Strona 55 z 64 PierwszyPierwszy ... 5455354555657 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 541 do 550 z 637
  1. #541
    Dołączył
    Jul 2006
    Posty
    203
    PT3 póki co nie obsługuje BossMedia, ale BM jest na liście "upcoming features"

    pozr. kabo

  2. #542
    Dołączył
    Sep 2005
    Przegląda
    Głogów
    Posty
    387
    Mozna jakos automatycznie "wgrywac" historie turniejow (sit&go) do PT3? aby wyswietlalo ROI itp.

    Bo w zakladce "tournaments" jest tylko "enter results", a ze ja zielony to nie wiem

    Edit: chodzi mi o turnieje na Starsach

    Edit2: ok, juz doszedlem do tego jakos
    Ostatnio edytowane przez som ; 10-10-2008 o 15:28

  3. #543
    Potrzebuje pomocy.pewnie gdzieś o tym bylo, ale szybciej ktoś podpowie niż przeszukam

    Ponieważ nie działała mi PT3 zainstalowalem starsza PT2 i zrobiłem próbkę 80 plików. Nie mogę zaimportować. Proszę o sugestie.

    p.s. zapomnialem dodac ze chodzi o import rąk z Poker Stars.
    Załączone obrazki Załączone obrazki
    Ostatnio edytowane przez pucy ; 26-10-2008 o 21:33

  4. #544
    Dołączył
    Jul 2006
    Posty
    203
    z PS w zasadzie nigdy nie było problemów, jedynie co mi przychodzi na myśl to sprawdź język w HH - powinien być angielski.

    pozdr. kabo

  5. #545
    też mi to przyszło do głowy. Faktycznie miałem zainstalowany polski, zmieniłem na angielski i efekt nie lepszy

    dzięki za odpowiedź

  6. #546
    Dołączył
    Jul 2006
    Posty
    203
    A masz jakieś errory oprócz tego co zamieściłeś, który nie mówi nic poza tym że nie masz ustawionego move processed file?
    Jak są w PT2 errory to pojawia się trójkąt z wykrzyknikiem i jak w niego klikniesz to zazwyczaj więcej widac z czym jest problem.

    pozdr. kabo

  7. #547
    Kabo,

    mam taki komunikat w oknie Auto importu

    "Import Finished With Errors - The import finished but there were errors. Open the Utilities/Error Log Display/Maintenance window to see the errors - 4 file(s) read - 0 new hand(s) were imported."

    po naciśnięciu wykrzyknika mam tylko Error Message

    Unable to get the game date(2)... 2008/10/27 6:06:52 ET

    nie wiem czy to jakiś problem z wesji ta co próbnie zainstalowałem to 2.13.01a moż nie łykać?

  8. #548
    Dołączył
    Jul 2006
    Posty
    203
    Może być, PS zmienił coś w HH w ostatnim czasie i PT robił specjalną poprawkę na to. Najnowsza wersja zarówno PT2 jak i PT3 działa prawidłowo z PokerStars.

    pozdr. kabo

  9. #549
    Dzięki, będę walczył dalej.

    pozdro
    pucy

  10. #550
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    126
    Siemka

    Mam kilka pytan odnosnie PT3 na boss media (i4poker):

    1.Mam statystyki z jednego limitu ale w roznych walutach ,mozna
    zmienic je na jedna walute? jak?

    2.Jak wyczyscic(wyzerowac) statystyki lub np. jeden limit ?

    3. Najwazniejsze dla mnie hud ,nie mam pojecia co trzeba zrobic zeby wyswietlalo statystyki.
    Troche juz nad tym siedze ,przegladam forum, ale niema postepow
    i jakiejkolwiek reakcji softu i4poker na huda

    Z gory dzieki za pomoc

    pozdro