Strona 59 z 64 PierwszyPierwszy ... 9495758596061 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 581 do 590 z 637
  1. #581
    Dołączył
    Jul 2009
    Posty
    4
    witam
    mam pytanie jak funkcja odpowiada w PT3 za pokazywanie statysty na donka na flopie tzn bo sa tylko donki na Turn i River chodzi mi o sytacje gdy ja podbijam a gościu np ze SB wchodzi a gdy wychodzi flop to mi gra pierwszy
    nie potrafię znaleźć takiej statystyki proszę o pomoc
    dzięki i kaszmir

  2. #582
    Dołączył
    Jun 2008
    Przegląda
    Kraków!!! a jak
    Posty
    371
    wie ktos czy da sie,a jak tak to gdzie zmieniac podobnie jak w HM przezroczystosc wyswietlanych na stole statsow wraz z tlem na ktorym sa wyswietlane

  3. #583
    Dołączył
    Jul 2009
    Posty
    4
    czesc pewnie że się da)
    wchodzisz w Configure następnie w Configure Hud i tam masz na pierwszej stronie TRANSLUCENSY w lewo całkowicie czarny a w prawo przeźroczysty możesz też pozmieniać kolor (nad tym suwakie) ale czarny najleszy
    pozdro )

  4. #584
    Dołączył
    Sep 2009
    Posty
    1
    Witam mam pytanie dotyczące poker tracker-a i platformy Full Tilt,
    mianowicie zainstalowałem soft tu mam na myśli PT3, następnie zaimportowałem historie rozdań i wszystko było by w porządku bo statystki są wyświetlane ale w zupełnie różnych miejscach niż gracze siedzący przy stole. Krótko mówiąc są porozrzucane bez ładu po ekranie, wiem że to problem natury kosmetycznej ale byłbym wdzięczny gdyby ktoś mógł mi podpowiedzieć jak się go pozbyć ? dzięki.

  5. #585
    Dołączył
    Sep 2009
    Posty
    4
    Problem z Hudem. Gram na starsach i PT3 nie wyświetla mi statystyk. Wydaje mi się że wszystkie ustawienia są w porządku. W czym może tkwić problem?

  6. #586
    Dołączył
    Nov 2009
    Posty
    5
    a ja mam sprawe sciagnelem pt3 triala i ustawilem sobie staty sa elegancko ale problem w tym ze wyswietlaja mi sie nie przy tym graczu ktorego dotycza...Staty gracza ktore sa pod nickiem z gracza z Bu wyswietlaja sie 3 pozycje dalej przy innym zawodniku.Nie wiecie co to moze byc???

  7. #587
    Dołączył
    Aug 2008
    Przegląda
    71
    Posty
    8
    musisz zlapac staty prawym przyciskiem myszy i przeciagnac pod gracza.

  8. #588
    Dołączył
    Nov 2009
    Posty
    5
    to tak robilem pare razy potem dawalem save layout i dalej to samo,wyskakiwal nowy stol i dalej ten sam problem

  9. #589
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    185
    a ja mam taki mały problem.
    Pobrałem PT3 zainstalowałem tak jak trzeba i konfigutacja tak jak to jest na stronie PT a jak zaczynam importować to wyświetla się taka informacja i nie zapisuje mi rąk
    MicroGaming: Warning: Unrecognized game type: Hold'em (hand #2917532304)

    Jak to zmienić???
    Z góry dzięki za informację

  10. #590
    Wiatm gram tylko na FTP i wszystko chodzilo mi pieknie napewno 6 m-cy. Tera odpalam i wyskakuje mi czerony napis w import status:
    "Fatal Exception during Auto-Import process: Unable to connect to database: PokerTracker 3 Database" w zaklatkach np 'hands', 'graphs' itd. jest to samo;/.
    Prosze o pomoc jak dojs z programem do ladu? Z takich rzeczy jestem calkowicie zielony i zanim do tego dojde to pewnie odechce mi sie grac w pokera a tego naprawde nie chce!
    Pozdrawiam
    Ostatnio edytowane przez FlushGordon ; 24-11-2009 o 18:29