Strona 16 z 64 PierwszyPierwszy ... 6141516171826 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 151 do 160 z 637
  1. #151
    Dołączył
    Mar 2006
    Przegląda
    Warszawa / Luu
    Posty
    1,074
    dobra napisze jeszcze raz to

    !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    HELP => MAIN INDEKS => i wybierasz siec w jakiej jest twoj poker room

    tam masz wszystko napisane co pokolei robic nikt wam tego tu nie bedzie przepisywal skoro wystarcza 3 klikniecia.
    a jesli ktos nie zna angileskiego to i tak po obrazkach sie domysli o co chodzi
    pozdro i milej zabawy z PT

    !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  2. #152
    Dołączył
    Jan 2007
    Przegląda
    Poznan
    Posty
    595
    mam wrazenie, ze nie wszystkie rozegrane na Ongame partie PT pobiera

    sprawdzalem np bilans z sesji w PT i na roomie, i byla rozbieznosc

    przy pobieraniu partii nie wyskakiwaly informacje o bledach

    moze ktos z Was spotkal sie z tym problemem?

  3. #153
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    2,442
    Mi się kiedyś wydawało, że też PT mi złe wyniki sesji pokazuje. Na kartce zapisywałem sobie wszystkie reloady podczas sesji i na koniec wg moich obliczeń były inne wyniki niż pokazywał PT. Czy inni coś takiego zauważyli? Może jak się robie reload podczas, gdy jest się na blindach. Przyjrzę się temu znowu.
    Ostatnio edytowane przez Kirek ; 16-07-2007 o 02:14 Powód: usunięty zbędny cytat

  4. #154
    Dołączył
    Jan 2005
    Przegląda
    Gdańsk
    Posty
    39
    Witam,
    Mam problem z importem HH z sieci Bossmedia. Czy ktoś z was spotkał się z takim komunikatem:
    Import Finished With Errors - The import finished but there were errors. Open the Utilities/Error Log Display/Maintenance window to see the errors - 37 file(s) read - 0 new hand(s) were imported.
    Dzięki za pomoc.

  5. #155
    Dołączył
    Jun 2007
    Przegląda
    Zielona Góra
    Posty
    26
    Cytat Zamieszczone przez Adam Zobacz posta
    Witam,
    Mam problem z importem HH z sieci Bossmedia. Czy ktoś z was spotkał się z takim komunikatem:
    Import Finished With Errors - The import finished but there were errors. Open the Utilities/Error Log Display/Maintenance window to see the errors - 37 file(s) read - 0 new hand(s) were imported.
    Dzięki za pomoc.
    Też tak miałem i dostałem od nich maila:
    "Make sure you are letting the program change your regional settings when it starts."
    Ustawiłem żeby zamieniał sobie format czasu i wszystko gra

    Pozdr.

  6. #156
    Dołączył
    Aug 2005
    Przegląda
    Syberia
    Posty
    1,186
    może ci pokazywać złe wyniki sesji bo poprostu nie odczytuje wszystkich rozdań jak u mnie,wedle PT niewątpliwie nieustannie rozdaje pieniądze a stan konta się zwiększa,najbardziej absurdalnie pokazał mi sesje gdzie byłem 3 bi do przodu a wedle PT wrąbałem aż 3 bi,niestety nikt nie chce mi pomóc rozwiązać mojego problemu(zagrałem na PT jakieś 10-15K rozdań a on odczytal mi tylko 1500,i to nie to że czyta tylko jeden stół a poprostu wybiurczo,poszczególne rozdania z konkretnego stołu)

  7. #157
    Dołączył
    Aug 2006
    Posty
    191
    Ja korzystam z convertera i prawie wszystko jest ok (odrzuca pojedyncze rozdania)

  8. #158
    Dołączył
    Jan 2005
    Przegląda
    Gdańsk
    Posty
    39
    Dzięki za szybkie odpowiedzi. "Ja korzystam z convertera i prawie wszystko jest ok (odrzuca pojedyncze rozdania)" proszę napisz mi co powinienem zrobić, aby również skorzystać z conventera.
    Pozdrawiam,

  9. #159
    Dołączył
    Jan 2007
    Przegląda
    Poznan
    Posty
    595
    na poczatku sesji chyba pobiera wszystkie partie

    po pewnym czasie zamiast pobierac kolo 12 rak, pobiera np 6 piszac jeszcze, ze zaledwie 2 byly nowe

    zeby bylo smieszniej Ongame ma wlasne statystyki sesji, i one tez dzialaja na poczatku dobrze, by na koniec sesji pokazywac mi ze gralem 4.000 rak zamiast 600

    i jak tu dyskutowac z powiedzieniem, ze statystyki klamia

    moze ktos przegladal forum PT lub 2+2 i znalazl rozwiazanie podobnego problemu ?

    pozdrawiam

  10. #160
    Dołączył
    Aug 2006
    Posty
    191
    Cytat Zamieszczone przez Adam Zobacz posta
    Dzięki za szybkie odpowiedzi. "Ja korzystam z convertera i prawie wszystko jest ok (odrzuca pojedyncze rozdania)" proszę napisz mi co powinienem zrobić, aby również skorzystać z conventera.
    Pozdrawiam,
    Na początek proponuję go pobrać i zainstalować, tu masz link http://student.stunet.se/po/

    Następnie convertujesz pliki z katalogu do formatu txt i wrzucasz do PT. Powinno być ok
    Pozdrawiam