Strona 58 z 64 PierwszyPierwszy ... 8485657585960 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 571 do 580 z 637
  1. #571
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    769
    z tego co przez 2 miesiace pobawilem sie PT to wydaje mi sie ze jedyna opcja to poprzesuwac na jednym stole i save layout, moze sie da tez ustawic profile np dla 9-max / 6-max dla roznych roomow, ale nie jestem pewny.

    a kolory to chyba kazdy sam musi dobrac do swojej gry i stawek. siedze na mikro i np Fold to Cbet ponizej 50 juz daje na czerwono.

  2. #572
    Dołączył
    Jul 2005
    Posty
    285
    Mam dwa konta w bazie Pokertracker. Jeden jest z Ongame, drugi z Boss Medii. Da sie jakos ustawic zeby pokazywal statsy z tych dwoch nickow zbiorczo?

  3. #573
    Dołączył
    Jul 2006
    Posty
    203
    General->Aliases

    pozdr. kabo

  4. #574
    Dołączył
    Feb 2008
    Przegląda
    Biała Podlaska
    Posty
    96
    W statystkych dotyczących turniejów pokazuje mi prawidłową ilość rozegranych turniejów, łączne wpisowe jednak nie wykazuje wygranych przez co ROI jest równe -100. Dlaczego pokazuje mi jedynie total buy-in, bez uwzględnienia wygranych? Mam PokerTrack 3 wersję trial i soft PokerStars w języku angielskim.

    edit: udało się to uzyskać te informacje przez wysłanie historii turniejów na maila i późniejsze importowanie ich do PT.
    Ostatnio edytowane przez Michel_RC ; 24-07-2009 o 08:49

  5. #575
    Witam,
    Mam taki oto problem z działaniem Poker Trackera 3 (build 5.1, chyba najnowsza) z siecią Boss Media (soft Paradise Poker).

    Pierwszy problem jest taki, że PT nie zlicza statystyk ogólnych (podsumowujących) turniejów (np. w zakładce General, "Player Summary" lub zakładka Tournaments). Tzn. np. ilość turniejów pokazuje, ale reszty (sumy BI, wygranych kwot, ITM, ROI itp) już nie (wszędzie są zera).




    Natomiast np. statysyki z gry, tj. liczba rąk VPIP, PFR są zliczane. Tak samo są zliczane wszystkie rozdania (zakładki Hands, Positions itp są "wypełnione" danymi).


    Drugi problem jest taki, że nie działa HUD. Być może jest to związane właśnie z tym pierwszym problemem. Z drugiej strony jednak w PT mam dostępne statystki (VPIP, PFR itp) graczy, a to właśnie to wyświetla HUD. Nie mam jednak dostępnych statystyk podsumowujących turnieje innych graczy (np. czyjegoś ROI nie zobacze).

    Nie wiem jak z Cash, gdyż na PP nie grałem cashu.

    Aha, dodam też, że wydaje mi się, że umiem ustawić PT, gdyż w przypadku innych sieci (np. iPoker) jest wszystko ok.

    Myślę, że problemem może być wybrana zła lokalizacja historii rąk, przez co zły (niepełny?) import. (wybrany mam folder C:\Documents and Settings\User_Name\Ustawienia lokalne\Dane aplikacji\Boss Media\Program Files\ParadisePoker).
    Może to kwestia waluty (PT w $, PP w euro)?

    Z góry dzięki za jakąkolwiek pomoc.
    Ostatnio edytowane przez Davvid ; 26-07-2009 o 14:53

  6. #576
    Dołączył
    Nov 2005
    Posty
    892
    Hej
    Czy poker tracker obsluguje Heads up-y Oamaha h/l ?
    Ostatnio edytowane przez TrojkaT ; 03-08-2009 o 13:48

  7. #577
    Dołączył
    Mar 2007
    Przegląda
    Tarnów / Kraków
    Posty
    175
    Cytat Zamieszczone przez kraks Zobacz posta
    2) Moglby ktos podac jak ma ustawione color ranges dla FR. Poki co na oko ustawilem VPIP 0-14 kolor czerwony, 15-29 kolor bialy i 30-100 kolor zielony. Pozostale moje staty gdzie w ogole nie wiem jakie ustawic color ranges to PFR, AF, Cbet flop, Fold to cbet flop.
    Przyłączam się do pytania o color ranges najbardziej znaczących statystyk podczas gry.

    Cytat Zamieszczone przez 82rott Zobacz posta
    z tego co przez 2 miesiace pobawilem sie PT to wydaje mi sie ze jedyna opcja to poprzesuwac na jednym stole i save layout, moze sie da tez ustawic profile np dla 9-max / 6-max dla roznych roomow, ale nie jestem pewny.
    Gdzie się daje ten save layout ? Bo nie mogę znaleźć a też mnie mega wkurza przesuwania za każdym razem na x-stołach wszystkich tych okienek.

    Edit: Ok znalazlem ten save layout (wystarczy kliknac na znaczek PT w gornej czesci stolika). Faktycznie sporo ulatwia.
    Ostatnio edytowane przez SlepY ; 31-08-2009 o 14:03

  8. #578
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    25
    Witam, jakie sa sposoby aby pokertreacker tak nie mulil, slyszalem o wylaczeniu wszystkich nie potrzebnych rzeczy czyli przezroczystosc itd, gdzie sie to wylacza moze jakies inne pomysly

    Pozdrawiam

  9. #579
    Dołączył
    Nov 2007
    Posty
    286
    [QUOTE=SlepY;288733]Przyłączam się do pytania o color ranges najbardziej znaczących statystyk podczas gry.

    Ja mam połowiczne rozwiazanie

    Na stronie głównej poker trackera znajdziesz gotowe ustawienia huda i bardzo rozwiniete statystyki z ustawionymi już kolorkami.
    Zakładka Get more -> layouts i tam beda ze 3 rozne do wyboru.

    Ściągnalem sobie 1 z tych propozycji i załadowałem. Włączyło sie wszystko ładnie ale kolory nie działają ... nie potrafie rowniez ustawic statystyk ogolnych dla stołu(niby sa ustawione ale nie wyświetlaja się) Jakieś pomysły co może być źle wpisane przy kolorkach, że nie chca sie zaladować ???

    ps. Poza kolorami szczerze polecam takie gotowe layouty

  10. #580
    Dołączył
    Nov 2007
    Posty
    286
    Ja mam połowiczne rozwiazanie jeżeli chodzi o kolory

    Na stronie głównej poker trackera znajdziesz gotowe ustawienia huda i bardzo rozwiniete statystyki z ustawionymi już kolorkami.
    Zakładka Get more -> layouts i tam beda ze 3 rozne do wyboru.

    Ściągnalem sobie 1 z tych propozycji i załadowałem. Włączyło sie wszystko ładnie ale kolory nie działają ... nie potrafie rowniez ustawic statystyk ogolnych dla stołu(niby sa ustawione ale nie wyświetlaja się) Jakieś pomysły co może być źle wpisane przy kolorkach, że nie chca sie zaladować ???

    ps. Poza kolorami szczerze polecam takie gotowe layouty[/QUOTE]