijki a nie łatwiej byłoby napisać MENU->COSTAM->COSTAM-> wyswietl statsy albo odpowiedziec: nie nie da sie? Moze i lenistwo ale pomoc zawsze mozna

  6. #196
    Dołączył
    Mar 2005
    Przegląda
    Shorthanded City
    Posty
    1,668
    Instrukcja obsługi:

    1. Włącz komputer.
    2. Poczekaj aż na pulpicie pokaże się ikonka przeglądarki.
    3. Otwórz klapę laptopa/włącz monitor - inaczej ikonka przeglądarki nie pokaże się.
    4. Włącz przeglądarkę, a w niej wpisz www.google.pl.
    5. W pasku wyszukiwania Google wpisz "Poker Ace HUD" (bez cudzysłowiu) lub "Gametime+" (również bez cudzysłowiu).
    6. Dopuść proszę do komputera tego, który zadał powyższe pytanie. Być może dalej już sam sobie poradzi.

  7. #197
    Dołączył
    Jun 2006
    Przegląda
    Będzin
    Posty
    21
    ncmt... Tak samo jak Tobie sie nie chce szukac na forum czy tez google tak samo nam (chociaz ja za duzo to tu nie pisze ) nie chce sie pisac xxx razy tego samego

  8. #198
    buehehhe lol najs
    To powiedzcie mi proszę czy za Ace HUDa trzeba osobno płacić i on sie integruje z baza PT czy one zupełnie oddzielnie pracują (tzn. AceHUD zbiera info o graczach i wyświetla)?

    Dobra ruszyłem D***

    Jakby ktos szukal:
    PokerAce Heads Up Display (or PokerAce Hud for short), is a companion application for the PokerTracker online poker hand history tracking application. PA Hud reads the statistics from PokerTracker and places them directly on the poker client window as you play. PokerAce Hud works for both PT Hold'em and PT Omaha.


    Sorki ale mnie lenistwo dzisaj dobija
    Ostatnio edytowane przez zajac ; 07-08-2007 o 14:29

  9. #199
    Cytat Zamieszczone przez krc Zobacz posta
    ncmt... Tak samo jak Tobie sie nie chce szukac na forum czy tez google tak samo nam (chociaz ja za duzo to tu nie pisze ) nie chce sie pisac xxx razy tego samego
    Przynajmniej sie wątek ruszył
    A swoją drogą żeby unikać pisania 100 raz tego samego ktoś kto jest oblatany w temacie mógłby zebrać w kupę info o sofcie "wspomagającym" i opisać to jakoś. Myślę że wszyscy by na tym zyskali - ci co wiedzą by sie nie wkurzali o odpowiedzi "po raz 100" a ci co nie wiedza nie musieli wkurzać tych co wiedza

  10. #200
    Dołączył
    Aug 2006
    Posty
    551
    Musisz nabyć PAHa czyli PokerAceHud albo darmowy GameTime+