Strona 15 z 64 PierwszyPierwszy ... 5131415161725 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 141 do 150 z 637
  1. #141
    Dołączył
    Aug 2006
    Posty
    191
    Mam prośbę, czy ktoś jest mi w stanie cierpliwie wytłumaczyć jak wgrać hh z sieci ongame do PT. W folderze databases znajdują się pliki debicaStatistics.db ale każda próba ich wgrania kończy sie errorami więc coś robię źle. Może ktoś jest w stanie mi pomóc i to jakoś przejrzyście "rozrysować"?
    pozdrawiam

  2. #142
    Dołączył
    Mar 2006
    Przegląda
    Warszawa / Luu
    Posty
    1,074
    w PT wybiez "help" i "main index"
    tam masz opisane jak wejdziesz w
    "Auto-Import PokerRoom (and Skins) Hand Histories "
    bedziesz mial troche zabawy bo potzrebne sa sterowniki np bedziesz musial wgrac SQla zreszta tam jest wyjaznione co i jak wiec szybko to sie robi

  3. #143
    Dołączył
    Aug 2005
    Przegląda
    Play Money
    Posty
    1,396
    Ewentualnie nie masz sterowników (?) SQL i dlatego wyskakują błędy. Na pierwszych stronach tematu było o nich - poczytaj.

    Dave

  4. #144
    Dołączył
    Aug 2005
    Przegląda
    Syberia
    Posty
    1,186
    Import Finished With Errors - The import finished but there were errors. Open the Utilities/Error Log Display/Maintenance window to see the errors - 0 hand(s) were imported.
    wyskakuje mi taki komunikat,mam ten sterownik wgrany,czy ma ktoś może pomysl co z tym zrobić??,bo przez to nie chodzi mi pokeracehud bo nic nowego sie niechce importowac

  5. #145
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Widełka, Rzeszów
    Posty
    1,891
    Jak wyswietlic wykres w pt bo nie moge znalesc?

  6. #146
    Dołączył
    Aug 2006
    Posty
    551
    "Do tego służy oddzielny program o nazwie Poker Grapher. Ale wydaje mi się że są też inne programy tego typu."

    jdx

    Nie chciało mi się oficjalnie cytować ale takiej rady udzielił szanowny JDX i okazała się ona w moim przypadku bardzo pomocna (rozwiązała sprawę )

  7. #147
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    2,442
    Cytat Zamieszczone przez LeeSue Zobacz posta
    "Do tego służy oddzielny program o nazwie Poker Grapher. Ale wydaje mi się że są też inne programy tego typu."

    jdx

    Nie chciało mi się oficjalnie cytować ale takiej rady udzielił szanowny JDX i okazała się ona w moim przypadku bardzo pomocna (rozwiązała sprawę )
    Jakieś tam biedne wykresy są też po kliknięciu przycisku z literką g nad lub pod wynikami sesji, albo czegoś tam

  8. #148
    Dołączył
    Jun 2006
    Przegląda
    Będzin
    Posty
    21
    Ja mam pytanie odnosnie GT+ i PAH

    Czy PAH dziala na BM?
    Czy sa jakies updaty (nieoficjalne) do GT+ zeby mial wiecej funkcji tak jak PAH??
    Albo czy sa jakies updaty (nieoficjalne) do PAH zeby dzialal na evp i BM (jesli tam nie dziala)
    Ostatnio edytowane przez krc ; 10-07-2007 o 13:57

  9. #149
    Dołączył
    Aug 2005
    Przegląda
    Play Money
    Posty
    1,396
    NIE, NIE, NIE

    pzdr

  10. #150
    wiem jestem lama wiec prosze o pomoc po pierwsze chcialbym sie dowiedziec czy victor chandler obsluguje pt??? Jesli tak to jak importowac historie rozdan ale krok po kroku bo nie jarze tego w ogole